Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

BIOTHERM

Merklogo van Biotherm
Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

BIOTHERM BESTSELLERS

Ontdek de beproefde lichaams- en gezichtsverzorgingsproducten van Biotherm, verrijkt met waardevol Biotech PlanktonTM. Profiteer van krachtige huidverzorging die perfect aansluit bij de eisen van een actieve levensstijl.

BIOTHERM
Collagen Fit Firming Body Milk • Body Milk
€ 22,75
Adviesprijs€ 33,00 (-31%)
400 ml (€ 56,88 / 1 L)
BIOTHERM
Lait Corporel L'Original • Body Milk
€ 21,45
Adviesprijs€ 28,00 (-23%)
400 ml (€ 53,63 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 23,00 (-37%)
30 ml (€ 485,67 / 1 L)
Biotherm Homme
Aquapower Advanced Gel • Gezichtsgel
vanaf € 12,99
Adviesprijs€ 23,00 (-44%)
30 ml (€ 433,00 / 1 L)
BIOTHERM
Life Plankton Regenerating Serum • Serum
vanaf € 55,19
Adviesprijs€ 85,00 (-35%)
30 ml (€ 1.839,67 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN BIOTHERM

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel 100 hours is geïnspireerd op de hydraterende effecten van elektrolyten in fitness. Het is een lichtgewicht vochtinbrengende gel. Het is ontworpen om tot 100 uur te hydrateren na één keer aanbrengen¹. Dankzij 7000 mg Electrolyte Mix, Biotherms eerste fitnesssupplement voor hydratatie en 1000 mg Hyalu B3, helpt deze formule fijne lijntjes zichtbaar te verzachten in slechts 1 uur² en ondersteunt het de vochtreserves van de huid op de lange termijn.

¹Instrumentele test.

²Klinische studie, 40 vrouwen

BIOTHERM
Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel • Gezichtsgel
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 23,00 (-33%)
30 ml (€ 513,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,95
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
30 ml (€ 498,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquascreen Activewear Daily UV Fluid SPF 50 • Zonnecrème
€ 19,62
Adviesprijs€ 32,00 (-39%)
40 ml (€ 490,50 / 1 L)
BIOTHERM
Biosource Total Renew Oil • Reinigingsolie
€ 24,50
Adviesprijs€ 34,00 (-28%)
200 ml (€ 122,50 / 1 L)

Alle producten

120 producten
120 producten
BIOTHERM
Lait Corporel L'Original • Body Milk
€ 21,45
Adviesprijs€ 28,00 (-23%)
400 ml (€ 53,63 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift Cream Night • Nachtcrème
€ 58,09
Adviesprijs€ 92,00 (-37%)
50 ml (€ 1.161,80 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Revitalizing & Hydrating • Body Milk
€ 21,72
Adviesprijs€ 34,00 (-36%)
400 ml (€ 54,30 / 1 l)
BIOTHERM
Oil Therapy • Doucheolie
€ 27,00
200 ml (€ 135,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Super Mask Pure • Sheet Mask
€ 5,40
Adviesprijs€ 9,00 (-40%)
31 g (€ 174,19 / 1 kg)
BIOTHERM
Oil Therapy • Bodylotion
€ 22,24
Adviesprijs€ 34,00 (-35%)
400 ml (€ 55,60 / 1 l)
BIOTHERM
Collagen Fit Intensive Hydra Body Cream • Bodycrème
€ 29,14
Adviesprijs€ 45,00 (-35%)
200 ml (€ 145,70 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Eau vitaminée 100 ml geurset • Geurset
€ 40,57
Adviesprijs€ 54,00 (-25%)
1 st (€ 40,57 / 1 pcs)
BIOTHERM
Deo Pure Invisible • Deodorantspray
€ 15,80
Adviesprijs€ 26,00 (-39%)
150 ml (€ 105,33 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift SPF 30 Cream Routine 50 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 57,56
Adviesprijs€ 89,00 (-35%)
1 st (€ 57,56 / 1 pcs)
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift Cream Rich • Gezichtscrème
€ 55,27
Adviesprijs€ 89,00 (-38%)
50 ml (€ 1.105,40 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Ènergie Abricot • Eau de Toilette
€ 30,00
Adviesprijs€ 39,00 (-23%)
100 ml (€ 300,00 / 1 l)
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource+ Electrolyte Nutri Cream • Gezichtscrème
vanaf € 16,37
Adviesprijs€ 23,00 (-28%)
30 ml (€ 545,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Deo pure Roll On Duo Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 26,86
Adviesprijs€ 42,00 (-36%)
1 st (€ 26,86 / 1 pcs)
BIOTHERM
Biosource Eau Micellaire • Toner
€ 20,90
Adviesprijs€ 26,00 (-20%)
200 ml (€ 104,50 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Total Eye Revitalizer • Oogcrème
€ 24,88
Adviesprijs€ 35,00 (-28%)
15 ml (€ 1.658,67 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Vibration Bergamote • Eau de Toilette
€ 25,35
Adviesprijs€ 39,00 (-35%)
100 ml (€ 253,50 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Impulsion Citron • Eau de Toilette
€ 31,00
Adviesprijs€ 39,00 (-21%)
100 ml (€ 310,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biomains • Handcrème
vanaf € 10,00
50 ml (€ 200,00 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource Vitamin Glow Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 24,95
Adviesprijs€ 43,00 (-42%)
1 st (€ 24,95 / 1 pcs)
BIOTHERM
Collagen Fit Firming Body Milk • Body Milk
€ 22,75
Adviesprijs€ 33,00 (-31%)
400 ml (€ 56,88 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Vitamin Glow Serum • Serum
€ 24,69
Adviesprijs€ 35,00 (-28%)
50 ml (€ 493,80 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Night Spa • Nachtcrème
€ 35,75
Adviesprijs€ 49,00 (-27%)
50 ml (€ 715,00 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Therapy Pro Retinol Night Serum • Serum
€ 66,30
Adviesprijs€ 90,00 (-26%)
30 ml (€ 2.210,00 / 1 l)
BIOTHERM
Deo Pure Natural Protect • Deodorant Roll-On
€ 16,90
Adviesprijs€ 26,00 (-35%)
75 ml (€ 225,33 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 23,00 (-37%)
30 ml (€ 485,67 / 1 l)
BIOTHERM
Lait Corporel Lait de Douche • Douchecrème
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 24,00 (-21%)
200 ml (€ 95,00 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Therapy Amber Algae Revitalize Day Cream • Dagcrème
vanaf € 63,36
Adviesprijs€ 97,00 (-35%)
50 ml (€ 1.267,20 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Eau Vitaminée Pulsation Berry 100 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 28,11
Adviesprijs€ 39,00 (-28%)
1 st (€ 28,11 / 1 pcs)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Pulsation Berry Mini • Eau de Toilette
€ 9,90
10 ml (€ 990,00 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift Cream • Gezichtscrème
vanaf € 61,75
Adviesprijs€ 89,00 (-31%)
50 ml (€ 1.235,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Cica Nutri Cream • Gezichtscrème
vanaf € 14,05
Adviesprijs€ 23,00 (-39%)
30 ml (€ 468,33 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift Cream SPF30 • Gezichtscrème
€ 59,50
Adviesprijs€ 92,00 (-35%)
50 ml (€ 1.190,00 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Therapy Pro Retinol Multi-Correct Cream • Gezichtscrème
vanaf € 59,80
Adviesprijs€ 89,00 (-33%)
50 ml (€ 1.196,00 / 1 l)
BIOTHERM
Deo Pure Invisible • Deodorant Roll-On
€ 17,55
Adviesprijs€ 26,00 (-33%)
75 ml (€ 234,00 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Pure Vivifying & Hydrating • Body Milk
€ 22,28
Adviesprijs€ 34,00 (-34%)
400 ml (€ 55,70 / 1 l)
BIOTHERM
Lait Corporel Active Recovery • Bodylotion
€ 22,10
Adviesprijs€ 33,00 (-33%)
400 ml (€ 55,25 / 1 l)
BIOTHERM
After Sun Oligo-Thermal • After Sun Lotion
€ 33,59
Adviesprijs€ 39,00 (-14%)
400 ml (€ 83,98 / 1 l)
BIOTHERM
Pro-Retinol • Oogcrème
€ 37,84
Adviesprijs€ 62,00 (-39%)
15 ml (€ 2.522,67 / 1 l)
BIOTHERM
Biocorps Multi-Corrective • Body Milk
€ 22,10
Adviesprijs€ 36,00 (-39%)
400 ml (€ 55,25 / 1 l)
BIOTHERM
Deo Pure • Deodorant Roll-On
€ 16,63
Adviesprijs€ 26,00 (-36%)
75 ml (€ 221,73 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Therapy Night • Nachtcrème
€ 59,80
Adviesprijs€ 92,00 (-35%)
50 ml (€ 1.196,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Hydra Barrier Cream • Gezichtscrème
vanaf € 13,96
Adviesprijs€ 23,00 (-39%)
30 ml (€ 465,33 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Lait Démaquillant Dry Skin • Reinigingsmelk
€ 34,00
400 ml (€ 85,00 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource Hydra Barrier Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,25
Adviesprijs€ 43,00 (-32%)
1 st (€ 29,25 / 1 pcs)
BIOTHERM
Eau Vitaminée • Handcrème
€ 10,00
50 ml (€ 200,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,95
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
30 ml (€ 498,33 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel • Gezichtsgel
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 23,00 (-33%)
30 ml (€ 513,33 / 1 l)
Pagina1van3