Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 70,90
Adviesprijs€ 89,00 (-20%)
30 ml (€ 2.363,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 79,20
Adviesprijs€ 87,00 (-9%)
30 ml (€ 2.640,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 76,30
Adviesprijs€ 97,00 (-21%)
30 ml (€ 2.543,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 90,00
Adviesprijs€ 125,00 (-28%)
50 ml (€ 1.800,00 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

110 producten
110 producten
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Pink Glaze • Eau de Parfum
vanaf € 70,99
Adviesprijs€ 77,00 (-8%)
30 ml (€ 2.366,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 70,90
Adviesprijs€ 89,00 (-20%)
30 ml (€ 2.363,33 / 1 l)
Nieuw
Yves Saint Laurent
Y For Men • Eau de Parfum
vanaf € 68,33
Adviesprijs€ 80,00 (-15%)
40 ml (€ 1.708,25 / 1 l)
Yves Saint Laurent
MYSLF • Eau de Parfum
vanaf € 60,49
Adviesprijs€ 89,00 (-32%)
40 ml (€ 1.512,25 / 1 l)
+12 meer
+9 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Bold Blurring Blush • Blush
vanaf € 44,25
Adviesprijs€ 52,00 (-15%)
6 g (€ 73,75 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Libre Refill • Eau de Parfum
€ 127,50
Adviesprijs€ 145,00 (-12%)
100 ml (€ 1.275,00 / 1 l)
+2 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Bronzer • Bronzing poeder
vanaf € 48,75
Adviesprijs€ 63,00 (-23%)
7.5 g (€ 65,00 / 10 g)
Nieuw
+27 meer
+24 meer
Yves Saint Laurent
Skin Affair N/A • Cushion foundation
vanaf € 48,95
Adviesprijs€ 57,00 (-14%)
14 g (€ 3.496,43 / 1 kg)
Yves Saint Laurent
Black Opium • Eau de Parfum
vanaf € 48,90
Adviesprijs€ 82,00 (-40%)
30 ml (€ 1.630,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
La Nuit de l'Homme • Eau de Parfum
vanaf € 99,00
60 ml (€ 1.650,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Libre Set (EdP 50ml + EdP 10ml + Mini Mascara) • Geurset
€ 115,71
Adviesprijs€ 133,00 (-13%)
1 st (€ 115,71 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
MYSLF Le Parfum • Parfum
vanaf € 65,31
Adviesprijs€ 105,00 (-38%)
40 ml (€ 1.632,75 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Mon Paris • Eau de Parfum
vanaf € 65,95
Adviesprijs€ 85,00 (-22%)
30 ml (€ 2.198,33 / 1 l)
+2 meer
Yves Saint Laurent
Lash Clash • Mascara
vanaf € 35,25
Adviesprijs€ 43,00 (-18%)
9 ml (€ 39,17 / 10 ml)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 79,20
Adviesprijs€ 87,00 (-9%)
30 ml (€ 2.640,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Lash Latex • Mascara
€ 35,25
Adviesprijs€ 42,00 (-16%)
8.5 ml (€ 41,47 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Eau de Parfum Set • Geurset
€ 53,33
Adviesprijs€ 84,00 (-37%)
1 st (€ 53,33 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Clean Reboot Mousse • Reinigingsschuim
€ 51,07
Adviesprijs€ 55,00 (-7%)
125 ml (€ 408,56 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
Yves Saint Laurent
Touche Éclat • Concealer
vanaf € 27,29
Adviesprijs€ 42,00 (-35%)
3 ml (€ 90,97 / 10 ml)
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Liquid Blush • Blushcrème
vanaf € 34,89
Adviesprijs€ 47,00 (-26%)
15 ml (€ 2.326,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Kouros • Eau de Toilette
€ 113,90
Adviesprijs€ 122,00 (-7%)
100 ml (€ 1.139,00 / 1 l)
+27 meer
+24 meer
Yves Saint Laurent
Encre de Peau All Hours • Vloeibare foundation
vanaf € 48,75
Adviesprijs€ 59,00 (-17%)
25 ml (€ 1.950,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Toilette Intense • Eau de Toilette
vanaf € 82,90
40 ml (€ 2.072,50 / 1 l)
+13 meer
+10 meer
Yves Saint Laurent
Encre de Peau All Hours Precise Angles • Concealer
vanaf € 35,25
Adviesprijs€ 42,00 (-16%)
15 ml (€ 2.350,00 / 1 l)
+10 meer
+7 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Glans • Lipgloss
vanaf € 36,00
Adviesprijs€ 47,00 (-23%)
6 ml (€ 60,00 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Y Eau de Parfum 100ml + Eau de Parfum 10ml Set • Geurset
€ 104,93
Adviesprijs€ 144,00 (-27%)
1 st (€ 104,93 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Black Opium Le Parfum • Parfum
vanaf € 88,02
Adviesprijs€ 95,00 (-7%)
30 ml (€ 2.934,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Loveshine Set • Gezichtsmake-up set
€ 48,00
1 st (€ 48,00 / 1 pcs)
12 Beschikbare kleuren
Yves Saint Laurent
Couture Mini Clutch • Oogschaduwpalette
vanaf € 42,89
Adviesprijs€ 69,00 (-38%)
5 g (€ 85,78 / 10 g)
+21 meer
+18 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine • Lippenstift
vanaf € 31,49
Adviesprijs€ 49,00 (-36%)
3 g (€ 104,97 / 10 g)
+8 meer
+5 meer
Yves Saint Laurent
YSL Lovenude Kiss Shaper Lip Liner • Lipliner
vanaf € 24,75
Adviesprijs€ 32,00 (-23%)
1.2 g (€ 206,25 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Libre • Lichaamsbalsem
€ 70,00
200 ml (€ 350,00 / 1 l)
+20 meer
+17 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture Refillable • Lippenstift
vanaf € 29,83
Adviesprijs€ 47,00 (-37%)
3.8 g (€ 78,50 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Y Iced Cologne • Eau de Toilette
vanaf € 73,60
Adviesprijs€ 95,00 (-23%)
60 ml (€ 1.226,67 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 90,00
Adviesprijs€ 125,00 (-28%)
50 ml (€ 1.800,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Libre Flowers & Flames • Eau de Parfum
vanaf € 83,20
Adviesprijs€ 89,00 (-7%)
30 ml (€ 2.773,33 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Toilette 100ml + Eau de Parfum 10ml Set • Geurset
€ 90,28
Adviesprijs€ 141,00 (-36%)
1 st (€ 90,28 / 1 pcs)
+8 meer
+5 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Candy Glow Balm • Lippenbalsem
vanaf € 36,00
Adviesprijs€ 47,00 (-23%)
3 g (€ 120,00 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Y For Men • Eau de Toilette
vanaf € 86,00
60 ml (€ 1.433,33 / 1 l)
+1 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Luminize • Highlighter
vanaf € 48,75
Adviesprijs€ 63,00 (-23%)
5 g (€ 97,50 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Lash Clash Waterproof • Mascara
€ 37,62
Adviesprijs€ 43,00 (-13%)
9 ml (€ 41,80 / 10 ml)
Yves Saint Laurent
L'Homme • Eau de Parfum
€ 112,00
Adviesprijs€ 139,00 (-19%)
100 ml (€ 1.120,00 / 1 l)
Beperkt
Yves Saint Laurent
Loveshine Set (Gloss Nr. 01 + Lipstick Nr. 44) • Lip Kits
€ 62,86
Adviesprijs€ 77,00 (-18%)
1 st (€ 62,86 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Opium • Eau de Toilette
vanaf € 92,25
Adviesprijs€ 115,00 (-20%)
50 ml (€ 1.845,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Black Opium Over Red • Eau de Parfum
vanaf € 77,25
Adviesprijs€ 85,00 (-9%)
30 ml (€ 2.575,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
MYSLF L'Absolu • Eau de Parfum
vanaf € 83,69
Adviesprijs€ 117,00 (-28%)
40 ml (€ 2.092,25 / 1 l)
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
YSL Lovenude Lip Blusher • Lippenstift
vanaf € 37,50
Adviesprijs€ 49,00 (-23%)
3 g (€ 125,00 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 76,30
Adviesprijs€ 97,00 (-21%)
30 ml (€ 2.543,33 / 1 l)
Pagina1van3