Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Shu Uemura

Shu Uemura merklogo
Portret van een persoon met steil, gitzwart haar en prominente franjes die het gezicht gedeeltelijk bedekken. De achtergrond is in een donkere studiokleur.

Tijdloze Japanse zorg

Shu Uemura Art of Hair combineert Japanse esthetiek met innovatieve haarverzorging. Geïnspireerd door de visie van visagist Shu Uemura worden luxueuze formules gecreëerd die precisie, zuiverheid en effectiviteit combineren. Hoogwaardige ingrediënten en traditionele rituelen maken van de dagelijkse verzorging een unieke ervaring.

Portret van een persoon met steil, gitzwart haar en prominente franjes die het gezicht gedeeltelijk bedekken. De achtergrond is in een donkere studiokleur.

Tijdloze Japanse zorg

Shu Uemura Art of Hair combineert Japanse esthetiek met innovatieve haarverzorging. Geïnspireerd door de visie van visagist Shu Uemura worden luxueuze formules gecreëerd die precisie, zuiverheid en effectiviteit combineren. Hoogwaardige ingrediënten en traditionele rituelen maken van de dagelijkse verzorging een unieke ervaring.

Alle producten

59 producten
59 producten
Beperkt
Nieuw
Shu Uemura
Urban Moisture x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Haarverzorgingsset
€ 81,23
Adviesprijs€ 91,20 (-11%)
1 st (€ 81,23 / 1 pcs)
Shu Uemura
Essence Absolue nourishing protective hair oil • Haarolie
€ 57,31
Adviesprijs€ 83,60 (-31%)
150 ml (€ 382,07 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Shampoo System • Shampoo
€ 37,45
Adviesprijs€ 51,40 (-27%)
300 ml (€ 124,83 / 1 l)
Shu Uemura
Deep Cleanser Delicate Comfort • Shampoo
€ 49,39
Adviesprijs€ 62,00 (-20%)
400 ml (€ 123,48 / 1 l)
Shu Uemura
Ashita Supreme Ultra-Premium Duo Set • Haarverzorgingsset
€ 117,60
1 st (€ 117,60 / 1 pcs)
Shu Uemura
Essence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Haarolie
€ 32,72
Adviesprijs€ 43,80 (-25%)
50 ml (€ 654,40 / 1 l)
Shu Uemura
Awa Volume Volume Mousse • Mousse
€ 36,95
Adviesprijs€ 50,40 (-27%)
150 ml (€ 246,33 / 1 l)
Shu Uemura
Essence Absolue Overnight Serum • Haarserum
€ 69,10
Adviesprijs€ 83,60 (-17%)
150 ml (€ 460,67 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Conditioner System • Conditioner
€ 43,21
Adviesprijs€ 62,60 (-31%)
250 ml (€ 172,84 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Shu Uemura
Ultimate Reset x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Haarverzorgingsset
€ 105,40
1 st (€ 105,40 / 1 pcs)
Shu Uemura
Kumo Hold Finishing Spray • Haarlak
€ 29,35
Adviesprijs€ 40,80 (-28%)
300 ml (€ 97,83 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Gloss • Haartoner
€ 55,50
Adviesprijs€ 72,00 (-23%)
200 ml (€ 277,50 / 1 l)
Shu Uemura
Ultimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Haarolie
€ 43,56
Adviesprijs€ 55,80 (-22%)
50 ml (€ 871,20 / 1 l)
Shu Uemura
Ultimate Reset • Haarmasker
€ 55,95
Adviesprijs€ 80,40 (-30%)
200 ml (€ 279,75 / 1 l)
Shu Uemura
Nendo Definer Matte Clay • Stylingcrème
€ 32,25
Adviesprijs€ 44,80 (-28%)
75 ml (€ 430,00 / 1 l)
Shu Uemura
Ultimate Reset • Conditioner
€ 41,95
Adviesprijs€ 62,60 (-33%)
250 ml (€ 167,80 / 1 l)
Shu Uemura
Muroto Volume • Haarmasker
€ 55,95
Adviesprijs€ 80,40 (-30%)
200 ml (€ 279,75 / 1 l)
Shu Uemura
Urban Moisture • Shampoo
€ 42,05
Adviesprijs€ 51,40 (-18%)
300 ml (€ 140,17 / 1 l)
Shu Uemura
Essence Absolue Universal Balm • Leave-in-Treatment
€ 47,95
Adviesprijs€ 60,00 (-20%)
150 ml (€ 319,67 / 1 l)
Shu Uemura
Ashita Supreme • Shampoo
€ 49,50
Adviesprijs€ 60,00 (-18%)
300 ml (€ 165,00 / 1 l)
Shu Uemura
Deep Cleanser Gentle Radiance • Shampoo
€ 41,86
Adviesprijs€ 62,00 (-32%)
400 ml (€ 104,65 / 1 l)
Shu Uemura
Muroto Volume • Conditioner
€ 42,28
Adviesprijs€ 62,60 (-32%)
250 ml (€ 169,12 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Energizing Water • Haarserum
€ 40,33
Adviesprijs€ 59,00 (-32%)
150 ml (€ 268,87 / 1 l)
Shu Uemura
Color Lustre Color Protecting • Conditioner
€ 43,40
Adviesprijs€ 60,40 (-28%)
250 ml (€ 173,60 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Thickening Serum • Haarserum
€ 38,65
Adviesprijs€ 57,00 (-32%)
90 ml (€ 429,44 / 1 l)
Shu Uemura
Shiki Worker Blow Dry Serum • Haarserum
€ 36,50
Adviesprijs€ 44,80 (-19%)
150 ml (€ 243,33 / 1 l)
Shu Uemura
Essence Absolue Shu-Per Star Duo Set • Haarverzorgingsset
€ 88,16
Adviesprijs€ 110,20 (-20%)
1 st (€ 88,16 / 1 pcs)
Shu Uemura
Tsuki Shape Blow Dry Spray • Föhnspray
€ 32,35
Adviesprijs€ 44,80 (-28%)
190 ml (€ 170,26 / 1 l)
Shu Uemura
Deep Cleanser Pure Serenity • Shampoo
€ 44,62
Adviesprijs€ 62,00 (-28%)
400 ml (€ 111,55 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Energizing Water Mini • Haarserum
€ 16,78
Adviesprijs€ 22,00 (-24%)
45 ml (€ 372,89 / 1 l)
Shu Uemura
Essence Absolue Oil-In-Cream • Haarlotion
€ 41,95
Adviesprijs€ 62,00 (-32%)
150 ml (€ 279,67 / 1 l)
Shu Uemura
Ishi Sculpt Sculpting Paste • Stylingcrème
€ 35,59
Adviesprijs€ 44,80 (-21%)
75 ml (€ 474,53 / 1 l)
Shu Uemura
Uzu Cotton Definition Cream • Stylingcrème
€ 33,00
Adviesprijs€ 44,80 (-26%)
75 ml (€ 440,00 / 1 l)
Shu Uemura
Yūbi Blonde Glow • Conditioner
€ 43,40
Adviesprijs€ 62,60 (-31%)
250 ml (€ 173,60 / 1 l)
Shu Uemura
Color Lustre Color Protecting • Shampoo
€ 34,95
Adviesprijs€ 49,60 (-30%)
300 ml (€ 116,50 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Shu Uemura
Izumi Tonic x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Haarverzorgingsset
€ 105,40
1 st (€ 105,40 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Shu Uemura
Essence Absolue & Izumi Tonic x Mitsuru Yokoyama Holiday Hero Duo Set • Haarverzorgingsset
€ 114,10
1 st (€ 114,10 / 1 pcs)
Shu Uemura
Essence Absolue Overnight Serum Mini • Haarserum
€ 40,00
45 ml (€ 888,89 / 1 l)
Shu Uemura
Ultimate Reset Mini • Haarmasker
€ 30,00
75 ml (€ 400,00 / 1 l)
Shu Uemura
Ashita Supreme Anti-hair loss serum • Haarserum
€ 108,30
Adviesprijs€ 132,00 (-18%)
90 ml (€ 1.203,33 / 1 l)
Shu Uemura
Color Lustre Color Seeler Spray • Leave-in-Treatment
€ 38,65
Adviesprijs€ 57,00 (-32%)
150 ml (€ 257,67 / 1 l)
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Treatment System • Haarmasker
€ 60,40
Adviesprijs€ 80,40 (-25%)
200 ml (€ 302,00 / 1 l)
Shu Uemura
Ultimate Reset extreme repair overnight serum • Haarserum
€ 42,18
Adviesprijs€ 64,40 (-35%)
90 ml (€ 468,67 / 1 l)
Shu Uemura
Ashita Supreme • Haarmasker
€ 71,54
Adviesprijs€ 91,80 (-22%)
200 ml (€ 357,70 / 1 l)
Shu Uemura
Ashita Supreme • Haarserum
€ 69,90
Adviesprijs€ 84,80 (-18%)
90 ml (€ 776,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Shu Uemura
Ashita Supreme x Mitsuru Yokoyama Holiday Set • Haarverzorgingsset
€ 121,60
1 st (€ 121,60 / 1 pcs)
Shu Uemura
Yūbi Blonde neutraliserend Purple • Haarmasker
€ 67,96
Adviesprijs€ 80,40 (-15%)
200 ml (€ 339,80 / 1 l)
Shu Uemura
Netsu Design Blow Dry Cream • Haarcrème
€ 32,20
Adviesprijs€ 44,80 (-28%)
150 ml (€ 214,67 / 1 l)
Pagina1van2