Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

CLINIQUE

Clinique merklogo
Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

CLINIQUE Bestseller

CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 L)
Nieuwigheden

Prachtige huid. Geweldige prijs.

Ontdek de populaire vochtinbrengende lotion van Clinique, ontwikkeld door dermatologen: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Het herstelt de beschermende barrière van de huid en hydrateert voor een gezondere, veerkrachtigere huid.

CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 L)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 L)

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Alle producten

215 producten
215 producten
Beperkt
CLINIQUE
12-days Advent Calendar • Adventskalender
€ 71,40
Adviesprijs€ 119,00 (-40%)
1 st (€ 71,40 / 1 pcs)
CLINIQUE
Moisture Surge Body Hydrator • Bodylotion
€ 25,25
Adviesprijs€ 35,00 (-28%)
200 ml (€ 126,25 / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair Overnight Cream & Mask • Gezichtsmasker
€ 66,50
Adviesprijs€ 89,00 (-25%)
50 ml (€ 1.330,00 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Waterproof Mascara • Mascara
€ 23,90
Adviesprijs€ 32,50 (-26%)
8 ml (€ 29,88 / 10 ml)
CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
+7 meer
+4 meer
CLINIQUE
High Impact Shadow Play Shadow & Definer • Oogschaduw
vanaf € 22,70
Adviesprijs€ 39,00 (-42%)
1.9 g (€ 119,47 / 10 g)
+1 meer
CLINIQUE
Quickliner For Eyes • Kajal potlood
vanaf € 20,00
Adviesprijs€ 29,00 (-31%)
0.3 g (€ 666,67 / 10 g)
CLINIQUE
High Impact Easy Liner • Eyeliner
vanaf € 23,70
Adviesprijs€ 29,00 (-18%)
0.67 g (€ 353,73 / 10 g)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 l)
+5 meer
+2 meer
CLINIQUE
Chubby Stick Moisturizing Lip Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 18,25
Adviesprijs€ 27,50 (-34%)
3 g (€ 60,83 / 10 g)
CLINIQUE
Men Daily Hydrator SPF 50 • Gezichtscrème
€ 35,25
Adviesprijs€ 49,00 (-28%)
75 ml (€ 470,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Super Energizer Concentrate SPF 40 • Serum
€ 43,50
Adviesprijs€ 65,00 (-33%)
48 ml (€ 906,25 / 1 l)
CLINIQUE
3-Step System Liquid Facial Mild • Gezichtszeep
vanaf € 20,95
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
200 ml (€ 104,75 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Anti-Age Moisturizer • Gezichtscrème
€ 42,30
Adviesprijs€ 59,00 (-28%)
100 ml (€ 423,00 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Clarifying Lotion 2 • Gezichtslotion
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
200 ml (€ 82,75 / 1 l)
CLINIQUE
All About Eyes • Ooggel
vanaf € 32,20
Adviesprijs€ 43,50 (-26%)
15 ml (€ 2.146,67 / 1 l)
+3 meer
CLINIQUE
Blush • Blush
vanaf € 23,25
Adviesprijs€ 39,00 (-40%)
6 g (€ 38,75 / 10 g)
Beperkt
CLINIQUE
3 Step Healthy Skin Routine Skin Type 3 Mini Kit • Gezichtsverzorgingsset
€ 14,10
Adviesprijs€ 23,50 (-40%)
1 st (€ 14,10 / 1 pcs)
CLINIQUE
All About Eyes Rich • Oogcrème
vanaf € 32,35
Adviesprijs€ 43,50 (-26%)
15 ml (€ 2.156,67 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 42,00 (-27%)
10 ml (€ 3.050,00 / 1 l)
+2 meer
CLINIQUE
Blended Face Powder • Loose Powder
vanaf € 34,87
Adviesprijs€ 45,00 (-23%)
25 g (€ 1.394,80 / 1 kg)
CLINIQUE
True Bronze • Bronzing poeder
vanaf € 31,50
Adviesprijs€ 42,00 (-25%)
9.6 g (€ 32,81 / 10 g)
CLINIQUE
Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub • Gezichtsscrub
€ 29,90
Adviesprijs€ 39,50 (-24%)
125 ml (€ 239,20 / 1 l)
CLINIQUE
Take The Day Off • Oogmake-up Remover
vanaf € 11,90
Adviesprijs€ 15,50 (-23%)
50 ml (€ 238,00 / 1 l)
+3 meer
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup • Vloeibare foundation
vanaf € 25,10
Adviesprijs€ 45,00 (-44%)
30 ml (€ 836,67 / 1 l)
CLINIQUE
Take The Day Off Charcoal Detoxifying Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 12,75
Adviesprijs€ 16,50 (-23%)
30 ml (€ 425,00 / 1 l)
CLINIQUE
Even Better Clinical Dark Spot Clearing Serum • Serum
vanaf € 56,90
Adviesprijs€ 85,00 (-33%)
30 ml (€ 1.896,67 / 1 l)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact • Mascara
vanaf € 23,30
Adviesprijs€ 32,50 (-28%)
7 ml (€ 33,29 / 10 ml)
CLINIQUE
Even Better Light Reflecting Primer • Primer
€ 17,85
Adviesprijs€ 21,00 (-15%)
15 ml (€ 1.190,00 / 1 l)
CLINIQUE
SMART Smart Clinical Repair Lifting Face + Neck Cream • Gezichtscrème
vanaf € 65,50
Adviesprijs€ 98,00 (-33%)
50 ml (€ 1.310,00 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Hi-Fi Waterproof • Mascara
€ 25,50
Adviesprijs€ 37,50 (-32%)
10 ml (€ 2.550,00 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Clinical Advanced Clearing Gel • Serum
€ 23,50
Adviesprijs€ 35,50 (-34%)
20 ml (€ 1.175,00 / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Rich Cream • Gezichtscrème
€ 62,95
Adviesprijs€ 86,00 (-27%)
50 ml (€ 1.259,00 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge • Ooggel
€ 34,70
Adviesprijs€ 46,00 (-25%)
15 ml (€ 2.313,33 / 1 l)
CLINIQUE
Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting • Oogcrème
€ 36,90
Adviesprijs€ 55,00 (-33%)
15 ml (€ 2.460,00 / 1 l)
+10 meer
+7 meer
CLINIQUE
Even Better SPF 15 • Vloeibare foundation
vanaf € 26,70
Adviesprijs€ 45,00 (-41%)
30 ml (€ 890,00 / 1 l)
CLINIQUE
Superdefense SPF 25 huidtype 3 en 4 • Gezichtscrème
vanaf € 28,50
Adviesprijs€ 43,00 (-34%)
30 ml (€ 950,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Maximum Hydrator Activated Water Gel Concentrate • Serum
€ 32,50
Adviesprijs€ 48,00 (-32%)
48 ml (€ 677,08 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact High-Fi Full Volume Mascara • Mascara
vanaf € 18,75
Adviesprijs€ 24,00 (-22%)
5 ml (€ 37,50 / 10 ml)
+13 meer
+10 meer
CLINIQUE
Even Better Clinical Serum SPF20 • Vloeibare foundation
vanaf € 32,80
Adviesprijs€ 55,50 (-41%)
30 ml (€ 1.093,33 / 1 l)
CLINIQUE
Superdefense Night Recovery Moisturizer (HT 1,2) • Nachtcrème
€ 43,95
Adviesprijs€ 69,00 (-36%)
50 ml (€ 879,00 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
CLINIQUE
Pop Longwear Shine • Lippenstift
vanaf € 16,40
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
3.9 g (€ 42,05 / 10 g)
CLINIQUE
For Men Anti-Age Eye Cream • Oogcrème
€ 35,50
Adviesprijs€ 44,00 (-19%)
15 ml (€ 2.366,67 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics Elixir • Eau de Toilette
€ 45,45
Adviesprijs€ 58,00 (-22%)
45 ml (€ 1.010,00 / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream • Oogcrème
vanaf € 45,45
Adviesprijs€ 65,00 (-30%)
15 ml (€ 3.030,00 / 1 l)
Pagina1van5