Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kiehl's

Kiehl's merklogo
Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

KIEHL'S BESTSELLER

Bij Kiehl's vind je bestsellers op alle gebieden. Kiehl's cosmetica heeft altijd de nadruk gelegd op kwaliteit en advies, zodat je precies die verzorgingsproducten voor je huid krijgt die passen bij jouw huidbehoeften en die goed voor je zijn.

Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 L)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 57,00
30 ml (€ 1.900,00 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 36,00
14 ml (€ 2.571,43 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN KIEHL'S

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream

Kiehl's Ultra Facial Meltdown Recovery Cream is een dermatologisch geteste vochtinbrengende crème die huidirritaties verzacht en de regeneratie van de beschermende huidbarrière ondersteunt.

• Vermindert droogheid, schilfering en roodheid

• Ondersteunt 50% sneller herstel van de beschermende barrière van de huid na procedures

• Gemakkelijk smeltende, geurvrije crème

Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 13,00
Adviesprijs€ 15,00 (-13%)
75 ml (€ 173,33 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 35,72
Adviesprijs€ 49,00 (-27%)
30 ml (€ 1.190,67 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 36,00
14 ml (€ 2.571,43 / 1 L)

Alle producten

88 producten
88 producten
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 36,00
14 ml (€ 2.571,43 / 1 l)
Kiehl's
Age Defender Eye Repair • Oogcrème
€ 50,00
Adviesprijs€ 56,00 (-11%)
14 ml (€ 3.571,43 / 1 l)
Kiehl's
Aromatic Blends Original Musk • Eau de Toilette
€ 61,00
Adviesprijs€ 66,00 (-8%)
50 ml (€ 1.220,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 l)
Kiehl's
Creme De Corps Soy Milk & Honey • Body Butter
€ 38,39
Adviesprijs€ 49,00 (-22%)
226 g (€ 169,87 / 1 kg)
Kiehl's
Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask • Gezichtsmasker
€ 41,00
125 ml (€ 328,00 / 1 l)
Kiehl's
Eye Fuel • Oogcrème
€ 30,00
Adviesprijs€ 33,00 (-9%)
15 ml (€ 2.000,00 / 1 l)
Kiehl's
Midnight Recovery Concentrate • Serum
vanaf € 31,00
15 ml (€ 2.066,67 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Cream SPF 30 • Gezichtscrème
€ 36,00
50 ml (€ 720,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Cream Refill • Gezichtscrème
€ 65,00
150 ml (€ 433,33 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream • Gezichtscrème
€ 29,99
Adviesprijs€ 41,00 (-27%)
50 ml (€ 599,80 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 13,00
Adviesprijs€ 15,00 (-13%)
75 ml (€ 173,33 / 1 l)
Kiehl's
Ultimate Strength Hand Salve • Handcrème
vanaf € 28,00
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kiehl's
Super Multi-Corrective • Gezichtscrème
vanaf € 84,00
50 ml (€ 1.680,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 l)
Kiehl's
Creme De Corps • Bodylotion
vanaf € 11,90
Adviesprijs€ 14,00 (-15%)
75 ml (€ 158,67 / 1 l)
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Moisture Treatment for Men • Gezichtscrème
vanaf € 36,00
75 ml (€ 480,00 / 1 l)
Kiehl's
PURE SERUM 1.5% Hyaluronic Acid • Serum
€ 27,69
Adviesprijs€ 37,00 (-25%)
30 ml (€ 923,00 / 1 l)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 57,00
30 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
Kiehl's
Buttermask For Lips • Lipmasker
€ 32,00
10 g (€ 3.200,00 / 1 kg)
Kiehl's
Ultra Facial Barrier-Hydrating Cleanser • Reinigingslotion
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 20,00 (-5%)
75 ml (€ 253,33 / 1 l)
Kiehl's
Midnight Recovery Eye • Oogcrème
€ 34,08
Adviesprijs€ 41,00 (-17%)
15 ml (€ 2.272,00 / 1 l)
Kiehl's
Super Multi-Corrective Soft Cream • Gezichtscrème
vanaf € 85,00
50 ml (€ 1.700,00 / 1 l)
Kiehl's
Amino Acid • Shampoo
vanaf € 28,00
Adviesprijs€ 31,00 (-10%)
250 ml (€ 112,00 / 1 l)
Kiehl's
Age Defender Power Serum • Serum
€ 58,80
Adviesprijs€ 79,00 (-26%)
75 ml (€ 784,00 / 1 l)
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Face Wash • Reinigingsgel
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
Beperkt
Kiehl's
Ultra Meltdown Mending Lip Gel • Lipmasker
€ 19,80
Adviesprijs€ 22,00 (-10%)
15 ml (€ 1.320,00 / 1 l)
Kiehl's
Facial Fuel Energizing Scrub • Gezichtsscrub
€ 27,00
Adviesprijs€ 33,00 (-18%)
100 ml (€ 270,00 / 1 l)
Kiehl's
Close Shavers • After Shave Gel
€ 28,00
75 ml (€ 373,33 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Gel Cream • Gezichtsgel
vanaf € 20,80
Adviesprijs€ 22,00 (-5%)
28 ml (€ 742,86 / 1 l)
Kiehl's
Powerful-Strength Dark Circle Reducing Vitamin C • Oogserum
€ 53,00
15 ml (€ 3.533,33 / 1 l)
Kiehl's
Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque • Gezichtsmasker
€ 53,00
100 ml (€ 530,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Cleanser • Reinigingsgel
€ 24,00
Adviesprijs€ 26,00 (-8%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
Kiehl's
Original Musk • Bodylotion
€ 25,24
250 ml (€ 100,96 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Toner • Toner
vanaf € 13,00
Adviesprijs€ 15,00 (-13%)
75 ml (€ 173,33 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Facial Fuel Men's Bundle Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 76,00
1 st (€ 76,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Ultra Facial Face Eye Hydration Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 46,94
Adviesprijs€ 50,00 (-6%)
1 st (€ 46,94 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Calendula Duo Set (Foaming Wash & Toner) • Gezichtsverzorgingsset
€ 63,53
Adviesprijs€ 72,00 (-12%)
1 st (€ 63,53 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Ultra Facial Cleanse Tone Hydrate Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 41,00
1 st (€ 41,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Ultra Facial Head To Toe Hydration Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 40,00
1 st (€ 40,00 / 1 pcs)
Kiehl's
Truly Targeted Overnight Blemish Patch • Pimple Patches
€ 12,00
Adviesprijs€ 16,00 (-25%)
22 st (€ 0,55 / 1 pcs)
Nieuw
Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream Refill Pouch • Gezichtscrème
€ 72,00
150 ml (€ 480,00 / 1 l)
Kiehl's
Rare Earth Pore Tightener • Primer
€ 35,00
30 ml (€ 1.166,67 / 1 l)
Beperkt
Kiehl's
Men's Grooming Travel Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 74,00
1 st (€ 74,00 / 1 pcs)
Nieuw
Kiehl's
1cc* CollaShot Plump Serum • Serum
€ 58,50
Adviesprijs€ 65,00 (-10%)
50 ml (€ 1.170,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Body Mega Moisture Squalane Creme • Bodycrème
vanaf € 13,90
Adviesprijs€ 19,00 (-27%)
75 ml (€ 185,33 / 1 l)
Kiehl's
Gentle Cleanser • Reinigingsgel
€ 37,00
500 ml (€ 74,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Moisturizer • Gezichtscrème
vanaf € 35,00
125 ml (€ 280,00 / 1 l)
Pagina1van2