Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Curlsmith

Merklogo

Alle producten

37 producten
37 producten
APPWEEK
Curlsmith
Frizz Control Duo Conditioner • Conditioner
€ 17,55
Adviesprijs€ 21,00 (-16%)
237 ml (€ 74,05 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Weightless Air Dry Cream • Haarcrème
€ 18,15
Adviesprijs€ 21,00 (-14%)
237 ml (€ 76,58 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Multi-Tasking Conditioner • Conditioner
€ 16,33
Adviesprijs€ 21,00 (-22%)
237 ml (€ 68,90 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Essential Moisture Cleanser • Shampoo
€ 17,69
Adviesprijs€ 21,00 (-16%)
355 ml (€ 49,83 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Invincible Volume Mousse • Mousse
€ 18,39
Adviesprijs€ 26,00 (-28%)
201 ml (€ 91,49 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Bouncy Strength Volume Foam • Mousse
€ 22,47
Adviesprijs€ 26,00 (-14%)
222 ml (€ 101,22 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Curl Conditioning Oil-In-Cream • Haarcrème
€ 16,80
Adviesprijs€ 21,00 (-20%)
237 ml (€ 70,89 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Fragrance-Free Leave-In • Leave-in-Treatment
€ 17,09
Adviesprijs€ 21,00 (-19%)
237 ml (€ 72,11 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Fragrance-Free Cleanser • Shampoo
€ 18,15
Adviesprijs€ 21,00 (-14%)
355 ml (€ 51,13 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Bond Curl Rehab Salve • Leave-in-Treatment
€ 21,05
Adviesprijs€ 28,00 (-25%)
237 ml (€ 88,82 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
In-Shower Style Fixer • Haargel
€ 22,47
Adviesprijs€ 26,00 (-14%)
237 ml (€ 94,81 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Double Cream Deep Quencher • Haarcrème
€ 18,15
Adviesprijs€ 21,00 (-14%)
237 ml (€ 76,58 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Bonding Oil • Haarolie
€ 21,00
Adviesprijs€ 28,00 (-25%)
60 ml (€ 350,00 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Fragrance-Free Strong Hold Gel • Haargel
€ 21,55
Adviesprijs€ 26,00 (-17%)
237 ml (€ 90,93 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Fragrance-Free Conditioner • Conditioner
€ 16,85
Adviesprijs€ 21,00 (-20%)
355 ml (€ 47,46 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Hydro Style Flexi Jelly • Haargel
€ 19,04
Adviesprijs€ 26,00 (-27%)
237 ml (€ 80,34 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Frizz Rescue Curl Retainer • Haargel
€ 19,50
Adviesprijs€ 26,00 (-25%)
237 ml (€ 82,28 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Moisture Memory Reactivator • Leave-in-Treatment
€ 17,01
Adviesprijs€ 21,00 (-19%)
237 ml (€ 71,77 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Shake & Shine Curl Refreshing Mist • Haarlak
€ 23,80
Adviesprijs€ 27,00 (-12%)
195 ml (€ 122,05 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Hold Me Softly Style Balm • Haarcrème
€ 18,65
Adviesprijs€ 26,00 (-28%)
237 ml (€ 78,69 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Core Strength Shampoo • Shampoo
€ 16,80
Adviesprijs€ 21,00 (-20%)
355 ml (€ 47,32 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Feather-Light Protein Cream • Haarcrème
€ 20,36
Adviesprijs€ 26,00 (-22%)
237 ml (€ 85,91 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Hydrate & Plump Leave-in • Leave-in-Treatment
€ 16,44
Adviesprijs€ 21,00 (-22%)
237 ml (€ 69,37 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Full Body Weightless Cleanser • Shampoo
€ 16,93
Adviesprijs€ 21,00 (-19%)
355 ml (€ 47,69 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Curl Quenching Conditioning Wash • Conditioner
€ 17,18
Adviesprijs€ 21,00 (-18%)
355 ml (€ 48,39 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Hair Make Up • Kleurmasker
vanaf € 9,15
Adviesprijs€ 15,00 (-39%)
88 ml (€ 103,98 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Frizz Rescue Finishing Serum • Haarserum
€ 23,95
Adviesprijs€ 27,00 (-11%)
74 ml (€ 323,65 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Frizz Control Shampoo • Shampoo
€ 16,85
Adviesprijs€ 21,00 (-20%)
355 ml (€ 47,46 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Root Boost Uplifting Spray • Haarlak
€ 19,55
Adviesprijs€ 26,00 (-25%)
177 ml (€ 110,45 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Awestruck Definition Cream • Haarcrème
€ 25,55
Adviesprijs€ 30,00 (-15%)
237 ml (€ 107,81 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Effortless Waves • Haarlak
€ 19,55
Adviesprijs€ 26,00 (-25%)
237 ml (€ 82,49 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Flawless Finish Hairspray Strong Hold • Haarlak
€ 21,61
Adviesprijs€ 25,00 (-14%)
283 ml (€ 76,36 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Essential Moisture Conditioner • Conditioner
€ 21,00
355 ml (€ 59,15 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Curl Reset Detox Shampoo • Shampoo
€ 19,06
Adviesprijs€ 26,00 (-27%)
237 ml (€ 80,42 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Full Body Milk Conditioner • Conditioner
€ 18,15
Adviesprijs€ 21,00 (-14%)
355 ml (€ 51,13 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Curl Defining Styling Souffle • Haargel
€ 19,83
Adviesprijs€ 26,00 (-24%)
237 ml (€ 83,67 / 1 l)
APPWEEK
Curlsmith
Miracle Shield • Hittebeschermingsspray
€ 22,47
Adviesprijs€ 26,00 (-14%)
237 ml (€ 94,81 / 1 l)