Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Carolina Herrera

Merklogo van Carolina Herrera
Parfums van Carolina Herrera in de zomer bij het zwembad met cocktails

Carolina Herrera - Unieke elegantie

Sinds 1981 staat het merk Carolina Herrera voor een unieke combinatie van New Yorkse elegantie en Latijns-Amerikaanse passie. Of het nu gaat om high fashion of parfum - CH belichaamt tijdloze luxe. De iconische geuren, van de gewaagde Good Girl-varianten tot de klassieke lijnen, zijn een uitdrukking van zelfvertrouwen en onmiskenbaar chic. Vind nu je Carolina Herrera geur.

Parfums van Carolina Herrera in de zomer bij het zwembad met cocktails

Carolina Herrera - Unieke elegantie

Sinds 1981 staat het merk Carolina Herrera voor een unieke combinatie van New Yorkse elegantie en Latijns-Amerikaanse passie. Of het nu gaat om high fashion of parfum - CH belichaamt tijdloze luxe. De iconische geuren, van de gewaagde Good Girl-varianten tot de klassieke lijnen, zijn een uitdrukking van zelfvertrouwen en onmiskenbaar chic. Vind nu je Carolina Herrera geur.

Alle producten

22 producten
22 producten
Beperkt
Nieuw
Carolina Herrera
Good 3x Eau de Parfum 7 ml • Geurset
€ 48,97
1 st (€ 48,97 / 1 pcs)
Carolina Herrera
La Bomba • Eau de Parfum
vanaf € 62,60
Adviesprijs€ 77,00 (-19%)
30 ml (€ 2.086,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Jasmine Absolute • Eau de Parfum
vanaf € 64,42
Adviesprijs€ 91,00 (-28%)
30 ml (€ 2.147,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Eau de Parfum
vanaf € 62,99
Adviesprijs€ 79,00 (-20%)
30 ml (€ 2.099,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Blush • Eau de Parfum
vanaf € 67,27
Adviesprijs€ 87,00 (-23%)
30 ml (€ 2.242,33 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba Shimmering Body Oil • Lichaamsolie
€ 52,50
150 ml (€ 350,00 / 1 l)
Carolina Herrera
212 • Eau de Toilette
vanaf € 65,00
30 ml (€ 2.166,67 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba • Bodylotion
€ 47,52
Adviesprijs€ 52,50 (-9%)
200 ml (€ 237,60 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Very Good Girl Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 76,50
Adviesprijs€ 90,50 (-15%)
30 ml (€ 2.550,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Body Mist
€ 48,90
Adviesprijs€ 54,00 (-9%)
100 ml (€ 489,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Very Good Girl • Eau de Parfum
vanaf € 76,24
Adviesprijs€ 87,00 (-12%)
30 ml (€ 2.541,33 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodylotion
€ 45,00
Adviesprijs€ 54,00 (-17%)
200 ml (€ 225,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Haarparfum
€ 41,50
Adviesprijs€ 48,50 (-14%)
30 ml (€ 1.383,33 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba Refill • Eau de Parfum
€ 175,00
Adviesprijs€ 206,50 (-15%)
200 ml (€ 875,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Leg Elixir • Lichaamsolie
€ 52,90
150 ml (€ 352,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Blush Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 79,68
Adviesprijs€ 90,50 (-12%)
30 ml (€ 2.656,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodycrème
€ 46,50
Adviesprijs€ 54,00 (-14%)
200 ml (€ 232,50 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Eau de Toilette
vanaf € 75,32
Adviesprijs€ 83,50 (-10%)
50 ml (€ 1.506,40 / 1 l)
Carolina Herrera
Chic For Men • Eau de Toilette
€ 100,50
100 ml (€ 1.005,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Herrera For Men • Eau de Toilette
€ 107,00
100 ml (€ 1.070,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Douchegel
€ 45,00
200 ml (€ 225,00 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Deodorantspray
€ 33,50
150 ml (€ 223,33 / 1 l)