Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
30 ml (€ 1.666,33 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 56,25
Adviesprijs€ 72,00 (-22%)
20 ml (€ 2.812,50 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6.2 ml (€ 49,19 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 55,99
Adviesprijs€ 67,00 (-16%)
25 ml (€ 2.239,60 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 34,56
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
20 ml (€ 1.728,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
30 ml (€ 1.333,00 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 46,99
Adviesprijs€ 67,00 (-30%)
30 ml (€ 1.566,33 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Deze geur is expressief in plaats van conformistisch en combineert zoete frisheid met houtachtige diepte. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 75,00
Adviesprijs€ 82,00 (-9%)
30 ml (€ 2.500,00 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 99,80
Adviesprijs€ 165,00 (-40%)
1 st (€ 99,80 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
9 g (€ 44,43 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 61,09
Adviesprijs€ 110,00 (-44%)
50 ml (€ 1.221,80 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
Nieuw
LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 75,00
Adviesprijs€ 82,00 (-9%)
30 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Vanille Nude • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Refill • Eau de Parfum
€ 73,50
Adviesprijs€ 118,00 (-38%)
100 ml (€ 735,00 / 1 l)
+40 meer
+37 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 99,80
Adviesprijs€ 165,00 (-40%)
1 st (€ 99,80 / 1 pcs)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
30 ml (€ 1.666,33 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Elixir Refill • Eau de Parfum
€ 96,50
Adviesprijs€ 132,00 (-27%)
100 ml (€ 965,00 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Elixir • Eau de Parfum
vanaf € 24,00
Adviesprijs€ 29,00 (-17%)
10 ml (€ 2.400,00 / 1 l)
LANCÔME
Trésor La Nuit L'Eau de Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 61,00
Adviesprijs€ 69,00 (-12%)
30 ml (€ 2.033,33 / 1 l)
LANCÔME
Bocage • Deodorant Roll-On
€ 21,00
Adviesprijs€ 30,00 (-30%)
50 ml (€ 420,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 61,09
Adviesprijs€ 110,00 (-44%)
50 ml (€ 1.221,80 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle • Bodylotion
€ 50,70
Adviesprijs€ 62,00 (-18%)
200 ml (€ 253,50 / 1 l)
Beperkt
LANCÔME
Rénergie H.C.F. + C.R.X. Triple Serum Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 104,00
Adviesprijs€ 155,00 (-33%)
1 st (€ 104,00 / 1 pcs)
LANCÔME
Lash Idôle • Mascara
vanaf € 29,00
Adviesprijs€ 35,00 (-17%)
8 ml (€ 36,25 / 10 ml)
+6 meer
+3 meer
LANCÔME
Teint Miracle • Vloeibare foundation
vanaf € 40,69
Adviesprijs€ 55,00 (-26%)
30 ml (€ 1.356,33 / 1 l)
LANCÔME
Tonique Confort • Toner
vanaf € 27,30
Adviesprijs€ 35,00 (-22%)
200 ml (€ 136,50 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Nuit Multi-Lift • Nachtcrème
€ 88,80
Adviesprijs€ 130,00 (-32%)
50 ml (€ 1.776,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Reset Cream • Gezichtscrème
€ 131,25
Adviesprijs€ 155,00 (-15%)
50 ml (€ 2.625,00 / 1 l)
LANCÔME
Bocage • Deodorantspray
€ 25,50
Adviesprijs€ 30,00 (-15%)
125 ml (€ 204,00 / 1 l)
LANCÔME
Soleil Bronzer SPF 50 Sun • BB Cream
€ 40,00
50 ml (€ 800,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Refill • Eau de Parfum
€ 109,50
Adviesprijs€ 119,00 (-8%)
100 ml (€ 1.095,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. UVMUNE Cream SPF50 Refill • Gezichtscrème
€ 62,50
Adviesprijs€ 100,00 (-38%)
50 ml (€ 1.250,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 55,99
Adviesprijs€ 67,00 (-16%)
25 ml (€ 2.239,60 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum 50 ml Set (+ EdP 10 ml + Bodylotion 50 ml) • Geurset
€ 76,80
Adviesprijs€ 109,00 (-30%)
1 st (€ 76,80 / 1 pcs)
LANCÔME
Génifique Yeux Ultimate • Oogcrème
€ 48,10
Adviesprijs€ 63,00 (-24%)
20 ml (€ 2.405,00 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle • Douchegel
€ 49,00
200 ml (€ 245,00 / 1 l)
LANCÔME
Lash Idôle Flutter Extension • Mascara
vanaf € 14,25
Adviesprijs€ 17,00 (-16%)
4 ml (€ 35,63 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum 100 ml Set (+ Bodylotion 50 ml + MINI Mascara) • Geurset
€ 77,54
Adviesprijs€ 139,00 (-44%)
1 st (€ 77,54 / 1 pcs)
LANCÔME
Lash Idôle Waterproof • Mascara
€ 23,00
Adviesprijs€ 35,00 (-34%)
8 ml (€ 28,75 / 10 ml)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 34,56
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
20 ml (€ 1.728,00 / 1 l)
LANCÔME
Lash Idôle Curl Goddess • Mascara
vanaf € 14,25
Adviesprijs€ 17,00 (-16%)
4 ml (€ 35,63 / 10 ml)
LANCÔME
Idôle Power • Eau de Parfum
vanaf € 56,90
Adviesprijs€ 72,00 (-21%)
25 ml (€ 2.276,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Peach'N Roses • Eau de Parfum
vanaf € 50,40
Adviesprijs€ 65,00 (-22%)
25 ml (€ 2.016,00 / 1 l)
+21 meer
+18 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Care & Glow • Vloeibare foundation
vanaf € 23,46
Adviesprijs€ 55,00 (-56%)
30 ml (€ 782,00 / 1 l)
LANCÔME
Rose Sugar Scrub • Gezichtsscrub
€ 25,50
Adviesprijs€ 29,00 (-12%)
100 ml (€ 255,00 / 1 l)
LANCÔME
Hypnôse Drama Waterproof • Mascara
€ 33,00
Adviesprijs€ 39,00 (-15%)
8 ml (€ 41,25 / 10 ml)
Beperkt
LANCÔME
Génifique favoriete gezichtsverzorgingsset • Gezichtsverzorgingsset
€ 16,95
Adviesprijs€ 19,95 (-15%)
1 st (€ 16,95 / 1 pcs)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
30 ml (€ 1.333,00 / 1 l)
LANCÔME
Hydra Zen Gel Cream • Gezichtsgel
€ 52,69
Adviesprijs€ 60,00 (-12%)
50 ml (€ 1.053,80 / 1 l)
LANCÔME
Crayon Khôl • Kajal potlood
vanaf € 22,30
Adviesprijs€ 28,00 (-20%)
1.8 g (€ 123,89 / 10 g)
Beperkt
LANCÔME
La vie est belle 30 ml EdP Set + Refill • Geurset
€ 116,14
Adviesprijs€ 160,00 (-27%)
1 st (€ 116,14 / 1 pcs)
LANCÔME
UV Expert Supra Screen SPF 50 • Zonnecrème
€ 37,50
Adviesprijs€ 47,00 (-20%)
40 ml (€ 937,50 / 1 l)
LANCÔME
Bi-Facil • Oogmake-up Remover
vanaf € 12,79
Adviesprijs€ 19,00 (-33%)
75 ml (€ 170,53 / 1 l)
+24 meer
+21 meer
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
9 g (€ 44,43 / 10 g)
+6 meer
+3 meer
LANCÔME
Le Stylo Waterproof • Eyeliner
vanaf € 16,99
Adviesprijs€ 29,00 (-41%)
0.3 g (€ 566,33 / 10 g)
Beperkt
LANCÔME
Absolue The Soft Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 200,50
Adviesprijs€ 295,00 (-32%)
1 st (€ 200,50 / 1 pcs)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 56,25
Adviesprijs€ 72,00 (-22%)
20 ml (€ 2.812,50 / 1 l)
Pagina1van4