Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Redken

Merklogo van Redken

Alle producten

82 producten
82 producten
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Leave-in-Treatment
vanaf € 12,45
Adviesprijs€ 15,70 (-21%)
50 ml (€ 249,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Conditioner
vanaf € 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate • Shampoo
vanaf € 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
One United • Leave-in-Treatment
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 31,20 (-37%)
150 ml (€ 130,60 / 1 l)
Redken
All Soft • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Volume Injection • Shampoo
€ 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Conditioner
€ 20,30
Adviesprijs€ 31,00 (-35%)
300 ml (€ 67,67 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Haarserum
vanaf € 18,19
Adviesprijs€ 25,60 (-28%)
45 ml (€ 404,22 / 1 l)
Redken
Styling Strong Hold 23 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
All Soft • Shampoo
vanaf € 17,83
Adviesprijs€ 27,00 (-34%)
300 ml (€ 59,43 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Acidic bonding concentrate XMAS-set voor het herstel van sterk beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 68,33
Adviesprijs€ 77,70 (-12%)
1 st (€ 68,33 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Haarmasker
€ 31,28
Adviesprijs€ 50,90 (-39%)
250 ml (€ 125,12 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Shampoo
€ 22,74
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,80 / 1 l)
Redken
Volume Injection • Conditioner
€ 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo
€ 23,39
Adviesprijs€ 34,00 (-31%)
190 ml (€ 123,11 / 1 l)
Redken
All Soft All-In Mask • Haarmasker
vanaf € 22,31
Adviesprijs€ 23,90 (-7%)
100 ml (€ 223,10 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Haarcrème
€ 34,65
Adviesprijs€ 50,90 (-32%)
75 ml (€ 462,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Stylingcrème
€ 25,88
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,52 / 1 l)
Redken
Extreme • Shampoo
vanaf € 18,36
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
300 ml (€ 61,20 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Haarolie
€ 29,33
Adviesprijs€ 50,90 (-42%)
100 ml (€ 293,30 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Redken
Extreme XMAS set voor de opbouw en versterking van beschadigd haar • Haarverzorgingsset
€ 52,06
Adviesprijs€ 64,00 (-19%)
1 st (€ 52,06 / 1 pcs)
Redken
Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo
€ 28,79
Adviesprijs€ 41,80 (-31%)
500 ml (€ 57,58 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss heat protection treatment • Leave-in-Treatment
€ 24,95
Adviesprijs€ 41,80 (-40%)
190 ml (€ 131,32 / 1 l)
Redken
Styling Spray Wax • Haarwax
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
150 ml (€ 130,00 / 1 l)
Redken
All Soft Mega Curls • Shampoo
€ 19,21
Adviesprijs€ 27,00 (-28%)
300 ml (€ 64,03 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Stylingcrème
€ 25,75
Adviesprijs€ 38,95 (-34%)
250 ml (€ 103,00 / 1 l)
Redken
Styling Max Hold 32 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
300 ml (€ 65,00 / 1 l)
Redken
Acidic Grow Full System • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 64,90
Adviesprijs€ 95,40 (-32%)
1 st (€ 64,90 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill • Shampoo
€ 34,82
Adviesprijs€ 41,80 (-17%)
500 ml (€ 69,64 / 1 l)
Redken
Extreme Length • Shampoo
€ 18,36
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
300 ml (€ 61,20 / 1 l)
Beperkt
Redken
Acidic Color Gloss XL Duo Bundles • Haarverzorgingsset
€ 65,71
Adviesprijs€ 95,40 (-31%)
1 st (€ 65,71 / 1 pcs)
Redken
Styling Pliable Paste Rewind • Haarpaste
€ 21,73
Adviesprijs€ 29,50 (-26%)
150 ml (€ 144,87 / 1 l)
Redken
Styling Control 28 • Haarlak
€ 19,47
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,68 / 1 l)
Redken
Amino Mint Scalp Relief • Shampoo
€ 19,02
Adviesprijs€ 27,00 (-30%)
300 ml (€ 63,40 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Haarverzorgingsset
€ 70,60
1 st (€ 70,60 / 1 pcs)
Redken
Acidic Bonding Curls • Conditioner
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,60 / 1 l)
Redken
All Soft Heavy Cream • Haarmasker
€ 29,25
Adviesprijs€ 44,30 (-34%)
250 ml (€ 117,00 / 1 l)
Redken
Acidic Bonding Curls • Shampoo
€ 24,33
Adviesprijs€ 34,40 (-28%)
300 ml (€ 81,10 / 1 l)
Redken
All Soft Refill • Shampoo
€ 29,15
Adviesprijs€ 33,10 (-12%)
500 ml (€ 58,30 / 1 l)
Redken
Extreme • Conditioner
vanaf € 19,59
Adviesprijs€ 29,60 (-34%)
300 ml (€ 65,30 / 1 l)
Redken
Frizz Dismiss Instant Deflate • Haarolie
€ 22,06
Adviesprijs€ 34,80 (-37%)
125 ml (€ 176,48 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss • Conditioner
vanaf € 22,89
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
300 ml (€ 76,30 / 1 l)
Redken
Color Extend Blondage • Shampoo
€ 18,36
Adviesprijs€ 27,00 (-32%)
300 ml (€ 61,20 / 1 l)
Redken
Acidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampoo
vanaf € 22,59
Adviesprijs€ 34,40 (-34%)
300 ml (€ 75,30 / 1 l)
Redken
Heat Styling Thermal Spray Iron Shape • Hittebeschermingsspray
€ 20,92
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
250 ml (€ 83,68 / 1 l)
Redken
Extreme Anti-Snap • Leave-in-Treatment
€ 22,98
Adviesprijs€ 34,80 (-34%)
250 ml (€ 91,92 / 1 l)
Redken
Styling Quick Dry 18 • Haarlak
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
400 ml (€ 48,75 / 1 l)
Pagina1van2