like productL'Oréal Professionnel ParisKeratin Alpha Sleek Mirror Sleek Serum • Haarserum€ 20,96Adviesprijs€ 31,70 (-34%)50 ml (€ 419,20 / 1 l)
Beperktlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Hair Repair Trio • Haarverzorgingsset€ 56,00Adviesprijs€ 104,70 (-47%)1 st (€ 56,00 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisKeratin Alpha Sleek • Haarmasker€ 23,58Adviesprijs€ 35,70 (-34%)250 ml (€ 94,32 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisKeratin Alpha Sleek Refillable • Shampoovanaf € 21,26Adviesprijs€ 30,80 (-31%)300 ml (€ 70,87 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Fix Max • Haargel€ 16,59Adviesprijs€ 22,90 (-28%)200 ml (€ 82,95 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisKeratin Alpha Sleek Smooth Transformer Treatment • Treatment€ 20,36Adviesprijs€ 30,80 (-34%)200 ml (€ 101,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX • Haarmaskervanaf € 18,09Adviesprijs€ 27,40 (-34%)150 ml (€ 120,60 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Volume Extra Full • Mousse€ 15,35Adviesprijs€ 24,50 (-37%)250 ml (€ 61,40 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Definition Activator • Leave-in-Treatment€ 20,49Adviesprijs€ 31,80 (-36%)250 ml (€ 81,96 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Serioxyl Advanced Density Activator • Haarserum€ 38,61Adviesprijs€ 54,20 (-28%)90 ml (€ 429,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Repair with bonders & amino acids • Haarmaskervanaf € 18,09Adviesprijs€ 27,40 (-34%)150 ml (€ 120,60 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair • Shampoovanaf € 15,37Adviesprijs€ 21,60 (-28%)300 ml (€ 51,23 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair • Conditioner€ 14,26Adviesprijs€ 24,00 (-41%)200 ml (€ 71,30 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Vitamino Color • Shampoovanaf € 15,37Adviesprijs€ 21,60 (-28%)300 ml (€ 51,23 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Fix Anti Frizz • Haarlak€ 17,28Adviesprijs€ 25,20 (-31%)250 ml (€ 69,12 / 1 l)
Beperktlike productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Healthy Hair Trio • Haarverzorgingsset€ 55,30Adviesprijs€ 102,60 (-46%)1 st (€ 55,30 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair Oil • Haarolievanaf € 13,32Adviesprijs€ 18,60 (-28%)30 ml (€ 444,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX • Shampoovanaf € 9,72Adviesprijs€ 14,70 (-34%)100 ml (€ 97,20 / 1 l)
BeperktNieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Haircare Trio Giftset • Haarverzorgingsset€ 61,08Adviesprijs€ 85,82 (-28%)1 st (€ 61,08 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Vitamino Color • Conditionervanaf € 15,84Adviesprijs€ 24,00 (-34%)200 ml (€ 79,20 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Intense Moisturizing Cleansing Cream • Shampoovanaf € 17,79Adviesprijs€ 25,00 (-28%)300 ml (€ 59,30 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Oiliness Dermo-Purifier • Shampoo€ 17,79Adviesprijs€ 25,00 (-28%)300 ml (€ 59,30 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein • Haarmasker€ 22,43Adviesprijs€ 32,50 (-31%)250 ml (€ 89,72 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular • Leave-in-Treatmentvanaf € 15,50Adviesprijs€ 23,50 (-34%)50 ml (€ 310,00 / 1 l)
Beperktlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Hair Repair Duo • Haarverzorgingsset€ 36,75Adviesprijs€ 71,10 (-48%)1 st (€ 36,75 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo-Regulator • Shampoovanaf € 17,79Adviesprijs€ 25,00 (-28%)300 ml (€ 59,30 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Pro Longer • Haarcrème€ 17,63Adviesprijs€ 26,70 (-34%)150 ml (€ 117,53 / 1 l)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular • Shampoovanaf € 9,36Adviesprijs€ 14,70 (-36%)100 ml (€ 93,60 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Blondifier • Conditioner€ 15,84Adviesprijs€ 24,00 (-34%)200 ml (€ 79,20 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Fix Design • Haarlak€ 17,42Adviesprijs€ 24,50 (-28%)200 ml (€ 87,10 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Vitamino Color • Haarmasker€ 21,45Adviesprijs€ 32,50 (-34%)250 ml (€ 85,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Refill • Shampoo€ 29,24Adviesprijs€ 39,40 (-26%)500 ml (€ 58,48 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Long Lasting Intensive • Leave-in-Treatment€ 19,76Adviesprijs€ 31,80 (-38%)200 ml (€ 98,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisHomme Fix Paste • Haarpaste€ 14,86Adviesprijs€ 22,90 (-35%)75 ml (€ 198,13 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Silver • Shampoovanaf € 15,37Adviesprijs€ 21,60 (-28%)300 ml (€ 51,23 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Bi-Phase Oil • Haarolievanaf € 15,50Adviesprijs€ 23,50 (-34%)30 ml (€ 516,67 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Volume Lift • Mousse€ 16,18Adviesprijs€ 24,50 (-34%)250 ml (€ 64,72 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Pro Longer • Haarmasker€ 19,02Adviesprijs€ 32,50 (-41%)250 ml (€ 76,08 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Pure Liss Control • Gladmakende crème€ 15,56Adviesprijs€ 22,90 (-32%)150 ml (€ 103,73 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Refill • Shampoo€ 24,80Adviesprijs€ 39,40 (-37%)500 ml (€ 49,60 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Discomfort Intese Soother Treatment • Haarmasker€ 18,09Adviesprijs€ 30,50 (-41%)200 ml (€ 90,45 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair Maske • Haarmasker€ 21,45Adviesprijs€ 32,50 (-34%)250 ml (€ 85,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Rinse-Off • Haarserumvanaf € 10,95Adviesprijs€ 18,60 (-41%)75 ml (€ 146,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Flex Pli • Hittebeschermingsspray€ 17,09Adviesprijs€ 24,50 (-30%)190 ml (€ 89,95 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Aminexil Advanced Anti-Hair Loss Programme • Haarserumvanaf € 45,32Adviesprijs€ 54,20 (-16%)10x6 ml (€ 7.553,33 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisKeratin Alpha Sleek Refill • Shampoo€ 26,00Adviesprijs€ 39,40 (-34%)500 ml (€ 52,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Flex Web • Haarpaste€ 16,28Adviesprijs€ 22,90 (-28%)150 ml (€ 108,53 / 1 l)
like product+3 meerL'Oréal Professionnel ParisHair Touch Up • Uitgroeisprayvanaf € 15,73Adviesprijs€ 21,90 (-28%)75 ml (€ 209,73 / 1 l)