Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase

Kérastase merklogo

Alle producten

160 producten
160 producten
Kérastase
Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant • Haarserum
vanaf € 19,62
Adviesprijs€ 28,00 (-30%)
30 ml (€ 654,00 / 1 l)
Kérastase
Nutritive 8h Magic Night Serum • Haarserum
vanaf € 19,90
Adviesprijs€ 31,20 (-36%)
30 ml (€ 663,33 / 1 l)
Kérastase
Genesis Fondant Renforçateur • Conditioner
vanaf € 13,14
Adviesprijs€ 21,20 (-38%)
75 ml (€ 175,20 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Glaze Drops • Haarolie
€ 32,29
Adviesprijs€ 52,00 (-38%)
45 ml (€ 717,56 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-Treatment
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 21,20 (-36%)
45 ml (€ 301,78 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Fondant Insta Glaze • Conditioner
vanaf € 14,23
Adviesprijs€ 22,20 (-36%)
75 ml (€ 189,73 / 1 l)
Kérastase
Genesis Bain Hydra-Fortifiant • Shampoo
vanaf € 11,03
Adviesprijs€ 17,80 (-38%)
80 ml (€ 137,88 / 1 l)
Kérastase
Specifique Bain Divalent • Shampoo
vanaf € 22,74
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,96 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Cicaflash • Conditioner
€ 31,10
Adviesprijs€ 50,20 (-38%)
250 ml (€ 124,40 / 1 l)
Kérastase
Specifique Bain Divalent Refill • Shampoo
€ 38,35
Adviesprijs€ 53,60 (-28%)
500 ml (€ 76,70 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Masquintense Riche • Haarmasker
€ 36,31
Adviesprijs€ 58,60 (-38%)
200 ml (€ 181,55 / 1 l)
Kérastase
Genesis Masque Reconstituant • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoo
vanaf € 12,00
Adviesprijs€ 17,80 (-33%)
80 ml (€ 150,00 / 1 l)
Kérastase
Elixir Ultime L'Huile Originale Refill • Haarolie
€ 35,95
Adviesprijs€ 57,60 (-38%)
75 ml (€ 479,33 / 1 l)
Kérastase
Genesis Défense Thermique • Conditioner Spray
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Densifique Fondant Densité • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
Kérastase
Genesis Bain Hydra-Fortifiant Refill • Shampoo
€ 33,95
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 67,90 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Cicaplasme • Leave-in-Treatment
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Haarmasker
vanaf € 16,40
Adviesprijs€ 24,40 (-33%)
75 ml (€ 218,67 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Bain Lumière • Shampoo
vanaf € 23,26
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 93,04 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Bain Lumière Refill • Shampoo
€ 34,66
Adviesprijs€ 54,80 (-37%)
500 ml (€ 69,32 / 1 l)
Kérastase
Chronologiste Bain Régénérant • Shampoo
vanaf € 13,14
Adviesprijs€ 21,20 (-38%)
80 ml (€ 164,25 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Fondat Cica Chroma • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Gloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Haarverzorgingsset
€ 33,12
Adviesprijs€ 52,00 (-36%)
1 st (€ 33,12 / 1 pcs)
Kérastase
Chronologiste Masque Intense Regenerant • Haarmasker
vanaf € 19,12
Adviesprijs€ 31,20 (-39%)
75 ml (€ 254,93 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur • Shampoo
€ 22,94
Adviesprijs€ 36,40 (-37%)
250 ml (€ 91,76 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale • Haarlotion
€ 27,64
Adviesprijs€ 45,20 (-39%)
150 ml (€ 184,27 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle • Conditioner
€ 31,10
Adviesprijs€ 50,20 (-38%)
250 ml (€ 124,40 / 1 l)
Kérastase
Symbiose Bain Crème Anti-Pelliculaire • Shampoo
€ 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
Kérastase
Elixir Ultime L'Huile Originale Travel size • Haarolie
€ 23,18
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
30 ml (€ 772,67 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Bain Satin Riche Refill • Shampoo
€ 30,87
Adviesprijs€ 49,80 (-38%)
500 ml (€ 61,74 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Genesis Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 33,03
Adviesprijs€ 52,00 (-36%)
1 st (€ 33,03 / 1 pcs)
Kérastase
Specifique Cure Anti-Chute • Treatment
vanaf € 46,72
Adviesprijs€ 71,80 (-35%)
10x6 ml (€ 7.786,67 / 1 l)
Kérastase
Elixir Ultime L'Huile Originale Refillable • Haarolie
€ 45,90
Adviesprijs€ 77,20 (-41%)
75 ml (€ 612,00 / 1 l)
Kérastase
Resistance Ciment Thermique • Föhnlotion
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Densifique Bain Navulverpakking • Shampoo
€ 33,95
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 67,90 / 1 l)
Kérastase
Genesis Bain Nutri-Fortifiant • Shampoo
vanaf € 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Lait Vital • Conditioner
€ 27,14
Adviesprijs€ 43,80 (-38%)
200 ml (€ 135,70 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Gelée Curl Contour • Haarlotion
€ 28,48
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 189,87 / 1 l)
Kérastase
Densifique Homme Bain Densité • Shampoo
€ 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
Kérastase
Volumifique • Shampoo
€ 22,01
Adviesprijs€ 33,00 (-33%)
250 ml (€ 88,04 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Masque Cicaextreme • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Le Parfum • Haarparfum
€ 29,32
Adviesprijs€ 44,20 (-34%)
30 ml (€ 977,33 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Bain Ultraviolet • Shampoo
€ 22,56
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,24 / 1 l)
Kérastase
Genesis Homme Bain De Force Quotidien • Shampoo
€ 23,50
Adviesprijs€ 36,40 (-35%)
250 ml (€ 94,00 / 1 l)
Kérastase
Densifique Bain Densité • Shampoo
vanaf € 23,34
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 93,36 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Bain Satin • Shampoo
€ 20,62
Adviesprijs€ 33,00 (-38%)
250 ml (€ 82,48 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Bain Chroma Navulling • Shampoo
€ 35,25
Adviesprijs€ 54,80 (-36%)
500 ml (€ 70,50 / 1 l)
Pagina1van4