Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

BIOTHERM

Merklogo van Biotherm
Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

BIOTHERM BESTSELLERS

Ontdek de beproefde lichaams- en gezichtsverzorgingsproducten van Biotherm, verrijkt met waardevol Biotech PlanktonTM. Profiteer van krachtige huidverzorging die perfect aansluit bij de eisen van een actieve levensstijl.

BIOTHERM
Collagen Fit Firming Body Milk • Body Milk
€ 22,75
Adviesprijs€ 33,00 (-31%)
400 ml (€ 56,88 / 1 L)
BIOTHERM
Lait Corporel L'Original • Body Milk
€ 21,45
Adviesprijs€ 28,00 (-23%)
400 ml (€ 53,63 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 23,00 (-37%)
30 ml (€ 485,67 / 1 L)
Biotherm Homme
Aquapower Advanced Gel • Gezichtsgel
vanaf € 12,99
Adviesprijs€ 23,00 (-44%)
30 ml (€ 433,00 / 1 L)
BIOTHERM
Life Plankton Regenerating Serum • Serum
vanaf € 55,19
Adviesprijs€ 85,00 (-35%)
30 ml (€ 1.839,67 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN BIOTHERM

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel 100 hours is geïnspireerd op de hydraterende effecten van elektrolyten in fitness. Het is een lichtgewicht vochtinbrengende gel. Het is ontworpen om tot 100 uur te hydrateren na één keer aanbrengen¹. Dankzij 7000 mg Electrolyte Mix, Biotherms eerste fitnesssupplement voor hydratatie en 1000 mg Hyalu B3, helpt deze formule fijne lijntjes zichtbaar te verzachten in slechts 1 uur² en ondersteunt het de vochtreserves van de huid op de lange termijn.

¹Instrumentele test.

²Klinische studie, 40 vrouwen

BIOTHERM
Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel • Gezichtsgel
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 23,00 (-33%)
30 ml (€ 513,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,95
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
30 ml (€ 498,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquascreen Activewear Daily UV Fluid SPF 50 • Zonnecrème
€ 19,62
Adviesprijs€ 32,00 (-39%)
40 ml (€ 490,50 / 1 L)
BIOTHERM
Biosource Total Renew Oil • Reinigingsolie
€ 24,50
Adviesprijs€ 34,00 (-28%)
200 ml (€ 122,50 / 1 L)

Alle producten

120 producten
120 producten
BIOTHERM
Eau Vitaminée Citrus Tonic • Eau de Toilette
€ 29,49
Adviesprijs€ 39,00 (-24%)
100 ml (€ 294,90 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Peptides Eyes & Lips Reshaper • Oogcrème
€ 40,54
Adviesprijs€ 62,00 (-35%)
15 ml (€ 2.702,67 / 1 l)
BIOTHERM
Waterlover Hydrating Sun Milk SPF 50+ • Zonnecrème
€ 27,05
Adviesprijs€ 29,00 (-7%)
200 ml (€ 135,25 / 1 l)
BIOTHERM
Biocils Waterdicht • Oogmake-up Remover
€ 30,90
Adviesprijs€ 39,00 (-21%)
200 ml (€ 154,50 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Deep Serum • Serum
€ 42,25
Adviesprijs€ 59,00 (-28%)
50 ml (€ 845,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Cream SPF 30 • Gezichtscrème
€ 30,69
Adviesprijs€ 47,00 (-35%)
50 ml (€ 613,80 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Pulsation Berry • Eau de Toilette
€ 25,35
Adviesprijs€ 39,00 (-35%)
100 ml (€ 253,50 / 1 l)
BIOTHERM
Life Plankton™ Eye • Oogcrème
€ 37,05
Adviesprijs€ 57,00 (-35%)
15 ml (€ 2.470,00 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Revitalizing • Douchegel
€ 18,00
200 ml (€ 90,00 / 1 l)
BIOTHERM
Waterlover Face Sunscreen SPF 50+ • Zonnecrème
€ 23,99
Adviesprijs€ 35,00 (-31%)
50 ml (€ 479,80 / 1 l)
BIOTHERM
Life Plankton Regenerating Serum • Serum
vanaf € 55,19
Adviesprijs€ 85,00 (-35%)
30 ml (€ 1.839,67 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Normale und Mischhaut • Gezichtscrème
€ 29,25
Adviesprijs€ 43,00 (-32%)
50 ml (€ 585,00 / 1 l)
BIOTHERM
L'Eau • Deodorant Roll-On
€ 16,90
Adviesprijs€ 26,00 (-35%)
75 ml (€ 225,33 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Hydra Barrier Cleanser • Reinigingsschuim
€ 21,90
Adviesprijs€ 35,00 (-37%)
150 ml (€ 146,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Lotion Tonifiante • Toner
vanaf € 20,90
Adviesprijs€ 24,00 (-13%)
200 ml (€ 104,50 / 1 l)
BIOTHERM
Deo Pure • Deodorant Stick
€ 16,90
Adviesprijs€ 26,00 (-35%)
40 ml (€ 422,50 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Blue Peptides Uplift Day Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 63,14
Adviesprijs€ 91,00 (-31%)
1 st (€ 63,14 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Collagen Fit Drop-Set Rosa • Persoonlijke verzorgingsset
€ 28,78
Adviesprijs€ 45,00 (-36%)
1 st (€ 28,78 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Blue Pro-Retinol Multi Correct Set 50 ml • Gezichtsverzorgingsset
€ 61,14
Adviesprijs€ 91,00 (-33%)
1 st (€ 61,14 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Deo day control duoset 75 ml en 150 ml • Deodorant Roll-On
€ 39,00
150 ml (€ 260,00 / 1 l)
BIOTHERM
Eau Pure Vivifying • Douchegel
€ 18,00
200 ml (€ 90,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biocorps Body Serum • Lichaamsserum
€ 30,90
Adviesprijs€ 48,00 (-36%)
200 ml (€ 154,50 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Aqua Bounce Super Concentrate • Face Fluid
€ 26,63
Adviesprijs€ 35,00 (-24%)
50 ml (€ 532,60 / 1 l)
BIOTHERM
Deo Pure • Deodorant crème
€ 15,95
Adviesprijs€ 26,00 (-39%)
75 ml (€ 212,67 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Adoucissante • Toner
vanaf € 14,94
Adviesprijs€ 24,00 (-38%)
200 ml (€ 74,70 / 1 l)
BIOTHERM
Beurre Beurre de Lèvres • Lippenbalsem
€ 8,40
Adviesprijs€ 13,00 (-35%)
13 ml (€ 646,15 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Collagen Fit Mini Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 25,00
1 st (€ 25,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Pink Drop Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 30,06
Adviesprijs€ 47,00 (-36%)
1 st (€ 30,06 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Lait Corporel Mini 50 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 25,00
1 st (€ 25,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource Cica Nutri Cream Routine 50 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,25
Adviesprijs€ 43,00 (-32%)
1 st (€ 29,25 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource Cica Nutri Cream Nano 30 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 15,33
Adviesprijs€ 25,00 (-39%)
1 st (€ 15,33 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel Routine 50 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,25
Adviesprijs€ 43,00 (-32%)
1 st (€ 29,25 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel Nano 30 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 16,25
Adviesprijs€ 25,00 (-35%)
1 st (€ 16,25 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Gel Nano 30 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 15,84
Adviesprijs€ 25,00 (-37%)
1 st (€ 15,84 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Eau Vitaminée Impulsion Citron 100 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 31,00
Adviesprijs€ 39,00 (-21%)
1 st (€ 31,00 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Eau Vitaminée Pulsation Berry Discovery Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 25,00
1 st (€ 25,00 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource+ Electro Drop-Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 30,13
Adviesprijs€ 45,00 (-33%)
1 st (€ 30,13 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource Aqua Drop-Set Green • Gezichtsverzorgingsset
€ 30,06
Adviesprijs€ 47,00 (-36%)
1 st (€ 30,06 / 1 pcs)
BIOTHERM
Eau Vitaminée Citrus Tonic Mini • Eau de Toilette
€ 9,90
10 ml (€ 990,00 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Lait Corporel Mini Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 14,87
Adviesprijs€ 25,00 (-41%)
1 st (€ 14,87 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Blue Pro-Retinol Multi Correct 50 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 61,82
Adviesprijs€ 92,01 (-33%)
1 st (€ 61,82 / 1 pcs)
BIOTHERM
Aquascreen Activewear Daily UV Fluid SPF 50 • Zonnecrème
€ 19,62
Adviesprijs€ 32,00 (-39%)
40 ml (€ 490,50 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource 50 ml Cica Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,25
Adviesprijs€ 43,00 (-32%)
1 st (€ 29,25 / 1 pcs)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource Vitamin Glow Drop-Set Orange • Gezichtsverzorgingsset
€ 29,25
Adviesprijs€ 45,00 (-35%)
1 st (€ 29,25 / 1 pcs)
BIOTHERM
Eau d'Énergie Shower Gel • Douchegel
€ 18,00
200 ml (€ 90,00 / 1 l)
BIOTHERM
Eau d'Énergie Invigorating & Hydrating • Body Milk
€ 20,80
Adviesprijs€ 34,00 (-39%)
400 ml (€ 52,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Collagen Fit Body Milk Mini 50 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 25,00
1 st (€ 25,00 / 1 pcs)
BIOTHERM
Waterlover Sun Mist SPF30 • Zonnespray
€ 22,68
Adviesprijs€ 37,00 (-39%)
200 ml (€ 113,40 / 1 l)
Pagina2van3