Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

BIOTHERM

Merklogo van Biotherm
Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

Mannelijk en vrouwelijk model in witte kleding

BIOTHERM: U TRAINT, WIJ WERKEN BINNEN

Het merk Biotherm heeft zich volledig toegelegd op onderzoek naar Biotech Plankton™, een innovatief actief ingrediënt dat de celvernieuwing stimuleert en de huidbarrière versterkt. Het resultaat zijn zeer effectieve huidverzorgingsformules die de natuurlijke functies van de huid en een gezonde, actieve levensstijl optimaal ondersteunen.

BIOTHERM BESTSELLERS

Ontdek de beproefde lichaams- en gezichtsverzorgingsproducten van Biotherm, verrijkt met waardevol Biotech PlanktonTM. Profiteer van krachtige huidverzorging die perfect aansluit bij de eisen van een actieve levensstijl.

BIOTHERM
Collagen Fit Firming Body Milk • Body Milk
€ 22,75
Adviesprijs€ 33,00 (-31%)
400 ml (€ 56,88 / 1 L)
BIOTHERM
Lait Corporel L'Original • Body Milk
€ 21,45
Adviesprijs€ 28,00 (-23%)
400 ml (€ 53,63 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,57
Adviesprijs€ 23,00 (-37%)
30 ml (€ 485,67 / 1 L)
Biotherm Homme
Aquapower Advanced Gel • Gezichtsgel
vanaf € 12,99
Adviesprijs€ 23,00 (-44%)
30 ml (€ 433,00 / 1 L)
BIOTHERM
Life Plankton Regenerating Serum • Serum
vanaf € 55,19
Adviesprijs€ 85,00 (-35%)
30 ml (€ 1.839,67 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN BIOTHERM

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel

Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel 100 hours is geïnspireerd op de hydraterende effecten van elektrolyten in fitness. Het is een lichtgewicht vochtinbrengende gel. Het is ontworpen om tot 100 uur te hydrateren na één keer aanbrengen¹. Dankzij 7000 mg Electrolyte Mix, Biotherms eerste fitnesssupplement voor hydratatie en 1000 mg Hyalu B3, helpt deze formule fijne lijntjes zichtbaar te verzachten in slechts 1 uur² en ondersteunt het de vochtreserves van de huid op de lange termijn.

¹Instrumentele test.

²Klinische studie, 40 vrouwen

BIOTHERM
Aquasource+ Electrolyte Dewy Gel • Gezichtsgel
vanaf € 15,40
Adviesprijs€ 23,00 (-33%)
30 ml (€ 513,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquasource+ Vitamin Glow Gel • Gezichtsgel
vanaf € 14,95
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
30 ml (€ 498,33 / 1 L)
BIOTHERM
Aquascreen Activewear Daily UV Fluid SPF 50 • Zonnecrème
€ 19,62
Adviesprijs€ 32,00 (-39%)
40 ml (€ 490,50 / 1 L)
BIOTHERM
Biosource Total Renew Oil • Reinigingsolie
€ 24,50
Adviesprijs€ 34,00 (-28%)
200 ml (€ 122,50 / 1 L)

Alle producten

120 producten
120 producten
BIOTHERM
Waterlover Sun Milk SPF 30 • Zonnebrandcrème
€ 28,60
Adviesprijs€ 37,00 (-23%)
200 ml (€ 143,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Blue Therapy Night Cream Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 89,00
1 st (€ 89,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource Hyalu Plump Cream Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 43,00
1 st (€ 43,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Collagen Fit Body Milk Routine 400 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 33,00
1 st (€ 33,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aquasource Vitamin Glow Drop 30 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 45,00
1 st (€ 45,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Aqua Drop Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 30,06
Adviesprijs€ 47,00 (-36%)
1 st (€ 30,06 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
BIOTHERM
Lait Corporel 400 ml + Handcreme 50 ml Set • Persoonlijke verzorgingsset
€ 28,00
1 st (€ 28,00 / 1 pcs)
BIOTHERM
Waterlover Zonnemelk SPF 50 • Zonnebrandcrème
€ 28,60
Adviesprijs€ 37,00 (-23%)
200 ml (€ 143,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biocorps Body Scrub • Lichaamsscrub
€ 21,41
Adviesprijs€ 35,00 (-39%)
200 ml (€ 107,05 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Aqua Glow Super Concentrate • Gezichtscrème
€ 26,00
Adviesprijs€ 35,00 (-26%)
50 ml (€ 520,00 / 1 l)
BIOTHERM
After Sun Creme Nacree • After Sun Lotion
€ 27,30
Adviesprijs€ 35,00 (-22%)
200 ml (€ 136,50 / 1 l)
Beperkt
BIOTHERM
Aquasource Aqua Drop-Set Pink • Gezichtsverzorgingsset
€ 28,82
Adviesprijs€ 47,00 (-39%)
1 st (€ 28,82 / 1 pcs)
BIOTHERM
Blue Therapy Revitalize Night Cream • Nachtcrème
€ 60,26
Adviesprijs€ 99,00 (-39%)
50 ml (€ 1.205,20 / 1 l)
BIOTHERM
Aquathermale • Douchegel
€ 22,99
Adviesprijs€ 27,00 (-15%)
200 ml (€ 114,95 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Total Renew Oil • Reinigingsolie
€ 24,50
Adviesprijs€ 34,00 (-28%)
200 ml (€ 122,50 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Mousse Nettoyante voor droge huid • Reinigingsschuim
€ 24,00
Adviesprijs€ 29,00 (-17%)
150 ml (€ 160,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Mousse Nettoyante voor normale tot gemengde huid • Reinigingsschuim
€ 22,90
Adviesprijs€ 29,00 (-21%)
150 ml (€ 152,67 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Super Mask Bounce • Sheet Mask
€ 6,50
Adviesprijs€ 9,00 (-28%)
31 g (€ 209,68 / 1 kg)
BIOTHERM
Life Plankton™ Essence • Serum
€ 74,00
125 ml (€ 592,00 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Super Mask Glow • Sheet Mask
€ 7,60
Adviesprijs€ 9,00 (-16%)
31 g (€ 245,16 / 1 kg)
BIOTHERM
Waterlover Milky Sun Spray SPF 50+ • Zonnespray
€ 25,35
Adviesprijs€ 37,00 (-31%)
200 ml (€ 126,75 / 1 l)
BIOTHERM
Blue Therapy Accelerated • Serum
€ 99,00
50 ml (€ 1.980,00 / 1 l)
BIOTHERM
Biosource Gelée Micellaire • Reinigingsgel
€ 19,62
Adviesprijs€ 29,00 (-32%)
150 ml (€ 130,80 / 1 l)
BIOTHERM
Aquasource Aqua Pure Super Concentrate • Gezichtscrème
€ 35,00
50 ml (€ 700,00 / 1 l)
Pagina3van3