Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

CLINIQUE

Clinique merklogo
Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

CLINIQUE Bestseller

CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 L)
Nieuwigheden

Prachtige huid. Geweldige prijs.

Ontdek de populaire vochtinbrengende lotion van Clinique, ontwikkeld door dermatologen: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Het herstelt de beschermende barrière van de huid en hydrateert voor een gezondere, veerkrachtigere huid.

CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 L)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 L)

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Alle producten

215 producten
215 producten
CLINIQUE
All About Shadow Soft Shimmer • Oogschaduw
vanaf € 18,00
Adviesprijs€ 28,00 (-36%)
2.2 g (€ 81,82 / 10 g)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Dramatically Different Moisturizing BB-Gel • BB Cream
€ 27,90
Adviesprijs€ 33,50 (-17%)
50 ml (€ 558,00 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Sheertint Hydrator • Getinte gezichtscrème
vanaf € 28,05
Adviesprijs€ 44,00 (-36%)
40 g (€ 701,25 / 1 kg)
CLINIQUE
My Happy Cocoa & Cashmere • Parfum
€ 74,90
Adviesprijs€ 95,00 (-21%)
100 ml (€ 749,00 / 1 l)
CLINIQUE
Happy for Men • Eau de Cologne
vanaf € 54,00
Adviesprijs€ 69,50 (-22%)
50 ml (€ 1.080,00 / 1 l)
CLINIQUE
Superpowder Double Face • Compact Powder
vanaf € 27,60
Adviesprijs€ 47,00 (-41%)
10 g (€ 2.760,00 / 1 kg)
CLINIQUE
All About Clean Liquid Facial Soap Mild 30ml • Gezichtszeep
€ 7,30
Adviesprijs€ 9,00 (-19%)
30 ml (€ 243,33 / 1 l)
CLINIQUE
Chubby Lash Fattening Mascara • Mascara
€ 24,90
Adviesprijs€ 32,50 (-23%)
10 ml (€ 2.490,00 / 1 l)
CLINIQUE
Rinse-Off • Reinigingsschuim
€ 21,50
Adviesprijs€ 35,00 (-39%)
150 ml (€ 143,33 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions • Reinigingsschuim
€ 20,95
Adviesprijs€ 29,50 (-28%)
125 ml (€ 167,60 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Post Shave Soother • After Shave Lotion
€ 24,50
Adviesprijs€ 38,00 (-36%)
75 ml (€ 326,67 / 1 l)
CLINIQUE
3-Step System Clarifying 3 • Toner
vanaf € 19,50
Adviesprijs€ 29,00 (-33%)
200 ml (€ 97,50 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Moisturizing Lotion • Gezichtslotion
€ 34,50
Adviesprijs€ 47,00 (-27%)
100 ml (€ 345,00 / 1 l)
CLINIQUE
Happy • Eau de Parfum
vanaf € 40,90
Adviesprijs€ 52,00 (-21%)
30 ml (€ 1.363,33 / 1 l)
+5 meer
+2 meer
CLINIQUE
Pop Plush Creamy Lip Gloss • Lipgloss
vanaf € 20,50
Adviesprijs€ 29,00 (-28%)
3.4 g (€ 60,29 / 10 g)
CLINIQUE
Superdefense Night Recovery Moisturizer (HT 3,4) • Nachtcrème
€ 53,20
Adviesprijs€ 69,00 (-23%)
50 ml (€ 1.064,00 / 1 l)
CLINIQUE
Happy • Douchegel
€ 34,90
Adviesprijs€ 47,00 (-26%)
200 ml (€ 174,50 / 1 l)
CLINIQUE
Deep Comfort • Body Butter
€ 28,50
Adviesprijs€ 42,00 (-32%)
200 ml (€ 142,50 / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair Serum • Serum
€ 108,00
Adviesprijs€ 147,00 (-27%)
75 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
CLINIQUE
Happy for Men • Douchegel
€ 31,50
Adviesprijs€ 39,00 (-19%)
200 ml (€ 157,50 / 1 l)
CLINIQUE
Sparkle Skin • Lichaamsscrub
€ 27,90
Adviesprijs€ 37,00 (-25%)
200 ml (€ 139,50 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Wrinkle SPF 30 Face • Zonnecrème
€ 21,50
Adviesprijs€ 32,00 (-33%)
50 ml (€ 430,00 / 1 l)
CLINIQUE
Clarifying Do-Over Peel • Gezichtsscrub
€ 31,50
Adviesprijs€ 48,00 (-34%)
30 ml (€ 1.050,00 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics In White • Eau de Parfum
€ 94,95
Adviesprijs€ 115,00 (-17%)
100 ml (€ 949,50 / 1 l)
CLINIQUE
Happy • Bodycrème
€ 39,50
Adviesprijs€ 47,00 (-16%)
200 ml (€ 197,50 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Extreme Volume • Mascara
€ 23,30
Adviesprijs€ 36,00 (-35%)
10 ml (€ 2.330,00 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Clarifying 1.0 • Toner
€ 22,50
Adviesprijs€ 29,00 (-22%)
200 ml (€ 112,50 / 1 l)
+3 meer
CLINIQUE
Beyond Perfecting 2-in-1: Foundation + Concealer • Compact Powder
vanaf € 35,90
Adviesprijs€ 49,00 (-27%)
10 g (€ 3.590,00 / 1 kg)
CLINIQUE
Deep Comfort • Handcrème
€ 23,62
Adviesprijs€ 29,50 (-20%)
75 ml (€ 314,93 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Super Energizer Anti-Fatigue • Ooggel
€ 28,50
Adviesprijs€ 39,00 (-27%)
15 ml (€ 1.900,00 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions • Gezichtsmasker
€ 23,95
Adviesprijs€ 34,00 (-30%)
100 ml (€ 239,50 / 1 l)
CLINIQUE
Redness Solutions • Reinigingsmelk
€ 23,30
Adviesprijs€ 39,50 (-41%)
150 ml (€ 155,33 / 1 l)
CLINIQUE
All About Clean 2 in 1 Cleansing + Exfoliating Jelly Anti Pollution • Reinigingsgel
€ 24,40
Adviesprijs€ 39,50 (-38%)
150 ml (€ 162,67 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Clarifying 4 • Toner
€ 20,50
Adviesprijs€ 29,00 (-28%)
200 ml (€ 102,50 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics Elixir • Bodylotion
€ 32,95
Adviesprijs€ 50,00 (-34%)
200 ml (€ 164,75 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Cream Shave • Scheercrème
€ 17,90
Adviesprijs€ 25,00 (-28%)
125 ml (€ 143,20 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Blemish + Line Correcting • Serum
€ 40,50
Adviesprijs€ 57,00 (-28%)
30 ml (€ 1.350,00 / 1 l)
CLINIQUE
All About Clean Charcoal Mask + Scrub Anti Pollution • Gezichtsmasker
€ 33,50
Adviesprijs€ 42,00 (-20%)
100 ml (€ 335,00 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Tube) • Gezichtslotion
€ 16,90
Adviesprijs€ 33,50 (-50%)
50 ml (€ 338,00 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Cleansing • Reinigingsgel
€ 24,90
Adviesprijs€ 35,00 (-28%)
125 ml (€ 199,20 / 1 l)
CLINIQUE
Naturally Gentle • Oogmake-up Remover
€ 20,90
Adviesprijs€ 29,00 (-28%)
75 ml (€ 278,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Almost Cult Classic Lip Duo • Lip Kits
€ 29,50
1 st (€ 29,50 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Moisture Surge Hydrate + Protect • Gezichtsverzorgingsset
€ 49,00
1 st (€ 49,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
For Men Smooth Shave Essentials • Gezichtsverzorgingsset
€ 43,00
1 st (€ 43,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
MOISTURE SURGE Daily Hydrators • Gezichtsverzorgingsset
€ 26,00
1 st (€ 26,00 / 1 pcs)
Nieuw
CLINIQUE
Smart Clinical Repair Collagen + PDRN Cream • Gezichtscrème
€ 75,00
50 ml (€ 1.500,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
All about Eyes Eye Favorites • Gezichtsverzorgingsset
€ 47,00
1 st (€ 47,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Smart Wrinkle Correcting Routine • Gezichtsverzorgingsset
€ 92,50
1 st (€ 92,50 / 1 pcs)
Pagina4van5