Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

CLINIQUE

Clinique merklogo
Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

CLINIQUE Bestseller

CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 L)
Nieuwigheden

Prachtige huid. Geweldige prijs.

Ontdek de populaire vochtinbrengende lotion van Clinique, ontwikkeld door dermatologen: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Het herstelt de beschermende barrière van de huid en hydrateert voor een gezondere, veerkrachtigere huid.

CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 L)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 L)

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Alle producten

215 producten
215 producten
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
24 Days of Clinique • Adventskalender
€ 149,00
1 st (€ 149,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Super Sampler Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 129,00
1 st (€ 129,00 / 1 pcs)
Nieuw
7 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
Quickliners for Eyes Intense Lustre • Eyeliner
vanaf € 29,50
0.25 g (€ 1.180,00 / 10 g)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
High Impact Eye Essentials: High Impact Lashes • Oogmake-up set
€ 33,00
1 st (€ 33,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
CLINIQUE
Moisture Surge Hydration Heroes Holidays Set 26 • Gezichtsverzorgingsset
€ 47,00
1 st (€ 47,00 / 1 pcs)
CLINIQUE
Moisture Surge Exfoliating Glow Cleanser • Gezichtszeep
€ 22,12
Adviesprijs€ 29,50 (-25%)
125 ml (€ 176,96 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
All About Clean Liquid Facial Soap Refill Mild • Gezichtszeep
€ 28,87
Adviesprijs€ 38,50 (-25%)
400 ml (€ 72,18 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Clarifying Lotion 1 Refill • Gezichtslotion
€ 28,87
Adviesprijs€ 38,50 (-25%)
400 ml (€ 72,18 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Clarifying Lotion 4 Refill • Gezichtslotion
€ 38,50
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Clarifying Lotion 2 Refill • Gezichtslotion
€ 38,50
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
All About Clean Liquid Facial Soap Refill Oily • Gezichtszeep
€ 38,50
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Clarifying Lotion 3 Refill • Gezichtslotion
€ 38,50
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Baby Bouquet • Eau de Parfum
€ 29,50
15 ml (€ 1.966,67 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Shadow Play™ Shadow + Definer • Oogschaduw
€ 27,00
Adviesprijs€ 39,50 (-32%)
1.9 g (€ 142,11 / 10 g)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair AM/PM Retinoid Balm • Gezichtsbalsem
€ 39,50
3.3 g (€ 119,70 / 10 g)
CLINIQUE
Just Browsing Clear Sculpting Gel • Wenkbrauwgel
€ 22,00
Adviesprijs€ 30,50 (-28%)
9 ml (€ 24,44 / 10 ml)
CLINIQUE
Sun-Kissed Face Gelee • Zelfbruinende gel
€ 42,00
30 ml (€ 1.400,00 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Lash Amplifying Serum • Wimperserum
€ 32,20
Adviesprijs€ 52,00 (-38%)
3 ml (€ 107,33 / 10 ml)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions Clearing • Concealer
€ 20,25
Adviesprijs€ 27,00 (-25%)
10 ml (€ 2.025,00 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Hydrating Jelly • Gezichtsgel
€ 56,00
125 ml (€ 448,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Face Scrub • Gezichtsscrub
€ 24,50
Adviesprijs€ 29,00 (-16%)
100 ml (€ 245,00 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics Elixir • Douchegel
€ 50,00
200 ml (€ 250,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Aloe Shave Gel • Scheergel
€ 17,50
Adviesprijs€ 25,00 (-30%)
125 ml (€ 140,00 / 1 l)
Pagina5van5