Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

CLINIQUE

Clinique merklogo
Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

CLINIQUE Bestseller

CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 L)
Nieuwigheden

Prachtige huid. Geweldige prijs.

Ontdek de populaire vochtinbrengende lotion van Clinique, ontwikkeld door dermatologen: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Het herstelt de beschermende barrière van de huid en hydrateert voor een gezondere, veerkrachtigere huid.

CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 L)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 L)

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Alle producten

215 producten
215 producten
CLINIQUE
Even Better Clinical Brightening Moisturizer • Gezichtscrème
€ 46,60
Adviesprijs€ 69,00 (-32%)
50 ml (€ 932,00 / 1 l)
Beperkt
CLINIQUE
3 Step Healthy Skin Routine Skin Type 2 Mini Kit • Gezichtsverzorgingsset
€ 14,10
Adviesprijs€ 23,50 (-40%)
1 st (€ 14,10 / 1 pcs)
CLINIQUE
Deep Comfort • Douchegel
€ 22,50
Adviesprijs€ 31,00 (-27%)
200 ml (€ 112,50 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 23,30
Adviesprijs€ 29,00 (-20%)
30 ml (€ 776,67 / 1 l)
CLINIQUE
Lash Building Primer • Mascara Primer
€ 21,00
Adviesprijs€ 27,50 (-24%)
4.8 g (€ 43,75 / 10 g)
CLINIQUE
Superdefense City Block SPF 50 • Gezichtscrème
€ 23,50
Adviesprijs€ 34,00 (-31%)
40 ml (€ 587,50 / 1 l)
CLINIQUE
Chubby Stick Sculpting Contour • Contour Stick
vanaf € 27,75
Adviesprijs€ 37,50 (-26%)
6 g (€ 46,25 / 10 g)
CLINIQUE
Sparkle Skin • Bodycrème
€ 25,10
Adviesprijs€ 41,00 (-39%)
250 ml (€ 100,40 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Cocoa & Cashmere • Eau de Parfum
€ 19,90
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
15 ml (€ 1.326,67 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 12,50
Adviesprijs€ 16,00 (-22%)
15 ml (€ 833,33 / 1 l)
+2 meer
CLINIQUE
Stay Matte Sheer • Compact Powder
vanaf € 34,70
Adviesprijs€ 47,00 (-26%)
7.6 g (€ 45,66 / 10 g)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Foaming Facial Soap • Reinigingsschuim
€ 21,60
Adviesprijs€ 35,00 (-38%)
150 ml (€ 144,00 / 1 l)
CLINIQUE
High Impact Zero Gravity • Mascara
€ 27,75
Adviesprijs€ 36,00 (-23%)
8 ml (€ 34,69 / 10 ml)
+3 meer
CLINIQUE
Chubby Stick Cheek Color Balm • Blushcrème
vanaf € 24,15
Adviesprijs€ 37,50 (-36%)
6 g (€ 40,25 / 10 g)
CLINIQUE
Dramatically Different • Lippenstift
vanaf € 22,50
Adviesprijs€ 27,50 (-18%)
3 g (€ 75,00 / 10 g)
Beperkt
CLINIQUE
Moisture Surge Hydration Heroes Mini Kit • Gezichtsverzorgingsset
€ 19,90
Adviesprijs€ 29,00 (-31%)
1 st (€ 19,90 / 1 pcs)
CLINIQUE
Redness Solutions • Gezichtscrème
€ 59,50
Adviesprijs€ 76,00 (-22%)
50 ml (€ 1.190,00 / 1 l)
CLINIQUE
7 Day • Gezichtsscrub
€ 22,90
Adviesprijs€ 34,00 (-33%)
100 ml (€ 229,00 / 1 l)
+7 meer
+4 meer
CLINIQUE
Even Better All Over Concealer + Eraser • Concealer
vanaf € 21,20
Adviesprijs€ 36,00 (-41%)
6 ml (€ 35,33 / 10 ml)
+2 meer
CLINIQUE
Quickliner for Brows • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 20,00
Adviesprijs€ 29,50 (-32%)
0.06 g (€ 3.333,33 / 10 g)
5 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
All About Shadow Quad • Oogschaduwpalette
vanaf € 32,80
Adviesprijs€ 50,50 (-35%)
4.8 g (€ 68,33 / 10 g)
CLINIQUE
Anti-Aging Pflege Repairwear Intensive • Lippenbalsem
€ 30,90
Adviesprijs€ 44,00 (-30%)
4 g (€ 77,25 / 10 g)
CLINIQUE
Extra Gentle • Reinigingsschuim
€ 24,50
Adviesprijs€ 35,00 (-30%)
125 ml (€ 196,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Antiperspirant • Deodorant Roll-On
€ 20,50
Adviesprijs€ 26,00 (-21%)
75 ml (€ 273,33 / 1 l)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 l)
CLINIQUE
Aromatics Elixir • Deodorant Roll-On
€ 26,90
Adviesprijs€ 35,00 (-23%)
75 ml (€ 358,67 / 1 l)
+1 meer
CLINIQUE
All About Shadow Soft Matte • Oogschaduw
vanaf € 19,97
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
2.2 g (€ 90,77 / 10 g)
11 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
All About Shadow Duo • Oogschaduw
vanaf € 23,30
Adviesprijs€ 36,50 (-36%)
2.2 g (€ 105,91 / 10 g)
Beperkt
CLINIQUE
Take The Day Off Night Routine Mini Kit • Gezichtsverzorgingsset
€ 26,50
Adviesprijs€ 39,00 (-32%)
1 st (€ 26,50 / 1 pcs)
CLINIQUE
Cream Shaper For Eyes • Kajal potlood
€ 21,90
Adviesprijs€ 27,00 (-19%)
1.2 g (€ 182,50 / 10 g)
CLINIQUE
My Happy Peony Picnic • Parfum
€ 64,50
Adviesprijs€ 95,00 (-32%)
100 ml (€ 645,00 / 1 l)
CLINIQUE
Redness Solutions Instant Relief • Minerale make-up
€ 31,90
Adviesprijs€ 46,50 (-31%)
9.6 g (€ 33,23 / 10 g)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Peony Picnic • Eau de Parfum
€ 23,90
Adviesprijs€ 29,50 (-19%)
15 ml (€ 1.593,33 / 1 l)
CLINIQUE
UV Solution Hydrating Sunscream SPF50 • Gezichtscrème
€ 22,90
Adviesprijs€ 33,00 (-31%)
40 ml (€ 572,50 / 1 l)
CLINIQUE
3-Step System Clarifying 1 • Toner
vanaf € 22,50
Adviesprijs€ 29,00 (-22%)
200 ml (€ 112,50 / 1 l)
+1 meer
CLINIQUE
All About Shadow Super Shimmer • Oogschaduw
vanaf € 19,50
Adviesprijs€ 28,00 (-30%)
2.2 g (€ 88,64 / 10 g)
CLINIQUE
Mineral Sunscreen SPF 50 Face • Zonnebrandcrème
€ 22,50
Adviesprijs€ 34,00 (-34%)
30 ml (€ 750,00 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
CLINIQUE
Superbalanced • Vloeibare foundation
vanaf € 28,35
Adviesprijs€ 45,00 (-37%)
30 ml (€ 945,00 / 1 l)
CLINIQUE
Lash Power Long Wearing • Mascara
€ 23,15
Adviesprijs€ 32,50 (-28%)
6 ml (€ 38,58 / 10 ml)
CLINIQUE
Jumbo Moisture Surge Intense 100H auto-replenishing Hydrator • Gezichtscrème
€ 44,25
Adviesprijs€ 57,00 (-22%)
75 ml (€ 590,00 / 1 l)
+4 meer
+1 meer
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Clarifying Lotion 2 • Gezichtsemulsie
€ 9,10
Adviesprijs€ 13,00 (-30%)
60 ml (€ 151,67 / 1 l)
CLINIQUE
Antiperspirant • Deodorant Roll-On
€ 19,50
Adviesprijs€ 26,00 (-25%)
75 ml (€ 260,00 / 1 l)
CLINIQUE
Even Better Eyes Dark Circle Corrector • Oogcrème
€ 31,60
Adviesprijs€ 52,00 (-39%)
10 ml (€ 3.160,00 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing (Pumpe) • Gezichtsgel
vanaf € 32,25
Adviesprijs€ 56,00 (-42%)
125 ml (€ 258,00 / 1 l)
CLINIQUE
Moisture Surge Overnight • Gezichtsmasker
€ 29,00
Adviesprijs€ 42,00 (-31%)
100 ml (€ 290,00 / 1 l)
+4 meer
+1 meer
CLINIQUE
Beyond Perfecting 2-in-1: Foundation + Concealer • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 49,00 (-44%)
30 ml (€ 916,67 / 1 l)
CLINIQUE
Sun SPF 40 Face • Zonnecrème
€ 21,65
Adviesprijs€ 30,00 (-28%)
50 ml (€ 433,00 / 1 l)
Pagina2van5