Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

CLINIQUE

Clinique merklogo
Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

Clinique slogan

Een perfecte huid. Elke dag.

Clinique staat sinds 1968 voor dermatologisch geteste, effectieve huidverzorgings- en make-upproducten. Getest op allergieën en 100% vrij van geurstoffen. Eenvoudig. Veilig en effectief. Ook voor de gevoelige huid. In samenwerking met dermatologen en oogartsen biedt Clinique oplossingen op maat voor alle huidtypes en huidbehoeften die voldoen aan de specifieke eisen van alle klanten.

CLINIQUE Bestseller

CLINIQUE
Almost Lipstick • Lippenstift
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
1.9 g (€ 87,11 / 10 g)
CLINIQUE
Take The Day Off Cleansing Balm • Reinigende balsem
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 41,00 (-33%)
125 ml (€ 220,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator • Gezichtscrème
vanaf € 11,25
Adviesprijs€ 15,00 (-25%)
15 ml (€ 750,00 / 1 L)
Nieuwigheden

Prachtige huid. Geweldige prijs.

Ontdek de populaire vochtinbrengende lotion van Clinique, ontwikkeld door dermatologen: Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Het herstelt de beschermende barrière van de huid en hydrateert voor een gezondere, veerkrachtigere huid.

CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Dramatically Different Moisturizing Plus (Pumpe) • Gezichtslotion
vanaf € 26,50
Adviesprijs€ 56,00 (-53%)
125 ml (€ 212,00 / 1 L)
CLINIQUE
Moisture Surge Glow Serum • Serum
vanaf € 31,90
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
30 ml (€ 1.063,33 / 1 L)
CLINIQUE
High Impact Gel Tech Eyeliner • Eyeliner
vanaf € 15,71
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
0.35 g (€ 448,86 / 10 g)
CLINIQUE
Even Better Vitamin Makeup SPF50 • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 55,50 (-45%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 L)

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Efficiënte formules - zelfs voor de gevoelige huid

De wetenschappers van Clinique zorgen voor een perfecte balans tussen zeer effectieve ingrediënten in hun producten om efficiënte resultaten te bereiken. Het merk werd opgericht in 1968 en heeft vele jaren ervaring op het gebied van huidverzorgingsonderzoek. Dermatologische expertise. Op allergieën getest, 100% parfumvrij.

Alle producten

215 producten
215 producten
CLINIQUE
High Impact High Performance Gel Eyeliner • Eyeliner
€ 24,00
Adviesprijs€ 29,00 (-17%)
0.35 g (€ 685,71 / 10 g)
CLINIQUE
Moisture Surge Hydro Plump • Lippenbalsem
€ 16,60
Adviesprijs€ 24,00 (-31%)
10 ml (€ 1.660,00 / 1 l)
+3 meer
CLINIQUE
Almost Powder SPF 15 • Compact Powder
vanaf € 26,05
Adviesprijs€ 47,00 (-45%)
10 g (€ 2.605,00 / 1 kg)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing • Gezichtslotion
€ 25,20
Adviesprijs€ 35,00 (-28%)
50 ml (€ 504,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Face Wash • Reinigingsgel
€ 23,25
Adviesprijs€ 30,50 (-24%)
200 ml (€ 116,25 / 1 l)
CLINIQUE
Even Better Pore Defying Primer • Primer
€ 17,60
Adviesprijs€ 21,00 (-16%)
15 ml (€ 1.173,33 / 1 l)
CLINIQUE
Anti-Blemish Solutions • Toner
€ 20,95
Adviesprijs€ 29,00 (-28%)
200 ml (€ 104,75 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
CLINIQUE
Pop Longwear Satin • Lippenstift
vanaf € 15,91
Adviesprijs€ 29,00 (-45%)
3.9 g (€ 40,79 / 10 g)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Liquid Facial Extra Mild • Gezichtszeep
€ 22,00
Adviesprijs€ 29,50 (-25%)
200 ml (€ 110,00 / 1 l)
+13 meer
+10 meer
CLINIQUE
Quickliner For Lips • Lipliner
vanaf € 16,05
Adviesprijs€ 28,00 (-43%)
3 g (€ 53,50 / 10 g)
CLINIQUE
Moisture Surge Face Spray • Face Mist
vanaf € 9,95
Adviesprijs€ 14,00 (-28%)
30 ml (€ 331,67 / 1 l)
4 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
UV Solutions Brightening Tinted Sunscream SPF50 • Getinte gezichtscrème
vanaf € 27,37
Adviesprijs€ 36,50 (-25%)
40 ml (€ 684,25 / 1 l)
6 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
Even Better Makeup Broad Spectrum SPF15 • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 46,50 (-41%)
30 ml (€ 916,67 / 1 l)
14 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
All Acne/Anti-Blemish Solutions • Vloeibare foundation
vanaf € 26,05
Adviesprijs€ 46,50 (-44%)
30 ml (€ 868,33 / 1 l)
19 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
Even Better Clinical • Vloeibare foundation
vanaf € 30,45
Adviesprijs€ 56,50 (-46%)
30 ml (€ 1.015,00 / 1 l)
CLINIQUE
All Redness Solutions • Gezichtsbehandeling
€ 42,00
30 ml (€ 1.400,00 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy Heart Perfume Spray • Eau de Parfum
vanaf € 41,95
Adviesprijs€ 60,00 (-30%)
30 ml (€ 1.398,33 / 1 l)
CLINIQUE
3 Step Clarifying Lotion • Reinigingslotion
€ 9,37
Adviesprijs€ 13,00 (-28%)
60 ml (€ 156,17 / 1 l)
CLINIQUE
Even Better • Gezichtscrème
€ 29,50
15 ml (€ 1.966,67 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Cookies & Kisses • Eau de Parfum
€ 22,50
Adviesprijs€ 29,50 (-24%)
15 ml (€ 1.500,00 / 1 l)
CLINIQUE
Chubby Stick Scultping Highlight • Highlighter
vanaf € 24,15
Adviesprijs€ 37,50 (-36%)
6 g (€ 40,25 / 10 g)
CLINIQUE
For Men Oil-Free Moisturizer • Gezichtscrème
€ 29,50
Adviesprijs€ 47,50 (-38%)
100 ml (€ 295,00 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Indigo Mist • Eau de Parfum
€ 21,90
Adviesprijs€ 29,50 (-26%)
15 ml (€ 1.460,00 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Oil Control Face Wash Cleanser • Reinigingslotion
€ 23,00
Adviesprijs€ 31,50 (-27%)
200 ml (€ 115,00 / 1 l)
Nieuw
CLINIQUE
Happy My Happy Lily of the Beach • Eau de Parfum
€ 19,90
Adviesprijs€ 29,50 (-33%)
15 ml (€ 1.326,67 / 1 l)
CLINIQUE
All About Clean Liquid Facial Soap • Reinigingsemulsie
€ 9,00
30 ml (€ 300,00 / 1 l)
CLINIQUE
Brush Cleanser • Kwastenreiniger
€ 15,70
Adviesprijs€ 26,50 (-41%)
236 ml (€ 66,53 / 1 l)
CLINIQUE
Face Brush • Kwasten
€ 22,95
Adviesprijs€ 40,50 (-43%)
1 st (€ 22,95 / 1 pcs)
3 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
Quickliner • Eyeliner
vanaf € 17,00
Adviesprijs€ 29,50 (-42%)
0.25 g (€ 680,00 / 10 g)
CLINIQUE
Turnaround Overnight Revitalizing Moisturizer • Nachtcrème
€ 40,50
Adviesprijs€ 54,00 (-25%)
50 ml (€ 810,00 / 1 l)
CLINIQUE
7 Day Scrub Cream • Gezichtsscrub
€ 9,00
15 ml (€ 600,00 / 1 l)
CLINIQUE
All About Eyes Serum Roll-On • Oogverzorging
€ 39,50
15 ml (€ 2.633,33 / 1 l)
CLINIQUE
DRAMATICALLY DIFFERENT Moisturizing Lotion+ SPF50 • Gezichtslotion
vanaf € 19,50
Adviesprijs€ 29,00 (-33%)
50 ml (€ 390,00 / 1 l)
CLINIQUE
Pop Lip + Cheek Oil  • Lipolie
€ 22,30
Adviesprijs€ 31,50 (-28%)
7 ml (€ 31,86 / 10 ml)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream SPF 30 • Gezichtscrème
€ 67,45
Adviesprijs€ 86,00 (-22%)
50 ml (€ 1.349,00 / 1 l)
CLINIQUE
UV Solution Matifying Sunscream SPF50 • Gezichtscrème
€ 24,75
Adviesprijs€ 33,00 (-25%)
40 ml (€ 618,75 / 1 l)
CLINIQUE
Pop Lip + Cheek Oil • Liptint
vanaf € 18,50
Adviesprijs€ 31,50 (-41%)
7 ml (€ 26,43 / 10 ml)
4 Beschikbare kleuren
CLINIQUE
Just Browsing Tinted Volumizing Gel • Wenkbrauwgel
vanaf € 22,50
Adviesprijs€ 30,50 (-26%)
4.3 ml (€ 52,33 / 10 ml)
CLINIQUE
Take the Day Off Cleansing Oil • Reinigingsolie
€ 30,50
Adviesprijs€ 48,00 (-36%)
200 ml (€ 152,50 / 1 l)
CLINIQUE
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Serum • Serum
vanaf € 59,90
Adviesprijs€ 89,00 (-33%)
30 ml (€ 1.996,67 / 1 l)
CLINIQUE
7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula • Gezichtsscrub
€ 57,90
Adviesprijs€ 72,00 (-20%)
250 ml (€ 231,60 / 1 l)
CLINIQUE
For Men Maximum Hydrator • Gezichtscrème
€ 30,90
Adviesprijs€ 39,50 (-22%)
50 ml (€ 618,00 / 1 l)
CLINIQUE
Superdefense SPF 40 • Gezichtsgel
vanaf € 31,50
Adviesprijs€ 43,00 (-27%)
30 ml (€ 1.050,00 / 1 l)
CLINIQUE
Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Cream • Gezichtscrème
vanaf € 69,00
Adviesprijs€ 86,00 (-20%)
50 ml (€ 1.380,00 / 1 l)
CLINIQUE
All About Clean 3 Step Skin 2 Mini Kits • Gezichtsverzorgingsset
€ 11,98
Adviesprijs€ 21,00 (-43%)
1 st (€ 11,98 / 1 pcs)
CLINIQUE
Superdefense SPF 25 huidtype 1 en 2 • Gezichtscrème
vanaf € 28,50
Adviesprijs€ 43,00 (-34%)
30 ml (€ 950,00 / 1 l)
CLINIQUE
3-Phasen-Systempflege Liquid Facial Oily • Gezichtszeep
€ 19,50
Adviesprijs€ 29,50 (-34%)
200 ml (€ 97,50 / 1 l)
CLINIQUE
All About Eyes  Brightening Serum • Oogserum
€ 33,50
Adviesprijs€ 49,00 (-32%)
10 ml (€ 3.350,00 / 1 l)
Pagina3van5