Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase

Kérastase merklogo

Alle producten

160 producten
160 producten
Kérastase
Specifique Dermo-Calm Bain Vital • Shampoo
vanaf € 25,29
Adviesprijs€ 36,40 (-31%)
250 ml (€ 101,16 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Masquintense • Haarmasker
€ 37,01
Adviesprijs€ 58,60 (-37%)
200 ml (€ 185,05 / 1 l)
Kérastase
Densifique Densimorphose • Mousse
€ 28,48
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 189,87 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Masque Chroma Filler • Haarmasker
€ 39,60
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 198,00 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Nectar Thermique • Leave-in-Treatment
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Couture Styling Mousse Bouffante • Mousse
€ 28,54
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 190,27 / 1 l)
Kérastase
Resistance Thérapiste • Haarserum
€ 37,33
Adviesprijs€ 60,20 (-38%)
30 ml (€ 1.244,33 / 1 l)
Kérastase
Première Hair mask for damaged hair • Haarmasker
vanaf € 19,34
Adviesprijs€ 31,20 (-38%)
75 ml (€ 257,87 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in-Treatment
vanaf € 22,20
45 ml (€ 493,33 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Serum Chroma Protect • Haarserum
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Discipline Fluidealiste Maskeratine • Haarmasker
€ 38,95
Adviesprijs€ 63,40 (-39%)
200 ml (€ 194,75 / 1 l)
Kérastase
Resistance Masque Force Architecte • Haarmasker
€ 35,95
Adviesprijs€ 58,60 (-39%)
200 ml (€ 179,75 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Bain Chroma Respect • Shampoo
vanaf € 23,14
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 92,56 / 1 l)
Kérastase
Resistance Ciment Anti-Usure • Treatment
€ 27,32
Adviesprijs€ 43,80 (-38%)
200 ml (€ 136,60 / 1 l)
Kérastase
Gloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoo
vanaf € 11,41
Adviesprijs€ 17,80 (-36%)
80 ml (€ 142,63 / 1 l)
Kérastase
Discipline Fluidealiste Fondant • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Kérastase
Genesis XMas Set • Haarverzorgingsset
€ 62,38
Adviesprijs€ 81,80 (-24%)
1 st (€ 62,38 / 1 pcs)
Kérastase
Genesis Homme • Haarserum
€ 38,95
Adviesprijs€ 63,20 (-38%)
90 ml (€ 432,78 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Bain Satin Riche • Shampoo
vanaf € 20,45
Adviesprijs€ 33,00 (-38%)
250 ml (€ 81,80 / 1 l)
Kérastase
Genesis Bain Nutri-Fortifiant Refill • Shampoo
€ 34,54
Adviesprijs€ 54,80 (-37%)
500 ml (€ 69,08 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Bundle • Haarverzorgingsset
€ 74,35
Adviesprijs€ 104,60 (-28%)
2x1 st (€ 74,35 / 1 pcs)
Kérastase
Gloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoo
€ 34,00
Adviesprijs€ 54,80 (-38%)
500 ml (€ 68,00 / 1 l)
Kérastase
Specifique Masque Rehydratant • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
Kérastase
Resistance Thérapiste • Haarmasker
€ 39,92
Adviesprijs€ 63,40 (-37%)
200 ml (€ 199,60 / 1 l)
Kérastase
Première navulverpakking Shampoo • Shampoo
€ 45,45
Adviesprijs€ 63,60 (-28%)
500 ml (€ 90,90 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Lotion Thermique Sublimatrice • Leave-in-Treatment
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Soleil Bain Après-Soleil Eau de Coco • Shampoo
€ 20,66
Adviesprijs€ 33,00 (-37%)
250 ml (€ 82,64 / 1 l)
Kérastase
Chronologiste Overnight Youth Serum • Haarserum
vanaf € 29,54
Adviesprijs€ 50,00 (-41%)
30 ml (€ 984,67 / 1 l)
Kérastase
Resistance Fondant Extentioniste • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Refill • Shampoo
€ 33,20
Adviesprijs€ 54,80 (-39%)
500 ml (€ 66,40 / 1 l)
Kérastase
Resistance Extentioniste • Shampoo
vanaf € 23,43
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 93,72 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Blond Guard • Haarserum
€ 29,45
Adviesprijs€ 45,20 (-35%)
190 ml (€ 155,00 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition • Haarmasker
€ 43,36
Adviesprijs€ 63,40 (-32%)
200 ml (€ 216,80 / 1 l)
Kérastase
Discipline Oléo-Relax Refill • Haarolie
€ 36,55
Adviesprijs€ 57,60 (-37%)
75 ml (€ 487,33 / 1 l)
Kérastase
Resistance Bundle • Haarverzorgingsset
€ 58,73
Adviesprijs€ 94,80 (-38%)
2x1 st (€ 58,73 / 1 pcs)
Kérastase
Specifique anti-haaruitval Stimuliste • Haarserum
€ 54,16
Adviesprijs€ 87,40 (-38%)
125 ml (€ 433,28 / 1 l)
Kérastase
Discipline Fluidealiste Fluidissime • Haarlak
€ 29,09
Adviesprijs€ 45,20 (-36%)
150 ml (€ 193,93 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Refresh Absolu • Haarlak
€ 28,48
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
190 ml (€ 149,89 / 1 l)
Kérastase
Discipline Fluidealiste • Shampoo
€ 23,05
Adviesprijs€ 36,40 (-37%)
250 ml (€ 92,20 / 1 l)
Kérastase
Couture Styling Laque Noire • Haarlak
€ 29,63
Adviesprijs€ 45,20 (-34%)
300 ml (€ 98,77 / 1 l)
Kérastase
Densifique Bundle • Haarverzorgingsset
€ 68,05
Adviesprijs€ 104,60 (-35%)
2x1 st (€ 68,05 / 1 pcs)
Kérastase
Nutritive Exclusive Sets • Haarverzorgingsset
€ 40,28
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
1 st (€ 40,28 / 1 pcs)
Kérastase
Genesis Homme • Haarpaste
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
75 ml (€ 373,33 / 1 l)
Kérastase
Première Hair oil for damaged hair • Haarolie
€ 34,95
Adviesprijs€ 56,40 (-38%)
30 ml (€ 1.165,00 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Blond Guard Mini • Haarserum
€ 14,45
Adviesprijs€ 22,20 (-35%)
45 ml (€ 321,11 / 1 l)
Kérastase
Resistance Thérapiste • Shampoo
€ 26,43
Adviesprijs€ 36,40 (-27%)
250 ml (€ 105,72 / 1 l)
Kérastase
Purifying Scrub • Hoofdhuid scrub
€ 41,59
Adviesprijs€ 67,00 (-38%)
250 ml (€ 166,36 / 1 l)
Kérastase
Genesis Homme Bain De Masse Èpaississant • Shampoo
€ 22,67
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,68 / 1 l)
Pagina2van4