Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kérastase

Kérastase merklogo

Alle producten

160 producten
160 producten
Beperkt
Nieuw
Kérastase
Chronologiste XMas Set - cadeauset voor anti-aging / alle haartypes • Haarverzorgingsset
€ 76,57
Adviesprijs€ 100,40 (-24%)
1 st (€ 76,57 / 1 pcs)
Kérastase
Elixir Ultime Le Bain • Shampoo
€ 23,18
Adviesprijs€ 36,40 (-36%)
250 ml (€ 92,72 / 1 l)
Kérastase
Première Shampoo for damaged hair • Shampoo
vanaf € 15,28
Adviesprijs€ 21,20 (-28%)
80 ml (€ 191,00 / 1 l)
Kérastase
Couture Styling L'Incroyable • Föhnlotion
€ 28,69
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 191,27 / 1 l)
Kérastase
Première Conditioner for damaged hair • Conditioner
€ 35,41
Adviesprijs€ 55,40 (-36%)
200 ml (€ 177,05 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect • Shampoo
vanaf € 22,55
Adviesprijs€ 36,40 (-38%)
250 ml (€ 90,20 / 1 l)
Kérastase
Curl Manifesto Huile Sublime Repair • Haarolie
€ 39,17
Adviesprijs€ 63,20 (-38%)
50 ml (€ 783,40 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Serum Hyaluronic Acid • Haarserum
€ 41,11
Adviesprijs€ 63,20 (-35%)
50 ml (€ 822,20 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Soleil Masque Apré-Soleil • Haarmasker
€ 36,31
Adviesprijs€ 58,60 (-38%)
200 ml (€ 181,55 / 1 l)
Beperkt
Kérastase
Soleil Huile Sirène • Haarolie
€ 29,90
Adviesprijs€ 45,20 (-34%)
150 ml (€ 199,33 / 1 l)
Kérastase
Symbiose Fondant Apaisant Essentiel • Conditioner
€ 30,12
Adviesprijs€ 48,60 (-38%)
200 ml (€ 150,60 / 1 l)
Kérastase
Discipline Oléo-Relax Refillable • Haarolie
€ 46,47
Adviesprijs€ 77,20 (-40%)
75 ml (€ 619,60 / 1 l)
Kérastase
Gensis Cure Apaisante • Treatment
€ 44,50
Adviesprijs€ 71,80 (-38%)
10x6 ml (€ 7.416,67 / 1 l)
Kérastase
Discipline Fluidealiste Gentle • Shampoo
€ 49,92
Adviesprijs€ 65,40 (-24%)
500 ml (€ 99,84 / 1 l)
Kérastase
Resistance Bain Force Architecte • Shampoo
vanaf € 20,45
Adviesprijs€ 33,00 (-38%)
250 ml (€ 81,80 / 1 l)
Kérastase
Resistance Bain Force Architecte Refill • Shampoo
€ 33,20
Adviesprijs€ 49,80 (-33%)
500 ml (€ 66,40 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss • Treatment
€ 38,95
Adviesprijs€ 63,40 (-39%)
210 ml (€ 185,48 / 1 l)
Kérastase
Symbiose Micro-Peeling Cellulaire • Hoofdhuid scrub
€ 31,47
Adviesprijs€ 46,80 (-33%)
200 ml (€ 157,35 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 33,17
Adviesprijs€ 52,00 (-36%)
1 st (€ 33,17 / 1 pcs)
Kérastase
Blond Absolu L'Huile Cicaextreme Refill • Haarolie
€ 36,90
Adviesprijs€ 57,60 (-36%)
75 ml (€ 492,00 / 1 l)
Kérastase
Chronologiste L’Huile de Parfum Refillable • Haarolie
vanaf € 26,68
Adviesprijs€ 42,80 (-38%)
30 ml (€ 889,33 / 1 l)
Kérastase
Densifique Masque Densité • Haarmasker
€ 45,13
Adviesprijs€ 63,40 (-28%)
200 ml (€ 225,65 / 1 l)
Kérastase
Première Heat protection for damaged hair • Haarserum
€ 42,79
Adviesprijs€ 68,00 (-37%)
90 ml (€ 475,44 / 1 l)
Kérastase
Specifique Anti-Haarausfall Bain Prévention • Shampoo
€ 23,55
Adviesprijs€ 36,40 (-35%)
250 ml (€ 94,20 / 1 l)
Kérastase
Densifique Densitè Femme Cure • Treatment
vanaf € 46,72
Adviesprijs€ 69,20 (-32%)
10x6 ml (€ 7.786,67 / 1 l)
Kérastase
Specifique Potentialiste Serum • Haarserum
€ 41,41
Adviesprijs€ 63,20 (-34%)
90 ml (€ 460,11 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Nutri-Supplement Scalp Serum • Haarserum
€ 38,95
Adviesprijs€ 63,20 (-38%)
90 ml (€ 432,78 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Masque Ultra-Violet • Haarmasker
€ 38,95
Adviesprijs€ 63,40 (-39%)
200 ml (€ 194,75 / 1 l)
Kérastase
Genesis Homme • Conditioner Spray
€ 28,27
Adviesprijs€ 45,20 (-37%)
150 ml (€ 188,47 / 1 l)
Kérastase
Premiere Exclusive Sets • Haarverzorgingsset
€ 51,30
Adviesprijs€ 81,60 (-37%)
1 st (€ 51,30 / 1 pcs)
Kérastase
Resistance Extentioniste Thermique • Föhnlotion
€ 28,00
Adviesprijs€ 45,20 (-38%)
150 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kérastase
Resistance Extentioniste • Haarmasker
€ 39,29
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,45 / 1 l)
Kérastase
Première Pre-Shampoo Geschenkset • Haarverzorgingsset
€ 53,59
Adviesprijs€ 93,20 (-43%)
1 st (€ 53,59 / 1 pcs)
Kérastase
Première Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 39,48
Adviesprijs€ 63,00 (-37%)
1 st (€ 39,48 / 1 pcs)
Kérastase
Chronologiste L’Huile de Parfum Refill • Haarolie
€ 46,10
Adviesprijs€ 74,40 (-38%)
75 ml (€ 614,67 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu L‘Huile Cicagloss Refill • Haarolie
€ 39,60
Adviesprijs€ 57,60 (-31%)
75 ml (€ 528,00 / 1 l)
Kérastase
Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum • Haarserum
€ 39,16
Adviesprijs€ 63,20 (-38%)
50 ml (€ 783,20 / 1 l)
Kérastase
Symbiose Sérum Cellulaire Nuit Anti-Pelliculaire Intensif • Haarserum
€ 43,17
Adviesprijs€ 63,20 (-32%)
90 ml (€ 479,67 / 1 l)
Kérastase
Chroma Absolu L‘Huile Cicagloss • Haarolie
vanaf € 21,65
Adviesprijs€ 36,40 (-41%)
30 ml (€ 721,67 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu L’Huile Cicaextreme Refillable • Haarolie
€ 47,83
Adviesprijs€ 77,20 (-38%)
75 ml (€ 637,73 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Cicaflash Mini • Conditioner
€ 16,24
Adviesprijs€ 22,20 (-27%)
75 ml (€ 216,53 / 1 l)
Kérastase
Première Pre-shampoo for damaged hair • Pre-shampoo
vanaf € 13,38
Adviesprijs€ 21,60 (-38%)
45 ml (€ 297,33 / 1 l)
Kérastase
Initialiste • Haarserum
€ 43,85
Adviesprijs€ 63,20 (-31%)
60 ml (€ 730,83 / 1 l)
Kérastase
Blond Absolu Bain Lumière Mini • Shampoo
€ 10,89
Adviesprijs€ 17,80 (-39%)
80 ml (€ 136,13 / 1 l)
Kérastase
Symbiose Masque Revitalisant Essentiel • Haarmasker
€ 39,27
Adviesprijs€ 63,40 (-38%)
200 ml (€ 196,35 / 1 l)
Kérastase
Première Duo Discovery Set • Haarverzorgingsset
€ 23,95
Adviesprijs€ 36,40 (-34%)
1 st (€ 23,95 / 1 pcs)
Kérastase
Couture Styling Laque Couture • Haarlak
€ 36,75
Adviesprijs€ 45,20 (-19%)
300 ml (€ 122,50 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Kérastase
Elixir ultime hour duo XMas Set - cadeauset voor alle haartypes • Haarverzorgingsset
€ 70,31
Adviesprijs€ 92,20 (-24%)
1 st (€ 70,31 / 1 pcs)
Pagina3van4