Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Kiehl's

Kiehl's merklogo
Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

Collage met Kiehl's claim, model en producten

Huidverzorgingsexperts sinds 1851

De gezichtsverzorgingsexpert uit New York presenteert zeer effectieve en zeer compatibele huid- en haarverzorgingsproducten. Kiehl's werd in 1851 opgericht door een Duitse apotheker in New York en combineert natuurlijke ingrediënten met wetenschappelijke kennis om gepersonaliseerde huidverzorgingsoplossingen en zeer effectieve producten te creëren.

KIEHL'S BESTSELLER

Bij Kiehl's vind je bestsellers op alle gebieden. Kiehl's cosmetica heeft altijd de nadruk gelegd op kwaliteit en advies, zodat je precies die verzorgingsproducten voor je huid krijgt die passen bij jouw huidbehoeften en die goed voor je zijn.

Kiehl's
Ultra Facial Cream • Gezichtscrème
vanaf € 22,00
28 ml (€ 785,71 / 1 L)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Retinol Daily Micro-Dose Treatment • Serum
vanaf € 57,00
30 ml (€ 1.900,00 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 36,00
14 ml (€ 2.571,43 / 1 L)
NIEUWE PRODUCTEN VAN KIEHL'S

Ultra Facial Meltdown Recovery Cream

Kiehl's Ultra Facial Meltdown Recovery Cream is een dermatologisch geteste vochtinbrengende crème die huidirritaties verzacht en de regeneratie van de beschermende huidbarrière ondersteunt.

• Vermindert droogheid, schilfering en roodheid

• Ondersteunt 50% sneller herstel van de beschermende barrière van de huid na procedures

• Gemakkelijk smeltende, geurvrije crème

Kiehl's
Ultra Facial Meltdown Recovery Cream • Gezichtscrème
vanaf € 25,00
28 ml (€ 892,86 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Facial Cleanser • Reinigingsgel
vanaf € 13,00
Adviesprijs€ 15,00 (-13%)
75 ml (€ 173,33 / 1 L)
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 35,72
Adviesprijs€ 49,00 (-27%)
30 ml (€ 1.190,67 / 1 L)
Kiehl's
Creamy Eye Treatment with Avocado • Oogcrème
vanaf € 36,00
14 ml (€ 2.571,43 / 1 L)

Alle producten

88 producten
88 producten
Kiehl's
Iris Extract Activating Treatment Essence • Toner
€ 56,00
Adviesprijs€ 59,00 (-5%)
200 ml (€ 280,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Barrier Balm • Gezichtscrème
€ 25,62
Adviesprijs€ 35,00 (-27%)
5 g (€ 51,24 / 10 g)
Kiehl's
PURE SERUM 5% Niacinamide • Serum
€ 37,00
30 ml (€ 1.233,33 / 1 l)
Kiehl's
Calendula Serum-Infused Water Cream • Gezichtscrème
vanaf € 56,00
50 ml (€ 1.120,00 / 1 l)
Kiehl's
Super Multi-Corrective Eye Zone Treatment • Oogcrème
vanaf € 54,00
14 ml (€ 3.857,14 / 1 l)
Kiehl's
Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate • Serum
vanaf € 56,29
Adviesprijs€ 77,00 (-27%)
50 ml (€ 1.125,80 / 1 l)
Kiehl's
Calendula Herbal Extract Toner Alcohol-Free • Toner
vanaf € 45,00
250 ml (€ 180,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Kiehl's
Unwrap Smooth Skin Anti-Aging Geschenk-Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 125,00
1 st (€ 125,00 / 1 pcs)
Kiehl's
Midnight Recovery Recovery Omega Rich Cloud Cream • Gezichtscrème
€ 58,00
50 ml (€ 1.160,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask • Gezichtsmasker
€ 42,00
100 ml (€ 420,00 / 1 l)
Kiehl's
Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant • Deodorant crème
€ 26,00
Adviesprijs€ 28,00 (-7%)
75 ml (€ 346,67 / 1 l)
Kiehl's
Amino Acid • Conditioner
vanaf € 14,00
Adviesprijs€ 15,00 (-7%)
75 ml (€ 186,67 / 1 l)
Kiehl's
Vital Skin-Strengthening Super Serum • Serum
vanaf € 69,00
30 ml (€ 2.300,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 with Pollution • Zonnecrème
vanaf € 35,72
Adviesprijs€ 49,00 (-27%)
30 ml (€ 1.190,67 / 1 l)
Kiehl's
Close-Shavers Squadron Ultimate Brushless Blue Eagle • Scheercrème
€ 26,00
150 ml (€ 173,33 / 1 l)
Kiehl's
Rare Earth Deep Pore Daily Cleanser • Reinigingsgel
€ 29,00
150 ml (€ 193,33 / 1 l)
Kiehl's
Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream • Oogcrème
€ 50,00
14 ml (€ 3.571,43 / 1 l)
Kiehl's
Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion • Lichaamsscrub
€ 43,17
Adviesprijs€ 59,00 (-27%)
75 ml (€ 575,60 / 1 l)
Kiehl's
Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash • Reinigingsgel
vanaf € 15,00
Adviesprijs€ 17,00 (-12%)
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Light UV Defense Aqua • Zonnegel
vanaf € 44,00
Adviesprijs€ 55,00 (-20%)
30 ml (€ 1.466,67 / 1 l)
Kiehl's
Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner • Toner
€ 22,88
Adviesprijs€ 29,00 (-21%)
250 ml (€ 91,52 / 1 l)
Kiehl's
Expertly Clear Blemish Treating & Preventing Lotion • Gezichtslotion
€ 39,00
60 ml (€ 650,00 / 1 l)
Kiehl's
Olive Fruit Oil • Shampoo
€ 40,00
Adviesprijs€ 44,00 (-9%)
500 ml (€ 80,00 / 1 l)
Kiehl's
Baby Nurturing Baby Cream for Face & Body • Bodycrème voor baby's
€ 34,00
200 ml (€ 170,00 / 1 l)
Kiehl's
Calendula Petal-Infused Calming Mask • Gezichtsmasker
€ 53,00
100 ml (€ 530,00 / 1 l)
Kiehl's
Daily Refining Milk-Peel Toner • Toner
€ 79,00
200 ml (€ 395,00 / 1 l)
Kiehl's
Magic Elixir • Haarolie
€ 28,00
Adviesprijs€ 33,00 (-15%)
125 ml (€ 224,00 / 1 l)
Kiehl's
Clearly Corrective Dark Spot Solution • Serum
vanaf € 66,00
30 ml (€ 2.200,00 / 1 l)
Kiehl's
Midnight Recovery Botanical Cleansing • Reinigingsolie
€ 37,00
Adviesprijs€ 41,00 (-10%)
175 ml (€ 211,43 / 1 l)
Kiehl's
Dermatologist Solutions Hydro-Plumping Serum • Gezichtscrème
€ 89,00
75 ml (€ 1.186,67 / 1 l)
Kiehl's
Super Multi-Corrective SPF 30 • Gezichtscrème
€ 85,00
50 ml (€ 1.700,00 / 1 l)
Kiehl's
Lip Balm #1 • Lippenbalsem
€ 11,70
Adviesprijs€ 13,00 (-10%)
15 ml (€ 780,00 / 1 l)
Kiehl's
Age Defender Moisturizer • Gezichtscrème
€ 59,47
Adviesprijs€ 70,00 (-15%)
50 ml (€ 1.189,40 / 1 l)
Kiehl's
Cucumber Herbal Conditioning Cleanser • Reinigingsgel
€ 29,00
150 ml (€ 193,33 / 1 l)
Kiehl's
Body Fuel All-in-One Energizing Wash • Douchegel
€ 29,00
250 ml (€ 116,00 / 1 l)
Kiehl's
PURE SERUM 10% Glycolic Acid • Serum
€ 37,00
30 ml (€ 1.233,33 / 1 l)
Kiehl's
Clearly Corrective Brightening & Soothing • Toner
€ 42,15
Adviesprijs€ 58,00 (-27%)
200 ml (€ 210,75 / 1 l)
Kiehl's
Ultra Facial Oil-Free Toner • Toner
€ 26,00
250 ml (€ 104,00 / 1 l)
Kiehl's
Rice & Wheat Volumizing • Shampoo
€ 44,00
500 ml (€ 88,00 / 1 l)
Kiehl's
Hair Conditioner and Grooming Aid Formula 133 • Conditioner
€ 38,00
500 ml (€ 76,00 / 1 l)
Pagina2van2