like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Pro Longer • Conditionervanaf € 14,26Adviesprijs€ 24,00 (-41%)200 ml (€ 71,30 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Trio Discovery Kit • Haarverzorgingsset€ 40,64Adviesprijs€ 47,90 (-15%)1 st (€ 40,64 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Professional Deep Conditioner • Conditionervanaf € 20,94Adviesprijs€ 30,80 (-32%)200 ml (€ 104,70 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Curls Reviver • Leave-in-Treatment€ 21,01Adviesprijs€ 31,80 (-34%)190 ml (€ 110,58 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Vitamino Color 10 in 1 • Leave-in-Treatment€ 17,92Adviesprijs€ 26,70 (-33%)190 ml (€ 94,32 / 1 l)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Repair with Bonders & Amino Acids Mini • Haarmasker€ 9,09Adviesprijs€ 14,70 (-38%)75 ml (€ 121,20 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo-Regulator Refill • Shampoo€ 22,32Adviesprijs€ 32,00 (-30%)500 ml (€ 44,64 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Green Dyes Neutralizing Shampoo - Brown Hair • Shampoo€ 20,33Adviesprijs€ 30,80 (-34%)300 ml (€ 67,77 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisInfinium Pure Strong • Haarlak€ 16,07Adviesprijs€ 24,30 (-34%)300 ml (€ 53,57 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX High Protection Cream • Haarlotion€ 23,81Adviesprijs€ 36,10 (-34%)100 ml (€ 238,10 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Purple Dyes Neutralizing Shampoo - Blond Hair • Shampoo€ 20,33Adviesprijs€ 30,80 (-34%)300 ml (€ 67,77 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Pro Longer • Shampoovanaf € 14,70Adviesprijs€ 21,60 (-32%)300 ml (€ 49,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Prue Bouncy & Tender • Stylingcrème€ 18,90Adviesprijs€ 22,90 (-17%)150 ml (€ 126,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Aminexil Advanced Anti-Hair Loss • Haarserum€ 36,18Adviesprijs€ 54,20 (-33%)90 ml (€ 402,00 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Silver • Conditioner€ 15,29Adviesprijs€ 24,00 (-36%)200 ml (€ 76,45 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Blondifier Gloss • Shampoovanaf € 14,27Adviesprijs€ 21,60 (-34%)300 ml (€ 47,57 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Blue Dyes Neutralizing Shampoo - Light Brown Hair • Shampoo€ 19,06Adviesprijs€ 30,80 (-38%)300 ml (€ 63,53 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX • Haarolie€ 23,81Adviesprijs€ 36,10 (-34%)50 ml (€ 476,20 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Trio Discovery Kit • Haarverzorgingsset€ 47,901 st (€ 47,90 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Serioxyl Advanced Purifier & Bodifier • Shampoo€ 16,51Adviesprijs€ 25,00 (-34%)300 ml (€ 55,03 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Blondifier • Haarmasker€ 21,45Adviesprijs€ 32,50 (-34%)250 ml (€ 85,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Professional Shampoo • Shampoovanaf € 18,89Adviesprijs€ 30,80 (-39%)300 ml (€ 62,97 / 1 l)
Beperktlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular Shampoo + Bi-Phase Oil Duo • Haarverzorgingsset€ 45,20Adviesprijs€ 86,90 (-48%)1 st (€ 45,20 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Wild Stylers Depolish • Haarpaste€ 16,27Adviesprijs€ 22,90 (-28%)100 ml (€ 162,70 / 1 l)
Beperktlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut repair molecular Shampoo en Rinse-off Serum Duo • Haarverzorgingsset€ 30,34Adviesprijs€ 54,00 (-44%)1 st (€ 30,34 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Absolut Repair Refill • Shampoo€ 19,48Adviesprijs€ 27,40 (-28%)500 ml (€ 38,96 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Super Dust • Haarpoeder€ 15,14Adviesprijs€ 22,90 (-34%)7 g (€ 21,63 / 10 g)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Savage Panache • Haarlak€ 18,99Adviesprijs€ 25,20 (-25%)250 ml (€ 75,96 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisInfinium Pure Extra Strong • Haarlak€ 16,07Adviesprijs€ 24,30 (-34%)300 ml (€ 53,57 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Professional Maske • Haarmasker€ 21,99Adviesprijs€ 35,70 (-38%)250 ml (€ 87,96 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Wild Stylers Beachwaves • Texturizing Spray€ 16,59Adviesprijs€ 24,50 (-32%)150 ml (€ 110,60 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Pre-Shampoo • Pre-shampoo€ 19,11Adviesprijs€ 35,40 (-46%)250 ml (€ 76,44 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Intensive Moisturizer Mask Rich • Haarmasker€ 22,28Adviesprijs€ 33,70 (-34%)250 ml (€ 89,12 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Professional Glass Shine Serum • Haarserumvanaf € 13,19Adviesprijs€ 18,60 (-28%)30 ml (€ 439,67 / 1 l)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Mini • Haarmasker€ 9,36Adviesprijs€ 14,70 (-36%)75 ml (€ 124,80 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Oiliness 2in1 Deep Purifier Clay • Haarmasker€ 23,49Adviesprijs€ 33,30 (-28%)250 ml (€ 93,96 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Professional Shampoo Refill • Shampoo€ 26,93Adviesprijs€ 39,40 (-32%)500 ml (€ 53,86 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Scalp Advanced Anti-Dandruff Dermo-Clarifier • Shampoo€ 16,51Adviesprijs€ 25,00 (-34%)300 ml (€ 55,03 / 1 l)
like productL'Oréal Professionnel ParisTecni.Art Flex Bowdry • Leave-in-Treatment€ 16,67Adviesprijs€ 24,50 (-32%)150 ml (€ 111,13 / 1 l)
BeperktNieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisMetal DX Haircare Trio-Set with Glicoamine • Haarverzorgingsset€ 71,821 st (€ 71,82 / 1 pcs)
BeperktNieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Haircare Trio Giftset + Protein and Omega-9 • Haarverzorgingsset€ 61,111 st (€ 61,11 / 1 pcs)
BeperktNieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Haircare Trio-Set • Haarverzorgingsset€ 68,741 st (€ 68,74 / 1 pcs)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisVitamino Color Spectrum Duo-Set • Haarverzorgingsset€ 22,13Adviesprijs€ 28,20 (-22%)1 st (€ 22,13 / 1 pcs)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular 2er-Set Shampoo + Molecular Repair Leave-In • Haarverzorgingsset€ 20,92Adviesprijs€ 28,20 (-26%)1 st (€ 20,92 / 1 pcs)
Nieuwlike productL'Oréal Professionnel ParisAbsolut Repair Molecular 2er-Set Shampoo + Professional Bi-Phase Oil • Haarverzorgingsset€ 19,81Adviesprijs€ 28,20 (-30%)1 st (€ 19,81 / 1 pcs)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression 10in1 Cream-in-Mousse • Mousse€ 22,63Adviesprijs€ 31,80 (-28%)235 g (€ 96,30 / 1 kg)
like productL'Oréal Professionnel ParisSerie Expert Curl Expression Intensive Moisturizer Mask • Haarmasker€ 22,49Adviesprijs€ 33,70 (-33%)250 ml (€ 89,96 / 1 l)