Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
30 ml (€ 1.666,33 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 56,25
Adviesprijs€ 72,00 (-22%)
20 ml (€ 2.812,50 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6.2 ml (€ 49,19 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 55,99
Adviesprijs€ 67,00 (-16%)
25 ml (€ 2.239,60 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 34,56
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
20 ml (€ 1.728,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
30 ml (€ 1.333,00 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 46,99
Adviesprijs€ 67,00 (-30%)
30 ml (€ 1.566,33 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Deze geur is expressief in plaats van conformistisch en combineert zoete frisheid met houtachtige diepte. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 75,00
Adviesprijs€ 82,00 (-9%)
30 ml (€ 2.500,00 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 99,80
Adviesprijs€ 165,00 (-40%)
1 st (€ 99,80 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
9 g (€ 44,43 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 61,09
Adviesprijs€ 110,00 (-44%)
50 ml (€ 1.221,80 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 106,01
Adviesprijs€ 158,00 (-33%)
1 st (€ 106,01 / 1 pcs)
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Shot • Gezichtscrème
€ 85,50
Adviesprijs€ 95,00 (-10%)
20 ml (€ 4.275,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Anticipate Cream • Serum
€ 126,40
Adviesprijs€ 155,00 (-18%)
50 ml (€ 2.528,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide + Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 91,17
Adviesprijs€ 126,00 (-28%)
1 st (€ 91,17 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 198,99
Adviesprijs€ 285,00 (-30%)
1 st (€ 198,99 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Idôle Eau de Parfum 100 ml Set • Geurset
€ 114,60
Adviesprijs€ 139,00 (-18%)
1 st (€ 114,60 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Idôle Eau de Parfum 50 ml Set (+ EdP 10 ml + LVEB Bodylotion 50 ml) • Geurset
€ 71,50
Adviesprijs€ 105,00 (-32%)
1 st (€ 71,50 / 1 pcs)
LANCÔME
Juicy Tubes Cheeks Blush Tint • Blushcrème
vanaf € 20,95
Adviesprijs€ 25,00 (-16%)
10 ml (€ 2.095,00 / 1 l)
LANCÔME
Juicy Tubes Cheeks Highlighter • Highlighter
vanaf € 21,75
Adviesprijs€ 25,00 (-13%)
10 ml (€ 2.175,00 / 1 l)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Blush Stick • Blush
vanaf € 38,25
Adviesprijs€ 50,00 (-24%)
9.2 g (€ 41,58 / 10 g)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Cream • Gezichtscrème
€ 93,75
Adviesprijs€ 155,00 (-40%)
50 ml (€ 1.875,00 / 1 l)
LANCÔME
Lancôme Ô Oui • Eau de Toilette
€ 69,99
Adviesprijs€ 85,00 (-18%)
100 ml (€ 699,90 / 1 l)
LANCÔME
Melt Goddess Remover • Oogmake-up Remover
€ 25,50
Adviesprijs€ 38,00 (-33%)
8 ml (€ 31,88 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming • Highlighter
vanaf € 42,75
Adviesprijs€ 55,00 (-22%)
10 g (€ 4.275,00 / 1 kg)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Halo Blur, Luminous Blurring • Compact Powder
€ 45,95
Adviesprijs€ 55,00 (-16%)
11 g (€ 4.177,27 / 1 kg)
LANCÔME
Teint Idole Glow Stick • Highlighter
€ 38,25
Adviesprijs€ 50,00 (-24%)
9.2 g (€ 41,58 / 10 g)
LANCÔME
Uv expert Supra Screen Stick SPF 50 • Zonnestick
€ 30,75
Adviesprijs€ 37,00 (-17%)
18 g (€ 1.708,33 / 1 kg)
Beperkt
LANCÔME
Monsieur Big Mascara Set (+ Drama Liqui-Pencil Mini + Bi-Facil 30 ml) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
LANCÔME
Brow Shaping Powdery Pencil • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 23,90
Adviesprijs€ 30,00 (-20%)
1 g (€ 239,00 / 10 g)
+2 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Skin Refining Setting Powder • Compact Powder
vanaf € 29,70
Adviesprijs€ 49,00 (-39%)
10 g (€ 2.970,00 / 1 kg)
+3 meer
LANCÔME
L'Absolu Blush Subtil • Blush
vanaf € 29,68
Adviesprijs€ 49,00 (-39%)
5 g (€ 59,36 / 10 g)
LANCÔME
Galatéis Douceur • Reinigingsmelk
€ 43,70
Adviesprijs€ 48,00 (-9%)
400 ml (€ 109,25 / 1 l)
LANCÔME
Blanc Expert Empty Case • Cushion foundation
€ 8,00
Adviesprijs€ 16,00 (-50%)
1 st (€ 8,00 / 1 pcs)
Beperkt
LANCÔME
Lash Idôle Mascara Set (+ Mini Kajastift + Bi-Facil 30 ml) • Oogmake-up set
€ 28,60
Adviesprijs€ 37,00 (-23%)
1 st (€ 28,60 / 1 pcs)
Beperkt
LANCÔME
Summer Essentials Set • Geurset
€ 30,03
Adviesprijs€ 52,00 (-42%)
1 st (€ 30,03 / 1 pcs)
LANCÔME
Génifique Lotion • Gezichtslotion
€ 72,75
Adviesprijs€ 100,00 (-27%)
150 ml (€ 485,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue The Eye Cream • Oogcrème
€ 106,50
Adviesprijs€ 160,00 (-33%)
20 ml (€ 5.325,00 / 1 l)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming 24H • Highlighter
vanaf € 38,50
Adviesprijs€ 55,00 (-30%)
10 g (€ 3.850,00 / 1 kg)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Micro-Essence Emulsion • Gezichtsemulsie
€ 183,00
100 ml (€ 1.830,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Juicy Tubes Marshmallow Electro + Cocoa Macchiato + Cheeky Cherry • Lip Kits
€ 28,00
Adviesprijs€ 46,00 (-39%)
1 st (€ 28,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Miracle 30 ml Eau de Parfum Set • Geurset
€ 65,00
1 st (€ 65,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Hydra Zen Day Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 60,00
1 st (€ 60,00 / 1 pcs)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Essence-In-Lotion • Gezichtslotion
€ 134,40
150 ml (€ 896,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich Cream • Gezichtscrème
€ 83,85
Adviesprijs€ 123,00 (-32%)
50 ml (€ 1.677,00 / 1 l)
LANCÔME
Hypnôse L'Absolu de Noir • Mascara
€ 33,00
Adviesprijs€ 39,00 (-15%)
6.2 ml (€ 53,23 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Stick • Foundationstick
vanaf € 31,74
Adviesprijs€ 50,00 (-37%)
9 g (€ 35,27 / 10 g)
LANCÔME
Hypnôse • Eau de Parfum
€ 125,00
75 ml (€ 1.666,67 / 1 l)
LANCÔME
Mousse Éclat • Reinigingsschuim
€ 26,50
Adviesprijs€ 40,00 (-34%)
200 ml (€ 132,50 / 1 l)
LANCÔME
Brôw Define • Wenkbrauwpotlood
€ 26,99
Adviesprijs€ 30,00 (-10%)
0.9 g (€ 299,89 / 10 g)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear • Vloeibare foundation
€ 47,00
30 ml (€ 1.566,67 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Rich Cream Nachfüllkapsel • Gezichtscrème
€ 172,00
Adviesprijs€ 240,00 (-28%)
60 ml (€ 2.866,67 / 1 l)
LANCÔME
Poeme • Eau de Parfum
€ 134,25
100 ml (€ 1.342,50 / 1 l)
LANCÔME
Gel Éclat • Reinigingsschuim
€ 31,50
Adviesprijs€ 40,00 (-21%)
125 ml (€ 252,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue The Lip Balm • Lippenbalsem
€ 87,00
9 g (€ 96,67 / 10 g)
LANCÔME
Idôle Body Up Cream • Bodylotion
€ 55,00
200 ml (€ 275,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Hands on cream • Handcrème
€ 25,00
30 ml (€ 833,33 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Le Serum • Serum
€ 320,00
30 ml (€ 10.666,67 / 1 l)
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Ink • Liquid Lipstick
€ 47,00
6 ml (€ 78,33 / 10 ml)
Pagina4van4