Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
30 ml (€ 1.666,33 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 56,25
Adviesprijs€ 72,00 (-22%)
20 ml (€ 2.812,50 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6.2 ml (€ 49,19 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 55,99
Adviesprijs€ 67,00 (-16%)
25 ml (€ 2.239,60 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 34,56
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
20 ml (€ 1.728,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
30 ml (€ 1.333,00 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 46,99
Adviesprijs€ 67,00 (-30%)
30 ml (€ 1.566,33 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Deze geur is expressief in plaats van conformistisch en combineert zoete frisheid met houtachtige diepte. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 75,00
Adviesprijs€ 82,00 (-9%)
30 ml (€ 2.500,00 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 99,80
Adviesprijs€ 165,00 (-40%)
1 st (€ 99,80 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
9 g (€ 44,43 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 61,09
Adviesprijs€ 110,00 (-44%)
50 ml (€ 1.221,80 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
LANCÔME
Monsieur Big • Mascara
€ 25,78
Adviesprijs€ 35,00 (-26%)
10 ml (€ 2.578,00 / 1 l)
LANCÔME
Advanced Génifique Yeux Light-Pearl • Wimperserum
€ 52,65
Adviesprijs€ 75,00 (-30%)
20 ml (€ 2.632,50 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Multi-Glow Day • Gezichtscrème
€ 86,70
Adviesprijs€ 99,00 (-12%)
50 ml (€ 1.734,00 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Rose Extraordinaire • Eau de Parfum
vanaf € 60,90
Adviesprijs€ 73,00 (-17%)
30 ml (€ 2.030,00 / 1 l)
Beperkt
LANCÔME
Absolue The Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 114,00
Adviesprijs€ 175,00 (-35%)
1 st (€ 114,00 / 1 pcs)
LANCÔME
Eau Micellaire Douceur • Toner
€ 34,30
Adviesprijs€ 48,00 (-28%)
400 ml (€ 85,75 / 1 l)
+21 meer
+18 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear Skin-Glow • Concealer
vanaf € 21,27
Adviesprijs€ 38,00 (-44%)
13 ml (€ 1.636,15 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill • Gezichtscrème
€ 73,40
Adviesprijs€ 95,00 (-23%)
50 ml (€ 1.468,00 / 1 l)
+1 meer
LANCÔME
Effacernes longue tenue SPF 30 • Concealer
vanaf € 34,50
Adviesprijs€ 38,00 (-9%)
15 ml (€ 2.300,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Nuit Multi-Glow • Nachtcrème
€ 130,02
50 ml (€ 2.600,40 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Now • Eau de Parfum
vanaf € 104,60
Adviesprijs€ 139,00 (-25%)
100 ml (€ 1.046,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Serum • Serum
€ 101,25
Adviesprijs€ 175,00 (-42%)
50 ml (€ 2.025,00 / 1 l)
LANCÔME
Artliner • Eyeliner
vanaf € 30,10
Adviesprijs€ 42,00 (-28%)
1.4 ml (€ 215,00 / 10 ml)
LANCÔME
Hydra Zen Day Creme • Dagcrème
vanaf € 34,01
Adviesprijs€ 60,00 (-43%)
50 ml (€ 680,20 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream • Gezichtscrème
vanaf € 30,40
Adviesprijs€ 35,00 (-13%)
15 ml (€ 2.026,67 / 1 l)
LANCÔME
Hypnôse Drama Volume • Mascara
€ 29,90
Adviesprijs€ 39,00 (-23%)
8 ml (€ 37,38 / 10 ml)
LANCÔME
Rénergie Yeux Eye Cream • Oogcrème
€ 54,10
Adviesprijs€ 76,00 (-28%)
20 ml (€ 2.705,00 / 1 l)
2 Beschikbare kleuren
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6.2 ml (€ 49,19 / 10 ml)
LANCÔME
Lancôme Ô Oui Hair & Body Mist - Your Daily Boost of Euphoria • Body Mist
€ 23,00
Adviesprijs€ 29,00 (-21%)
100 ml (€ 230,00 / 1 l)
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear All Over • Concealer
vanaf € 22,72
Adviesprijs€ 38,00 (-40%)
13 ml (€ 1.747,69 / 1 l)
+10 meer
+7 meer
LANCÔME
Lip Idole Lip Shaper • Lipliner
vanaf € 15,74
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
1 g (€ 157,40 / 10 g)
LANCÔME
Magie Noire • Eau de Toilette
€ 84,50
Adviesprijs€ 107,00 (-21%)
75 ml (€ 1.126,67 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
La vie est belle Eau de Parfum • Geurset
€ 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
1 st (€ 52,99 / 1 pcs)
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Lip Idôle Squalane-12 Butterglow • Lippenbalsem
vanaf € 26,42
Adviesprijs€ 42,00 (-37%)
3 g (€ 88,07 / 10 g)
LANCÔME
La Nuit Trésor Rouge Drama • Eau de Parfum
vanaf € 82,90
Adviesprijs€ 109,00 (-24%)
50 ml (€ 1.658,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. UVMUNE Cream SPF50 • Gezichtscrème
vanaf € 98,70
Adviesprijs€ 130,00 (-24%)
50 ml (€ 1.974,00 / 1 l)
LANCÔME
Les Ô Ôff Now • Eau de Toilette
€ 70,90
Adviesprijs€ 85,00 (-17%)
100 ml (€ 709,00 / 1 l)
LANCÔME
Monsieur Big Waterproof • Mascara
€ 28,30
Adviesprijs€ 35,00 (-19%)
10 ml (€ 2.830,00 / 1 l)
LANCÔME
Génifique Ultimate Refill • Serum
€ 72,00
Adviesprijs€ 112,00 (-36%)
50 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
LANCÔME
Advanced Génifique Nuit • Nachtcrème
€ 69,55
Adviesprijs€ 92,00 (-24%)
50 ml (€ 1.391,00 / 1 l)
+5 meer
+2 meer
LANCÔME
Monsieur Big Drama Liqui-Pencil • Kajal potlood
vanaf € 21,90
Adviesprijs€ 29,00 (-24%)
1.2 g (€ 182,50 / 10 g)
+2 meer
LANCÔME
Ombre Hypnôse Stylo • Oogschaduw
vanaf € 26,40
Adviesprijs€ 36,00 (-27%)
1.4 g (€ 188,57 / 10 g)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Reset Serum • Serum
€ 101,25
Adviesprijs€ 175,00 (-42%)
50 ml (€ 2.025,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Cream SPF 20 • Gezichtscrème
€ 123,00
50 ml (€ 2.460,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream Refill • Gezichtscrème
€ 163,12
Adviesprijs€ 240,00 (-32%)
60 ml (€ 2.718,67 / 1 l)
LANCÔME
Génifique Act Jeunesse • Gezichtscrème
€ 61,00
Adviesprijs€ 87,00 (-30%)
50 ml (€ 1.220,00 / 1 l)
LANCÔME
Loose Setting Powder • Fixeerpoeder
€ 35,50
Adviesprijs€ 45,00 (-21%)
15 g (€ 2.366,67 / 1 kg)
LANCÔME
Hydra Zen Nuit • Nachtcrème
€ 45,50
Adviesprijs€ 75,00 (-39%)
50 ml (€ 910,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol • Serum
vanaf € 59,90
Adviesprijs€ 78,00 (-23%)
20 ml (€ 2.995,00 / 1 l)
+16 meer
+13 meer
LANCÔME
L'absolu rouge Romige • Lippenstift
vanaf € 28,22
Adviesprijs€ 45,00 (-37%)
3.4 g (€ 83,00 / 10 g)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Balm to Foam • Reinigingsschuim
€ 87,75
Adviesprijs€ 100,00 (-12%)
150 ml (€ 585,00 / 1 l)
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day-Night Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 90,17
Adviesprijs€ 142,00 (-37%)
1 st (€ 90,17 / 1 pcs)
LANCÔME
Bocage • Deodorant crème
€ 24,75
Adviesprijs€ 30,00 (-18%)
50 ml (€ 495,00 / 1 l)
LANCÔME
Lancôme Ô Cool Hair & Body Mist - Your Dose of Chill in a Bottle • Body Mist
€ 21,90
Adviesprijs€ 29,00 (-24%)
100 ml (€ 219,00 / 1 l)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 46,99
Adviesprijs€ 67,00 (-30%)
30 ml (€ 1.566,33 / 1 l)
LANCÔME
Les Ô Zenith • Eau de Toilette
€ 73,50
Adviesprijs€ 85,00 (-14%)
100 ml (€ 735,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream • Gezichtscrème
vanaf € 102,10
Adviesprijs€ 165,00 (-38%)
30 ml (€ 3.403,33 / 1 l)
LANCÔME
La Nuit Trésor Le Parfum • Parfum
€ 117,00
Adviesprijs€ 150,00 (-22%)
100 ml (€ 1.170,00 / 1 l)
Pagina2van4