Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME

Lancôme merklogo
Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Zoe Saldaña met Absolue Longevity gezichtscrème

Lancôme: Schoonheid à la française

Sensuele geuren, verleidelijke make-up en zeer effectieve huidverzorging: met onze savoir-faire laten we de glimlach van elke vrouw stralen. Onze missie is om iedereen niet alleen mooier, maar ook gelukkiger te maken, want voor Lancôme is geluk de meest aantrekkelijke vorm van schoonheid.

Bestseller van LANCÔME

LANCÔME
La vie est belle Refillable • Eau de Parfum
vanaf € 52,99
Adviesprijs€ 73,00 (-27%)
30 ml (€ 1.766,33 / 1 L)
LANCÔME
Trésor • Eau de Parfum
vanaf € 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
30 ml (€ 1.666,33 / 1 L)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Serum
vanaf € 56,25
Adviesprijs€ 72,00 (-22%)
20 ml (€ 2.812,50 / 1 L)
LANCÔME
Hypnôse • Mascara
vanaf € 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6.2 ml (€ 49,19 / 10 ml)
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear 24H Wear & Comfort • Vloeibare foundation
vanaf € 27,50
Adviesprijs€ 55,00 (-50%)
30 ml (€ 916,67 / 1 L)
LANCÔME
Idôle • Eau de Parfum
vanaf € 55,99
Adviesprijs€ 67,00 (-16%)
25 ml (€ 2.239,60 / 1 L)
LANCÔME
Génifique Ultimate • Serum
vanaf € 34,56
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
20 ml (€ 1.728,00 / 1 L)
LANCÔME
Miracle • Eau de Parfum
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 65,00 (-38%)
30 ml (€ 1.333,00 / 1 L)
LANCÔME
Trésor Midnight Rose • Eau de Parfum
vanaf € 46,99
Adviesprijs€ 67,00 (-30%)
30 ml (€ 1.566,33 / 1 L)
LANCÔME Nieuwigheden

De nieuwe La vie est belle: Very Cherry

Jezelf zijn was nog nooit zo onweerstaanbaar. La vie est belle Very Cherry, Lancôme’s eerste houtachtige kersengeur, viert al je facetten – vrij en gepassioneerd. Deze geur is expressief in plaats van conformistisch en combineert zoete frisheid met houtachtige diepte. Sappige kers ontmoet gepoederd viooltjesblad en sensuele oud voor een stralende, diepe en verslavende kenmerkende geur.

LANCÔME
La vie est belle L'Elixir Very Cherry • Eau de Parfum
vanaf € 75,00
Adviesprijs€ 82,00 (-9%)
30 ml (€ 2.500,00 / 1 L)
Beperkt
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 99,80
Adviesprijs€ 165,00 (-40%)
1 st (€ 99,80 / 1 st)
LANCÔME
Teint Idole Shaping Foundation Stick • Foundationstick
vanaf € 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
9 g (€ 44,43 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie Collagen Lift-Xtend Cream • Gezichtscrème
€ 61,09
Adviesprijs€ 110,00 (-44%)
50 ml (€ 1.221,80 / 1 L)

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Samen werken aan een duurzamere toekomst

Schoonheid bij Lancôme is verantwoordelijkheid voor morgen. Op Domaine de la Rose beschermen we biodiversiteit via biologische landbouw. Deze belofte zie je terug in onze navulbare geuren, huidverzorging en make-up. Met navullingen kies je voor maximale kwaliteit met minder materiaalverbruik. Zo bouwen we samen aan een duurzamere toekomst.

Alle producten

192 producten
192 producten
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Lash Idôle Flutter Extension Mascara Set (+ MINI Lip Liner + MINI Butter Glow) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
Beperkt
LANCÔME
Hydra zen Care favorite set • Gezichtsverzorgingsset
€ 18,99
1 st (€ 18,99 / 1 pcs)
LANCÔME
Idôle  • Eau de Toilette
vanaf € 34,63
Adviesprijs€ 60,00 (-42%)
25 ml (€ 1.385,20 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Iris Absolu • Eau de Parfum
vanaf € 93,50
30 ml (€ 3.116,67 / 1 l)
8 Beschikbare kleuren
LANCÔME
Hypnôse • Oogschaduwpalette
vanaf € 51,50
Adviesprijs€ 59,00 (-13%)
3.5 g (€ 147,14 / 10 g)
LANCÔME
Lait Galatée Confort • Reinigingsmelk
vanaf € 27,00
200 ml (€ 135,00 / 1 l)
LANCÔME
Hypnôse Waterproof • Mascara
€ 30,50
Adviesprijs€ 39,00 (-22%)
6 ml (€ 50,83 / 10 ml)
Beperkt
LANCÔME
Idôle Peach'N Roses Mini • Eau de Parfum
€ 25,00
10 ml (€ 2.500,00 / 1 l)
LANCÔME
Hydra Zen Crème Riche for dry Skin • Gezichtscrème
€ 42,90
Adviesprijs€ 60,00 (-28%)
50 ml (€ 858,00 / 1 l)
+1 meer
LANCÔME
Blush Subtil • Blush
vanaf € 31,73
Adviesprijs€ 49,00 (-35%)
5.1 g (€ 62,22 / 10 g)
LANCÔME
Rénergie • Gezichtscrème
€ 65,00
Adviesprijs€ 100,00 (-35%)
50 ml (€ 1.300,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Nutrix FACE + BODY SET • Gezichtsverzorgingsset
€ 45,95
Adviesprijs€ 55,00 (-16%)
1 st (€ 45,95 / 1 pcs)
+9 meer
+6 meer
LANCÔME
Idôle Goddess Dimension Monoeyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 22,00
Adviesprijs€ 33,00 (-33%)
1.2 g (€ 183,33 / 10 g)
LANCÔME
Absolue Le Serum Refill • Serum
€ 166,30
Adviesprijs€ 265,00 (-37%)
30 ml (€ 5.543,33 / 1 l)
LANCÔME
Les Ô Ôver the Top • Eau de Toilette
€ 66,90
Adviesprijs€ 85,00 (-21%)
100 ml (€ 669,00 / 1 l)
LANCÔME
Tonique Douceur • Toner
€ 38,50
Adviesprijs€ 49,00 (-21%)
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
+17 meer
+14 meer
LANCÔME
Skin Idôle 3+ Serum Supertint • Vloeibare foundation
vanaf € 29,23
Adviesprijs€ 49,00 (-40%)
30 ml (€ 974,33 / 1 l)
LANCÔME
Confort Creme Mains • Handcrème
€ 15,00
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
LANCÔME
La vie est belle Intensément • Eau de Parfum
vanaf € 155,00
100 ml (€ 1.550,00 / 1 l)
+4 meer
+1 meer
LANCÔME
Idôle Juicy Blush • Blushcrème
vanaf € 25,47
Adviesprijs€ 42,00 (-39%)
9 ml (€ 28,30 / 10 ml)
LANCÔME
Advanced Génifique • Serum
€ 100,00
Adviesprijs€ 177,00 (-44%)
100 ml (€ 1.000,00 / 1 l)
LANCÔME
Lancôme Ô Zenith Hair & Body Mist - Your Go-To Mist for Sunshine Joy • Body Mist
€ 23,00
Adviesprijs€ 29,00 (-21%)
100 ml (€ 230,00 / 1 l)
LANCÔME
Lash Idôle Liner Waterproof • Eyeliner
vanaf € 25,09
Adviesprijs€ 28,00 (-10%)
1 ml (€ 250,90 / 10 ml)
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 53,72
Adviesprijs€ 93,00 (-42%)
1 st (€ 53,72 / 1 pcs)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Oogserum
€ 66,75
Adviesprijs€ 89,00 (-25%)
20 ml (€ 3.337,50 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Multi-Lift • Gezichtscrème
€ 102,00
Adviesprijs€ 120,00 (-15%)
50 ml (€ 2.040,00 / 1 l)
+8 meer
+5 meer
LANCÔME
Idôle Eye-Blusher Tint • Oogschaduw
vanaf € 20,00
Adviesprijs€ 33,00 (-39%)
7 ml (€ 28,57 / 10 ml)
+4 meer
+1 meer
LANCÔME
Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin 24H • Bronzing poeder
vanaf € 33,32
Adviesprijs€ 55,00 (-39%)
10 g (€ 3.332,00 / 1 kg)
LANCÔME
Cils Booster XL • Mascara Primer
€ 29,90
Adviesprijs€ 38,00 (-21%)
5.5 ml (€ 54,36 / 10 ml)
LANCÔME
Hydra Zen Anti-Stress Glow • Face Fluid
€ 44,81
Adviesprijs€ 55,00 (-19%)
50 ml (€ 896,20 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
LANCÔME
Juicy Tubes • Lipgloss
vanaf € 14,90
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
15 ml (€ 993,33 / 1 l)
LANCÔME
Nutrix Moisturizing Face Cream • Gezichtscrème
€ 29,99
Adviesprijs€ 34,00 (-12%)
50 ml (€ 599,80 / 1 l)
LANCÔME
Définicils • Mascara
€ 28,60
Adviesprijs€ 39,00 (-27%)
6.5 ml (€ 44,00 / 10 ml)
+5 meer
+2 meer
LANCÔME
Lip Idôle CuddleBlur™ Inflatable Lip Velvet • Lippenstift
vanaf € 31,95
Adviesprijs€ 39,00 (-18%)
8.5 ml (€ 37,59 / 10 ml)
Exclusief
+12 meer
+9 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Intimatte • Lippenstift
vanaf € 25,84
Adviesprijs€ 45,00 (-43%)
3 g (€ 86,13 / 10 g)
LANCÔME
Nutrix Royal • Bodylotion
vanaf € 33,63
400 ml (€ 84,08 / 1 l)
+11 meer
+8 meer
LANCÔME
Lip Idôle Juicytreat • Lipgloss
vanaf € 23,65
Adviesprijs€ 39,00 (-39%)
8.5 ml (€ 27,82 / 10 ml)
+13 meer
+10 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Matte • Lippenstift
vanaf € 28,70
Adviesprijs€ 45,00 (-36%)
4 g (€ 71,75 / 10 g)
LANCÔME
Advanced Clarifique • Toner
€ 45,30
Adviesprijs€ 80,00 (-43%)
150 ml (€ 302,00 / 1 l)
LANCÔME
Cils Booster Lash Activating Serum • Wimperserum
€ 37,05
Adviesprijs€ 57,00 (-35%)
4 ml (€ 92,63 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Lash Idôle Mascara Set (+ BI-Facial 30ml + MINI Khol Liner) • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Hypnôse Drama Mascara Set (+ BI-Facial 30ml + MINI Khol Liner) • Oogmake-up set
€ 41,00
1 st (€ 41,00 / 1 pcs)
Nieuw
+8 meer
+5 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Glaze Tintation • Lippenstift
vanaf € 37,50
Adviesprijs€ 42,00 (-11%)
4.5 ml (€ 83,33 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Lash Idôle Curl Goddess Set • Oogmake-up set
€ 37,00
1 st (€ 37,00 / 1 pcs)
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Cleanser • Reinigingsgel
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 l)
LANCÔME
Lip Idôle Butterglow Glowy Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 33,75
Adviesprijs€ 42,00 (-20%)
3 g (€ 112,50 / 10 g)
Nieuw
LANCÔME
Skin Idôle Makeup Magnet Skin-Loving Micro Setting Mist • Fixing Spray
€ 29,00
100 ml (€ 290,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Tresor Eau de Parfum 30 ml Set • Geurset
€ 49,99
Adviesprijs€ 60,00 (-17%)
1 st (€ 49,99 / 1 pcs)
Pagina3van4