Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 70,90
Adviesprijs€ 89,00 (-20%)
30 ml (€ 2.363,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 79,20
Adviesprijs€ 87,00 (-9%)
30 ml (€ 2.640,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 76,30
Adviesprijs€ 97,00 (-21%)
30 ml (€ 2.543,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 90,00
Adviesprijs€ 125,00 (-28%)
50 ml (€ 1.800,00 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

110 producten
110 producten
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme • Eau de Toilette
vanaf € 81,00
Adviesprijs€ 89,00 (-9%)
60 ml (€ 1.350,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
L'Homme • Eau de Toilette
vanaf € 81,00
Adviesprijs€ 89,00 (-9%)
60 ml (€ 1.350,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Stability Reboot Emulsion • Face Fluid
€ 50,00
75 ml (€ 666,67 / 1 l)
+2 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Hyper Blur • Loose Powder
vanaf € 47,65
Adviesprijs€ 60,00 (-21%)
10 g (€ 4.765,00 / 1 kg)
+7 meer
+4 meer
Yves Saint Laurent
All hours Hyper Compactpoeder • Compact Powder
vanaf € 47,90
Adviesprijs€ 55,00 (-13%)
7.5 g (€ 63,87 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Stability Reboot Bi-Essence Lotion • Gezichtslotion
€ 50,00
150 ml (€ 333,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils Radical • Mascara
€ 35,25
Adviesprijs€ 43,00 (-18%)
7.5 ml (€ 47,00 / 10 ml)
Yves Saint Laurent
Y Intense • Eau de Parfum
vanaf € 107,00
60 ml (€ 1.783,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils • Mascara
vanaf € 35,25
Adviesprijs€ 43,00 (-18%)
7.5 ml (€ 47,00 / 10 ml)
+3 meer
Yves Saint Laurent
Lines Liberated • Eyeliner
vanaf € 27,75
Adviesprijs€ 35,00 (-21%)
1 g (€ 277,50 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Crushliner • Eyeliner
vanaf € 29,61
Adviesprijs€ 33,00 (-10%)
0.4 g (€ 740,25 / 10 g)
Yves Saint Laurent
MYSLF Refill • Eau de Parfum
€ 150,00
Adviesprijs€ 169,00 (-11%)
150 ml (€ 1.000,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils The Curler • Mascara
€ 34,69
Adviesprijs€ 43,00 (-19%)
6.5 ml (€ 53,37 / 10 ml)
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme • Deodorant Stick
€ 36,00
75 g (€ 480,00 / 1 kg)
+27 meer
+24 meer
Yves Saint Laurent
All Hours Glow Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 48,75
Adviesprijs€ 59,00 (-17%)
25 ml (€ 1.950,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Touche Éclat Blur • Primer
€ 46,41
Adviesprijs€ 52,00 (-11%)
30 ml (€ 1.547,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Touche Éclat Le Teint • Vloeibare foundation
vanaf € 39,00
Adviesprijs€ 65,00 (-40%)
25 ml (€ 1.560,00 / 1 l)
+13 meer
+10 meer
Yves Saint Laurent
Loveshine Candy Glaze • Lipgloss
vanaf € 36,00
Adviesprijs€ 47,00 (-23%)
3 g (€ 120,00 / 10 g)
Yves Saint Laurent
L'Homme Le Parfum • Eau de Parfum
€ 165,00
100 ml (€ 1.650,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Black Opium Glitter • Eau de Parfum
vanaf € 56,04
Adviesprijs€ 85,00 (-34%)
30 ml (€ 1.868,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
All Hours Brush • Kabuki kwast
€ 48,00
1 st (€ 48,00 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Jazz • Eau de Toilette
€ 99,89
Adviesprijs€ 110,00 (-9%)
80 ml (€ 1.248,63 / 1 l)
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Refill • Eau de Parfum
€ 135,00
100 ml (€ 1.350,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
L'Homme • Deodorant Stick
€ 27,58
Adviesprijs€ 36,00 (-23%)
75 g (€ 367,73 / 1 kg)
Yves Saint Laurent
Yvresse • Eau de Toilette
€ 102,90
Adviesprijs€ 135,00 (-24%)
80 ml (€ 1.286,25 / 1 l)
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme Le Parfum • Parfum
€ 139,50
Adviesprijs€ 150,00 (-7%)
100 ml (€ 1.395,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Top Secrets Moisture • Primer
€ 45,09
Adviesprijs€ 64,00 (-30%)
40 ml (€ 1.127,25 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Volume Effet Faux Cils Waterproof • Mascara
€ 37,62
Adviesprijs€ 43,00 (-13%)
7.5 ml (€ 50,16 / 10 ml)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
La Nuit de l'Homme Eau de Toilette 100 ml Set • Geurset
€ 109,80
Adviesprijs€ 122,00 (-10%)
1 st (€ 109,80 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
MYSLF Eau de Parfum + Pouch Set • Geurset
€ 118,11
Adviesprijs€ 155,00 (-24%)
1 st (€ 118,11 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Libre Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Geurset
€ 155,91
Adviesprijs€ 178,00 (-12%)
1 st (€ 155,91 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Touche Éclat + Mini Lash Clash Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush Set • Geurset
€ 105,36
Adviesprijs€ 135,00 (-22%)
1 st (€ 105,36 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Lash Clash Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Geurset
€ 168,17
Adviesprijs€ 192,00 (-12%)
1 st (€ 168,17 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium Eau de Parfum + Mini Loveshine Set • Geurset
€ 121,25
Adviesprijs€ 162,00 (-25%)
1 st (€ 121,25 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Mascara Volume Effet Faux Cils Set • Gezichtsmake-up set
€ 44,00
1 st (€ 44,00 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Serum • Serum
€ 89,95
Adviesprijs€ 105,00 (-14%)
30 ml (€ 2.998,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Creme • Gezichtscrème
€ 107,95
Adviesprijs€ 125,00 (-14%)
50 ml (€ 2.159,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Creme Refill • Gezichtscrème
€ 85,95
Adviesprijs€ 100,00 (-14%)
50 ml (€ 1.719,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Serum Refill • Serum
€ 73,95
Adviesprijs€ 86,00 (-14%)
30 ml (€ 2.465,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Youth Reload Lotion • Gezichtslotion
€ 50,00
150 ml (€ 333,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Libre Intense Refill • Eau de Parfum
€ 149,00
Adviesprijs€ 162,00 (-8%)
100 ml (€ 1.490,00 / 1 l)
+1 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture The Slim Velvet Radical • Lippenstift
vanaf € 30,60
Adviesprijs€ 50,00 (-39%)
2 g (€ 153,00 / 10 g)
+1 meer
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture The Slim • Lippenstift
vanaf € 27,02
Adviesprijs€ 50,00 (-46%)
2 g (€ 135,10 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Eye Reboot Cream • Oogcrème
€ 79,34
Adviesprijs€ 85,00 (-7%)
15 ml (€ 5.289,33 / 1 l)
Beperkt
Yves Saint Laurent
Y Parfum • Parfum
vanaf € 99,00
40 ml (€ 2.475,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Yves Saint Laurent
Black Opium EDP 50ml + 10ml + Mini Mascara Set • Geurset
€ 120,00
1 st (€ 120,00 / 1 pcs)
Pagina2van3