Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent merklogo
Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

Dua Lipa en Libre parfumflesjes

YSL BEAUTÉ

Yves Saint Laurent staat voor luxe, creativiteit en uniciteit. Met iconische ontwerpen gaf hij vorm aan de mode en brak hij met conventies. YSL Beauté zet deze geest voort: door middel van make-up, geuren en huidverzorging wordt schoonheid gevierd als een uitdrukking van persoonlijkheid en stijl. Ontdek de exclusieve wereld van YSL, waar schoonheid een gebaar wordt.

YSL-Nieuwigheden

YSL Libre Berry Crush: Bloemig & Fruitig

YSL Libre Berry Crush EDP is een gedurfde herinterpretatie van de Libre geur. Het combineert frisse frambozen met sensuele Franse lavendel en Marokkaanse oranjebloesem om een fruitig-bloemige harmonie te creëren.

Yves Saint Laurent
Libre Berry Crush • Eau de Parfum
vanaf € 70,90
Adviesprijs€ 89,00 (-20%)
30 ml (€ 2.363,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre • Eau de Parfum
vanaf € 79,20
Adviesprijs€ 87,00 (-9%)
30 ml (€ 2.640,00 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre Intense • Eau de Parfum
vanaf € 76,30
Adviesprijs€ 97,00 (-21%)
30 ml (€ 2.543,33 / 1 L)
Yves Saint Laurent
Libre L'Eau Nue • Parfum
vanaf € 90,00
Adviesprijs€ 125,00 (-28%)
50 ml (€ 1.800,00 / 1 L)

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

YSL Lovenude Lip Blusher

Een perfecte combinatie met de YSL Lovenude Lip Blusher & Kiss Shaper, zacht vervaagde lipkleur met een net French kiss effect op je lippen. Vorm, vervaag en hydrateer je lippen voor een perfect nude resultaat met de YSL Lovenude lipstick en lipliner.

Alle producten

110 producten
110 producten
Yves Saint Laurent
Cinema • Eau de Parfum
€ 132,00
Adviesprijs€ 145,00 (-9%)
80 ml (€ 1.650,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Night Reboot Anti-Ageing Serum • Serum
€ 79,84
Adviesprijs€ 105,00 (-24%)
30 ml (€ 2.661,33 / 1 l)
Beperkt
Yves Saint Laurent
Y Le Parfum 60 ml Set • Geurset
€ 117,04
Adviesprijs€ 127,00 (-8%)
1 st (€ 117,04 / 1 pcs)
Yves Saint Laurent
Y L'ELIXIR • Parfum
€ 130,00
60 ml (€ 2.166,67 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Rouge Pur Couture Refill • Lippenstift
vanaf € 29,60
Adviesprijs€ 36,00 (-18%)
3.8 g (€ 77,89 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Libre Le Parfum • Eau de Parfum
vanaf € 95,00
Adviesprijs€ 105,00 (-10%)
30 ml (€ 3.166,67 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Y For Men Refill • Eau de Parfum
€ 129,00
Adviesprijs€ 160,00 (-19%)
150 ml (€ 860,00 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Pure Shots Night Reboot Anti-Ageing Serum Refill • Serum
€ 79,84
Adviesprijs€ 86,00 (-7%)
30 ml (€ 2.661,33 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Y For Men • Deodorant Stick
€ 32,99
Adviesprijs€ 36,00 (-8%)
75 g (€ 439,87 / 1 kg)
Yves Saint Laurent
M7 • Eau de Toilette
€ 82,50
Adviesprijs€ 110,00 (-25%)
80 ml (€ 1.031,25 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Rive Gauche • Eau de Toilette
€ 110,69
Adviesprijs€ 135,00 (-18%)
100 ml (€ 1.106,90 / 1 l)
Yves Saint Laurent
Dessin des Sourcils • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 28,50
Adviesprijs€ 32,00 (-11%)
1.25 g (€ 228,00 / 10 g)
Nieuw
+3 meer
Yves Saint Laurent
Make Me Blush Cream Lifted Glow Cream Blush • Blushcrème
vanaf € 52,00
6 g (€ 86,67 / 10 g)
Yves Saint Laurent
Opium • Eau de Parfum
vanaf € 90,68
Adviesprijs€ 125,00 (-27%)
50 ml (€ 1.813,60 / 1 l)
Pagina3van3