Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Gen Nude

Alle producten

5 producten
5 producten
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Dew in One Cheek & Lip Stick • Blush
vanaf € 15,33
Adviesprijs€ 23,00 (-33%)
4.5 g (€ 34,07 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Highlighting Blush • Blush
vanaf € 23,29
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 61,29 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Gen Nude Blonzer • Bronzer
vanaf € 22,99
Adviesprijs€ 32,24 (-28%)
3.8 g (€ 60,50 / 10 g)
MYSTERY
+6 meer
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Powder Blush • Blush
vanaf € 22,69
Adviesprijs€ 32,24 (-30%)
6 g (€ 37,82 / 10 g)
MYSTERY
Nieuw
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 21,95
2 ml (€ 109,75 / 10 ml)