Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Carolina Herrera Pflege

Alle producten

8 producten
8 producten
Carolina Herrera
La Bomba Shimmering Body Oil • Lichaamsolie
€ 52,50
150 ml (€ 350,00 / 1 l)
Carolina Herrera
La Bomba • Bodylotion
€ 47,52
Adviesprijs€ 52,50 (-9%)
200 ml (€ 237,60 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Body Mist
€ 48,90
Adviesprijs€ 54,00 (-9%)
100 ml (€ 489,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodylotion
€ 45,00
Adviesprijs€ 54,00 (-17%)
200 ml (€ 225,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl Leg Elixir • Lichaamsolie
€ 52,90
150 ml (€ 352,67 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Bodycrème
€ 45,00
Adviesprijs€ 54,00 (-17%)
200 ml (€ 225,00 / 1 l)
Carolina Herrera
Good Girl • Douchegel
€ 45,00
200 ml (€ 225,00 / 1 l)
Carolina Herrera
212 Men • Deodorantspray
€ 33,50
150 ml (€ 223,33 / 1 l)