Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Collistar

Collistar-logo

Alle producten

206 producten
206 producten
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Renewing Sublime Superserum • Lichaamsserum
€ 44,99
Adviesprijs€ 56,00 (-20%)
200 ml (€ 224,95 / 1 l)
FAVES
Nieuw
+13 meer
+10 meer
Collistar
Twist Stylo Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 16,70
Adviesprijs€ 26,00 (-36%)
1.4 g (€ 119,29 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anticellulite Firming Thermal Cream • Bodycrème
€ 60,00
400 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Deep Moisturizing Fluid for All Skin Types • Bodycrème
€ 27,99
Adviesprijs€ 34,00 (-18%)
400 ml (€ 69,98 / 1 l)
FAVES
Collistar
Magic Drops Face • Zelfbruinend serum
€ 22,73
Adviesprijs€ 42,00 (-46%)
30 ml (€ 757,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Intensive Reshaping Firming Cream • Bodycrème
€ 47,99
Adviesprijs€ 60,00 (-20%)
400 ml (€ 119,98 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supertanning Intensive Ultra-Rapid Treatment SPF 6 • Zonnecrème
€ 21,66
Adviesprijs€ 38,00 (-43%)
200 ml (€ 108,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Elasticizing Firming Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
vanaf € 19,46
Adviesprijs€ 32,00 (-39%)
300 g (€ 64,87 / 1 kg)
FAVES
Collistar
Futura Revitaliserende en Regenererende Gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 42,99
Adviesprijs€ 80,00 (-46%)
50 ml (€ 859,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Collagen+Malachite • Gezichtscrème
€ 25,59
Adviesprijs€ 49,00 (-48%)
50 ml (€ 511,80 / 1 l)
FAVES
+10 meer
+7 meer
Collistar
Professionale oogcontourpotlood • Kajal potlood
vanaf € 12,40
Adviesprijs€ 24,00 (-48%)
1 ml (€ 124,00 / 10 ml)
FAVES
Collistar
Not Glow Vibes • Highlighter
vanaf € 16,81
Adviesprijs€ 35,00 (-52%)
15 ml (€ 1.120,67 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
After-Sun Anti-Wrinkle Face Treatment • After Sun Crème
€ 26,95
Adviesprijs€ 36,00 (-25%)
50 ml (€ 539,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Corrective Protection Cream Sun Stick SPF 50+ • Zonnecrème
€ 15,69
Adviesprijs€ 27,00 (-42%)
9 ml (€ 17,43 / 10 ml)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supertanning Dry Oil Spf 15 • Zonneolie
€ 20,50
Adviesprijs€ 38,00 (-46%)
200 ml (€ 102,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Impeccabile Eye Liner • Eyeliner
vanaf € 16,49
Adviesprijs€ 29,00 (-43%)
2.5 ml (€ 65,96 / 10 ml)
FAVES
Beperkt
Collistar
Intensive Ultra-Rapid Supertanning Treatment SPF 20 • Zelfbruinende crème
€ 19,29
Adviesprijs€ 38,00 (-49%)
200 ml (€ 96,45 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Tanning Ultra Protection Cream SPF 30 • Zonnecrème
€ 21,65
Adviesprijs€ 38,00 (-43%)
150 ml (€ 144,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Concentrated Anticellulite Cryo Body Capsules 14 Pcs • Lichaamsserum
€ 25,99
Adviesprijs€ 46,00 (-44%)
56 ml (€ 464,11 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Anti-Water Thermal Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
vanaf € 17,59
Adviesprijs€ 32,00 (-45%)
300 g (€ 58,63 / 1 kg)
FAVES
Collistar
Vitamin C Ferulic Acid Cream • Gezichtscrème
€ 25,91
Adviesprijs€ 49,00 (-47%)
50 ml (€ 518,20 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Sublime Talasso Shower Oil • Doucheolie
€ 20,99
Adviesprijs€ 36,00 (-42%)
400 ml (€ 52,48 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Protective Oil Spray for Colored Hair • Haarolie
€ 15,10
Adviesprijs€ 25,00 (-40%)
100 ml (€ 151,00 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift hd+ Sculpt liftende en remodellerende gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 40,99
Adviesprijs€ 75,00 (-45%)
50 ml (€ 819,80 / 1 l)
FAVES
+3 meer
Collistar
Impeccabile Compact Powder • Compact Powder
vanaf € 23,50
Adviesprijs€ 39,00 (-40%)
8 g (€ 29,38 / 10 g)
FAVES
Beperkt
Collistar
Moisturizing Restructuring After Sun Balm • After Sun Crème
€ 22,20
Adviesprijs€ 42,00 (-47%)
400 ml (€ 55,50 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Sun Stick SPF 50 • Zonnecrème
€ 14,79
Adviesprijs€ 27,00 (-45%)
9 g (€ 16,43 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Perfect Adherence Shaving Foam • Scheerschuim
€ 10,29
Adviesprijs€ 18,50 (-44%)
200 ml (€ 51,45 / 1 l)
FAVES
+3 meer
Collistar
Impeccabile Maxi Blush • Blush
vanaf € 18,92
Adviesprijs€ 38,00 (-50%)
8 g (€ 23,65 / 10 g)
FAVES
Collistar
Magic Drops Body-Legs • Zelfbruinend serum
€ 25,38
Adviesprijs€ 48,00 (-47%)
125 ml (€ 203,04 / 1 l)
FAVES
Collistar
Infinito • Mascara
vanaf € 17,75
Adviesprijs€ 32,00 (-45%)
8 ml (€ 22,19 / 10 ml)
FAVES
+13 meer
+10 meer
Collistar
Impeccabile Compact Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 12,95
Adviesprijs€ 26,00 (-50%)
3 g (€ 43,17 / 10 g)
FAVES
Nieuw
Collistar
Body Cryoactive Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
€ 26,43
Adviesprijs€ 50,00 (-47%)
600 g (€ 44,05 / 1 kg)
FAVES
Collistar
Lift HD+ Lifting Firming Face And Neck Cream • Gezichtscrème
€ 39,79
Adviesprijs€ 75,00 (-47%)
50 ml (€ 795,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Benessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Haarparfum
€ 14,79
Adviesprijs€ 28,00 (-47%)
100 ml (€ 147,90 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Unica Redensifying Depuffing Eye Contour Cream • Oogcrème
€ 35,90
Adviesprijs€ 60,00 (-40%)
15 ml (€ 2.393,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Two-Phase After Sun Spray With Aloe • After Sun Spray
€ 18,29
Adviesprijs€ 34,00 (-46%)
200 ml (€ 91,45 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
After-Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative • After Sun Gel
€ 17,00
Adviesprijs€ 31,00 (-45%)
400 ml (€ 42,50 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Collagen+Glycogen • Serum
€ 25,90
Adviesprijs€ 49,00 (-47%)
30 ml (€ 863,33 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Moisturizing Tanning Ultra-Rapid Application Spf 20 • Zonnespray
€ 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,45 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supermoisturizing Regenerating After Sun Cream • After Sun Crème
€ 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,45 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Collistar
Man Sensitive Skins After-Shave • After Shave Lotion
€ 24,71
Adviesprijs€ 43,00 (-43%)
100 ml (€ 247,10 / 1 l)
FAVES
Collistar
Magic Drops Glow Highlighting Body Concentrate • Lichaamsserum
€ 27,40
Adviesprijs€ 48,00 (-43%)
125 ml (€ 219,20 / 1 l)
FAVES
Collistar
Vitamin C Alpha-Arbutin • Serum
€ 25,91
Adviesprijs€ 49,00 (-47%)
30 ml (€ 863,67 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Collistar
Supertanning Moisturizing Dry Oil SPF 30 • Zelfbruinende olie
€ 20,36
Adviesprijs€ 38,00 (-46%)
200 ml (€ 101,80 / 1 l)
FAVES
Collistar
Lift hd+ Sculpt liftende oogcontourverzorging tegen wallen • Oogcrème
€ 31,49
Adviesprijs€ 57,00 (-45%)
15 ml (€ 2.099,33 / 1 l)
FAVES
Collistar
Protective Magic Drops SPF 50 • Face Fluid
€ 23,12
Adviesprijs€ 43,00 (-46%)
30 ml (€ 770,67 / 1 l)
FAVES
Collistar
Attivi Puri Scrub Mit Niacinamid • Hoofdhuid scrub
€ 16,29
Adviesprijs€ 30,00 (-46%)
250 ml (€ 65,16 / 1 l)
Pagina1van5