Beperktlike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 50 • Zonnespray€ 20,09Adviesprijs€ 38,00 (-47%)200 ml (€ 100,45 / 1 l)
like productCollistarNOT Butter Mask • Lipmasker€ 14,09Adviesprijs€ 27,00 (-48%)10 ml (€ 1.409,00 / 1 l)
like productCollistarGocce Magiche Progressive Self-Tanning Spray • Zelfbruinende spray€ 23,84Adviesprijs€ 43,00 (-45%)150 ml (€ 158,93 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Öl • Haarolie€ 17,19Adviesprijs€ 30,00 (-43%)100 ml (€ 171,90 / 1 l)
like productCollistarEyes Professional • Wenkbrauwpotlood€ 9,75Adviesprijs€ 19,50 (-50%)1.2 g (€ 81,25 / 10 g)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Body Butter€ 19,55Adviesprijs€ 37,00 (-47%)200 ml (€ 97,75 / 1 l)
like productCollistarNot transformerende gel • Blushcrème€ 15,01Adviesprijs€ 27,00 (-44%)7 ml (€ 21,44 / 10 ml)
like product+5 meer+2 meerCollistarTwist Balmy Gloss • Lipglossvanaf € 14,09Adviesprijs€ 27,00 (-48%)3 g (€ 46,97 / 10 g)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Bodycrème€ 19,55Adviesprijs€ 37,00 (-47%)200 ml (€ 97,75 / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Matte Moisturizing Sorbet • Gezichtscrème€ 22,59Adviesprijs€ 42,00 (-46%)50 ml (€ 451,80 / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Douchecrème€ 14,50Adviesprijs€ 25,00 (-42%)250 ml (€ 58,00 / 1 l)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Serum€ 25,91Adviesprijs€ 49,00 (-47%)30 ml (€ 863,67 / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Gezichtscrème€ 21,99Adviesprijs€ 42,00 (-48%)50 ml (€ 439,80 / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Fragrance • Eau de Toilette€ 26,36Adviesprijs€ 50,00 (-47%)100 ml (€ 263,60 / 1 l)
like productCollistarAttivi puri Collageenbalsem • Conditioner€ 15,82Adviesprijs€ 28,50 (-44%)200 ml (€ 79,10 / 1 l)
like productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Lipmasker€ 25,38Adviesprijs€ 48,00 (-47%)15 ml (€ 1.692,00 / 1 l)
like productCollistarRIGENERA Smoothing Anti-Wrinkle Nourishing Cream • Gezichtscrème€ 39,99Adviesprijs€ 75,00 (-47%)50 ml (€ 799,80 / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Melting Body Butter • Body Butter€ 21,50Adviesprijs€ 37,00 (-42%)200 ml (€ 107,50 / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Shower Gel-Mousse • Douchegel€ 14,50Adviesprijs€ 25,00 (-42%)200 ml (€ 72,50 / 1 l)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Phlorentin • Gezichtscrème€ 29,07Adviesprijs€ 55,00 (-47%)50 ml (€ 581,40 / 1 l)
like productCollistarFace Care Soothing Cleansing Foam • Reinigingsschuim€ 15,86Adviesprijs€ 30,00 (-47%)180 ml (€ 88,11 / 1 l)
like productCollistarNot stralende basis • Primer€ 18,49Adviesprijs€ 31,00 (-40%)30 ml (€ 616,33 / 1 l)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Mascara€ 16,55Adviesprijs€ 32,00 (-48%)12 ml (€ 1.379,17 / 1 l)
like productCollistarGezichtskleimasker met salicylzuur + Zinc PCA • Gezichtsmasker€ 19,29Adviesprijs€ 35,00 (-45%)75 ml (€ 257,20 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Succinic Acid Drops • Serum€ 25,91Adviesprijs€ 49,00 (-47%)30 ml (€ 863,67 / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Lifting Remodeling Face And Neck Serum • Serum€ 37,99Adviesprijs€ 69,00 (-45%)30 ml (€ 1.266,33 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Maske • Haarmasker€ 15,82Adviesprijs€ 28,50 (-44%)200 ml (€ 79,10 / 1 l)
Beperktlike productCollistarImpeccabile Mascara • Oogmake-up set€ 17,19Adviesprijs€ 33,00 (-48%)1 st (€ 17,19 / 1 pcs)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Lichaamsscrub€ 18,51Adviesprijs€ 35,00 (-47%)250 ml (€ 74,04 / 1 l)
like productCollistarGelmasker met Vitamine C + Polyhydroxyzuur • Gezichtsmasker€ 18,51Adviesprijs€ 35,00 (-47%)75 ml (€ 246,80 / 1 l)
like productCollistarFace Care Anti-Age Toning Lotion • Gezichtslotion€ 18,30Adviesprijs€ 33,00 (-45%)250 ml (€ 73,20 / 1 l)
Beperktlike productCollistarCorrective Protection Sun Face Fluid SPF 50+ • Zonnecrème€ 21,89Adviesprijs€ 39,00 (-44%)50 ml (€ 437,80 / 1 l)
like productCollistarNOT Icy Patch • Eye Patches€ 21,90Adviesprijs€ 39,00 (-44%)60 st (€ 0,37 / 1 pcs)
like productCollistarIDROATTIVA+ Hydro-Gel • Ooggel€ 20,09Adviesprijs€ 38,00 (-47%)15 ml (€ 1.339,33 / 1 l)
like productCollistarNot Egaliserende Basis • Primer€ 17,49Adviesprijs€ 31,00 (-44%)30 ml (€ 583,00 / 1 l)
like productCollistarFace Care Make-Up Removing Micellar Water • Toner€ 15,86Adviesprijs€ 30,00 (-47%)250 ml (€ 63,44 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide • Gezichtscrèmevanaf € 11,40Adviesprijs€ 20,00 (-43%)100 ml (€ 114,00 / 1 l)
Beperktlike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 50 • Zonnespray€ 20,09Adviesprijs€ 38,00 (-47%)200 ml (€ 100,45 / 1 l)
Nieuwlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Essence • Gezichtsemulsie€ 52,20Adviesprijs€ 58,00 (-10%)200 ml (€ 261,00 / 1 l)
Nieuwlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Cream • Gezichtscrème€ 72,00Adviesprijs€ 80,00 (-10%)50 ml (€ 1.440,00 / 1 l)
Nieuwlike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Bodycrème€ 32,90Adviesprijs€ 55,00 (-40%)75 ml (€ 438,67 / 1 l)
like productCollistarFace Care Anti-Age Cleansing Milk • Reinigingsmelk€ 17,99Adviesprijs€ 33,00 (-45%)250 ml (€ 71,96 / 1 l)
like productCollistarFace Care Gentle Gel Scrub • Gezichtsscrub€ 16,59Adviesprijs€ 30,00 (-45%)100 ml (€ 165,90 / 1 l)
like productCollistarRESHAPING DRAINING WRAPS • Persoonlijke verzorgingsset€ 28,03Adviesprijs€ 45,00 (-38%)1 st (€ 28,03 / 1 pcs)
like productCollistarAttivi Puri Hyluronic Acides+Ceramides • Gezichtsgel€ 25,91Adviesprijs€ 49,00 (-47%)50 ml (€ 518,20 / 1 l)
like productCollistarRIGENERA Anti-Wrinkle Glow Treatment • Gezichtscrème€ 39,89Adviesprijs€ 75,00 (-47%)50 ml (€ 797,80 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Hyaluronic Acid + Peptides • Oogserum€ 21,69Adviesprijs€ 41,00 (-47%)15 ml (€ 1.446,00 / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Shampoo • Shampoo€ 10,79Adviesprijs€ 19,00 (-43%)250 ml (€ 43,16 / 1 l)