Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Collistar

Collistar-logo

Alle producten

206 producten
206 producten
Nieuw
Collistar
Man 48 Hours Multi-Active Deodorant Dry Spray • Deodorantspray
€ 13,00
Adviesprijs€ 23,00 (-43%)
125 ml (€ 104,00 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Hydra Total Freshness Moisturizer Face And Eye Cream-Gel 24H • Gezichtscrème
€ 23,78
Adviesprijs€ 45,00 (-47%)
80 ml (€ 297,25 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Body Anticellulite Draining Thermal Superserum • Lichaamsserum
€ 56,00
200 ml (€ 280,00 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Body Hydra-Illuminating Sublime Talasso-Scrub • Lichaamsscrub
€ 39,99
Adviesprijs€ 50,00 (-20%)
600 g (€ 66,65 / 1 kg)
Nieuw
Collistar
Man Anti-Age Energizing Cream-Gel • Gezichtscrème
€ 32,49
Adviesprijs€ 58,00 (-44%)
50 ml (€ 649,80 / 1 l)
Collistar
Skincare Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck • Gezichtscrème
€ 39,99
Adviesprijs€ 75,00 (-47%)
50 ml (€ 799,80 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Hydro-Gel After-Shave • After Shave Lotion
€ 28,50
Adviesprijs€ 43,00 (-34%)
100 ml (€ 285,00 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Cleansing Scrub Face And Beard • Reinigingscrème
€ 15,34
Adviesprijs€ 29,00 (-47%)
100 ml (€ 153,40 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Corrective Protection Sun Body Cream Specific Zones SPF 50+ • Zonnebrandcrème
€ 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
100 ml (€ 200,90 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Depilatory Cream For Men • Ontharingscrème
€ 18,00
Adviesprijs€ 29,00 (-38%)
200 ml (€ 90,00 / 1 l)
Collistar
Magica Loose Bronzing Powder • Bronzing poeder
€ 25,90
Adviesprijs€ 42,00 (-38%)
10 g (€ 2.590,00 / 1 kg)
Collistar
Impeccabile Loose Powder • Loose Powder
vanaf € 26,02
Adviesprijs€ 39,00 (-33%)
10 g (€ 2.602,00 / 1 kg)
Nieuw
Collistar
Man 48 Hours Deo Roll On • Deodorant Roll-On
€ 12,89
Adviesprijs€ 23,00 (-44%)
75 ml (€ 171,87 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Gezichtscrème
€ 23,78
Adviesprijs€ 45,00 (-47%)
80 ml (€ 297,25 / 1 l)
+9 meer
+6 meer
Collistar
Make-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Vloeibare foundation
vanaf € 22,99
Adviesprijs€ 45,00 (-49%)
30 ml (€ 766,33 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Sun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Zonnebrandcrème
€ 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
100 ml (€ 200,90 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Shaving Cream • Scheercrème
€ 21,90
Adviesprijs€ 31,00 (-28%)
200 ml (€ 109,50 / 1 l)
Collistar
Impeccabile Setting Powder • Fixing Spray
€ 20,50
Adviesprijs€ 34,00 (-40%)
100 ml (€ 205,00 / 1 l)
Collistar
Not Blush Vibes • Blushcrème
vanaf € 20,95
Adviesprijs€ 35,00 (-40%)
15 ml (€ 1.396,67 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Body Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Bodycrème
€ 41,99
Adviesprijs€ 50,00 (-16%)
200 ml (€ 209,95 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Sun Active Protection Sun Cream Face Spf 50+ • Zonnebrandcrème
€ 20,61
Adviesprijs€ 39,00 (-47%)
50 ml (€ 412,20 / 1 l)
Collistar
Gentle Make-Up Removing Oil • Make-up Remover
€ 18,29
Adviesprijs€ 33,00 (-45%)
150 ml (€ 121,93 / 1 l)
Nieuw
Collistar
Man Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Oogcrème
€ 21,97
Adviesprijs€ 42,00 (-48%)
15 ml (€ 1.464,67 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Active Protection Milk Spray SPF 30 • Zonnespray
€ 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
200 ml (€ 100,45 / 1 l)
Collistar
Not Matterende basis • Primer
€ 17,39
Adviesprijs€ 31,00 (-44%)
30 ml (€ 579,67 / 1 l)
Collistar
Cleansing Cream to Mousse • Reinigingsschuim
€ 15,86
Adviesprijs€ 30,00 (-47%)
125 ml (€ 126,88 / 1 l)
+1 meer
Collistar
Professionale Brow Pencil • Wenkbrauwpotlood
vanaf € 14,50
Adviesprijs€ 24,00 (-40%)
1.1 g (€ 131,82 / 10 g)
+1 meer
Collistar
Twist Glowy Blush • Blush
vanaf € 18,49
Adviesprijs€ 32,00 (-42%)
5 g (€ 36,98 / 10 g)
Beperkt
Collistar
Sun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • After Sun Crème
€ 20,61
Adviesprijs€ 39,00 (-47%)
250 ml (€ 82,44 / 1 l)
+1 meer
Collistar
Infinito Eye Marker • Eyeliner
vanaf € 14,09
Adviesprijs€ 27,00 (-48%)
1 ml (€ 140,90 / 10 ml)
Nieuw
Collistar
Man Anti-Age Mattifying Cream-Gel • Gezichtscrème
€ 30,99
Adviesprijs€ 58,00 (-47%)
50 ml (€ 619,80 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Infinito Mascara • Oogmake-up set
€ 34,00
Adviesprijs€ 39,00 (-13%)
1 st (€ 34,00 / 1 pcs)
Collistar
Infinito Refill • Mascara
vanaf € 16,50
Adviesprijs€ 27,00 (-39%)
8 ml (€ 20,63 / 10 ml)
Collistar
Idroattiva+ Intensief verzorgende gezichtsbalsem • Gezichtsbalsem
€ 21,69
Adviesprijs€ 42,00 (-48%)
50 ml (€ 433,80 / 1 l)
Collistar
Impeccabile Mascara Base Length Boost • Mascara Primer
€ 15,69
Adviesprijs€ 30,00 (-48%)
12.5 ml (€ 1.255,20 / 1 l)
Collistar
Benessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de Toilette
€ 28,90
Adviesprijs€ 50,00 (-42%)
100 ml (€ 289,00 / 1 l)
Collistar
Professionale Transparante Fixerende Wenkbrauwgel • Wenkbrauwgel
€ 14,90
Adviesprijs€ 25,00 (-40%)
6 ml (€ 24,83 / 10 ml)
Collistar
Benessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Haarparfum
€ 16,90
Adviesprijs€ 28,00 (-40%)
100 ml (€ 169,00 / 1 l)
+3 meer
Collistar
Impeccabile Stick Concealer • Concealer
vanaf € 14,99
Adviesprijs€ 29,00 (-48%)
5 g (€ 29,98 / 10 g)
Collistar
Twist Velvet Contour • Contour Stick
vanaf € 16,54
Adviesprijs€ 32,00 (-48%)
5 g (€ 33,08 / 10 g)
Collistar
Futura Revitaliserende en verhelderende gezichtscrème • Gezichtscrème
€ 42,29
Adviesprijs€ 80,00 (-47%)
50 ml (€ 845,80 / 1 l)
Collistar
IDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB Cream
vanaf € 20,09
Adviesprijs€ 38,00 (-47%)
50 ml (€ 401,80 / 1 l)
Collistar
Not Lip Crush • Lipgloss
€ 18,20
Adviesprijs€ 26,00 (-30%)
5 ml (€ 36,40 / 10 ml)
Collistar
Face Care Make-Up Removing Cleansing Balm • Reinigende balsem
€ 16,09
Adviesprijs€ 30,00 (-46%)
100 ml (€ 160,90 / 1 l)
Beperkt
Collistar
Global Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Zonnecrème
€ 19,03
Adviesprijs€ 36,00 (-47%)
50 ml (€ 380,60 / 1 l)
Collistar
NOT Granita Scrub • Lipscrub
€ 15,59
Adviesprijs€ 27,00 (-42%)
12 ml (€ 1.299,17 / 1 l)
Collistar
Attivi puri Collageen Serum • Haarserum
€ 16,29
Adviesprijs€ 30,00 (-46%)
100 ml (€ 162,90 / 1 l)
+6 meer
+3 meer
Collistar
Make-Up Puro Lipstick Matte • Lippenstift
vanaf € 15,53
Adviesprijs€ 29,50 (-47%)
3.5 g (€ 44,37 / 10 g)
Pagina3van5