Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

flaconi Collection

Merklogo van flaconi collectie
flaconi Collectie logo en producten

De essentials voor jouw beautyroutine

Van handige beautytools tot zorgvuldig geselecteerde favorieten: de flaconi Collection heeft alles wat je hart sneller doet kloppen als je geïnteresseerd bent in beauty. Hoge kwaliteit, met zorg samengesteld en eerlijk geprijsd – voor kleine momenten van alledaagse luxe of als een cadeau dat vreugde verspreidt. Ontdek de beauty essentials die bij jou passen.

flaconi Collectie logo en producten

De essentials voor jouw beautyroutine

Van handige beautytools tot zorgvuldig geselecteerde favorieten: de flaconi Collection heeft alles wat je hart sneller doet kloppen als je geïnteresseerd bent in beauty. Hoge kwaliteit, met zorg samengesteld en eerlijk geprijsd – voor kleine momenten van alledaagse luxe of als een cadeau dat vreugde verspreidt. Ontdek de beauty essentials die bij jou passen.

Alle producten

21 producten
21 producten
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
24 Love Brands 2026 • Adventskalender
€ 129,95
1 st (€ 129,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
24 Love Brands Men's Edition 2026 • Adventskalender
€ 109,95
1 st (€ 109,95 / 1 pcs)
MYSTERY
+1 meer
flaconi Collection
Parfumverstuiver • Parfumverstuiver
vanaf € 6,95
1 st (€ 6,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Starting Fresh Dual-Phase Eye Make-up Remover • Oogmake-up Remover
€ 5,56
Adviesprijs€ 6,95 (-20%)
125 ml (€ 44,48 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Jade Facial Roller • Gezichtsroller
€ 10,36
Adviesprijs€ 12,95 (-20%)
1 st (€ 10,36 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Scalp Spa 100% silicone • Hoofdhuidborstel
€ 9,95
1 st (€ 9,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Exclusief
flaconi Collection
Hydrating Hero Sheet mask with hyaluronic acid • Sheet Mask
€ 3,95
1 st (€ 3,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Exclusief
flaconi Collection
Glow Boost Vitamin C sheet mask • Sheet Mask
€ 3,95
1 st (€ 3,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Smooth and Silky Powder Brush • Poederkwast
€ 9,95
1 st (€ 9,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Time for a Change Nail Polish Remover Acetone Free • Nagellakremover
€ 5,95
125 ml (€ 47,60 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Scrunchie Trio aus 100% Seide • Haarelastiek
€ 19,96
Adviesprijs€ 24,95 (-20%)
3 st (€ 6,65 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Jade Gua Sha • Gezichtsroller
€ 9,95
1 st (€ 9,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Leo-Print Haarklammer aus Acetat • Haarspelden
€ 12,95
1 st (€ 12,95 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Scrunchie aus 100% Seide • Haarelastiek
€ 10,36
Adviesprijs€ 12,95 (-20%)
1 st (€ 10,36 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
The Beauty Toolkit • Kwastenset
€ 19,96
Adviesprijs€ 24,95 (-20%)
1 st (€ 19,96 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Satin Scrunchie DUO • Haarelastiek
€ 8,95
2 st (€ 4,48 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Make-Up Blender Duo • Make-up spons
€ 7,95
2 st (€ 3,98 / 1 pcs)
MYSTERY
Beperkt
flaconi Collection
Haarklem met strik • Haarspelden
€ 6,95
1 st (€ 6,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Foundation Buffer Brush • Foundationkwast
€ 9,95
1 st (€ 9,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Blush and Contouring Brush • Blushkwast
€ 9,95
1 st (€ 9,95 / 1 pcs)
MYSTERY
flaconi Collection
Beauty Egg • Persoonlijke verzorgingsset
€ 59,95
1 st (€ 59,95 / 1 pcs)