Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell

Merklogo van Goldwell
Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professionele verzorging. Bewezen in enkele seconden".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professionele verzorging. Bewezen in enkele seconden".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Haar dat 20 keer sterker is. 99 % minder haarbreuk

Dualsenses Bond Pro geeft je haar onmiddellijk nieuwe kracht - voor merkbaar minder haarbreuk, meer souplesse en een gezond, verzorgd haargevoel. De voedende formules omhullen elke haar en versterken het van wortel tot punt.

Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 26,95
75 ml (€ 359,33 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,25
Adviesprijs€ 26,50 (-31%)
200 ml (€ 91,25 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 L)

Alle producten

117 producten
117 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 18,25
Adviesprijs€ 26,50 (-31%)
200 ml (€ 91,25 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 6 effecten serum - nieuwe formule • Haarserum
€ 18,95
Adviesprijs€ 27,50 (-31%)
100 ml (€ 189,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration hydraterende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses pure hydration hydraterende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment
€ 19,39
Adviesprijs€ 23,50 (-17%)
150 ml (€ 129,27 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign hairspray Sterke haarspray • Haarlak
vanaf € 4,13
Adviesprijs€ 7,30 (-43%)
75 ml (€ 55,07 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo
€ 10,43
Adviesprijs€ 19,50 (-47%)
250 ml (€ 41,72 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Roughman textuurgevende haarpasta • Haarpaste
vanaf € 7,46
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
50 ml (€ 149,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Droge spraywax • Haargel
€ 15,30
Adviesprijs€ 22,50 (-32%)
150 ml (€ 102,00 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects • Haarverzorgingsset
€ 13,17
Adviesprijs€ 18,60 (-28%)
1 st (€ 13,17 / 1 pcs)
FAVES
Goldwell
Stylesign volume volumegevende temmende mousse • Mousse
vanaf € 4,13
Adviesprijs€ 7,30 (-43%)
75 ml (€ 55,07 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampoo
vanaf € 5,17
Adviesprijs€ 10,10 (-49%)
100 ml (€ 51,70 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,23
Adviesprijs€ 8,60 (-51%)
50 ml (€ 84,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Haargel
vanaf € 7,48
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
75 ml (€ 99,73 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Matterende Haarpaste • Haarpaste
vanaf € 7,47
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
50 ml (€ 149,40 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo
€ 10,86
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Smooth Glansspray • Glansspray
vanaf € 7,46
Adviesprijs€ 14,60 (-49%)
75 ml (€ 99,47 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Bundelende haargel • Haargel
€ 13,29
Adviesprijs€ 22,50 (-41%)
150 ml (€ 88,60 / 1 l)
FAVES
3 Beschikbare kleuren
Goldwell
Soft color • Haarkleuring
vanaf € 10,76
Adviesprijs€ 18,75 (-43%)
125 ml (€ 86,08 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo
€ 10,00
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 40,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Formgebende Crème • Stylingcrème
€ 10,99
Adviesprijs€ 22,50 (-51%)
75 ml (€ 146,53 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign heat styling Gladmakende Serum Spray • Gladmakende spray
€ 12,95
Adviesprijs€ 25,00 (-48%)
100 ml (€ 129,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 13,30
Adviesprijs€ 19,50 (-32%)
250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign hairspray Stylesign hairspray • Haarlak
€ 12,61
Adviesprijs€ 22,50 (-44%)
150 ml (€ 84,07 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Hoogglans gelwax • Haarwax
€ 12,80
Adviesprijs€ 22,50 (-43%)
100 ml (€ 128,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 10,98
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,60 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Gelbstich Shampoo • Shampoo
vanaf € 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign heat styling dagelijkse föhnspray • Föhnspray
€ 13,50
Adviesprijs€ 25,00 (-46%)
200 ml (€ 67,50 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Conditioner
vanaf € 11,73
Adviesprijs€ 22,00 (-47%)
200 ml (€ 58,65 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Meersalz-Spray • Texturizing Spray
€ 16,40
Adviesprijs€ 24,00 (-32%)
200 ml (€ 82,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder
€ 16,73
Adviesprijs€ 32,50 (-49%)
3.7 g (€ 45,22 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Stylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Haarlak
vanaf € 6,92
Adviesprijs€ 12,20 (-43%)
75 ml (€ 92,27 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Heat Styling Glättungs-Balsam • Gladmakende crème
€ 12,80
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
100 ml (€ 128,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 12,80
Adviesprijs€ 26,50 (-52%)
200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Volume • Uitgroeispray
vanaf € 5,98
Adviesprijs€ 11,70 (-49%)
75 ml (€ 79,73 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 13,99
Adviesprijs€ 26,50 (-47%)
200 ml (€ 69,95 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,30
25 ml (€ 172,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Texturizing Spray
vanaf € 5,98
Adviesprijs€ 11,70 (-49%)
75 ml (€ 79,73 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo
€ 1,75
30 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoo
vanaf € 5,18
Adviesprijs€ 10,10 (-49%)
100 ml (€ 51,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses rich repair Herstellende Shampoo • Shampoo
€ 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
vanaf € 7,50
50 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 12,75
Adviesprijs€ 19,50 (-35%)
250 ml (€ 51,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geelgloed shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
Pagina1van3