Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell

Merklogo van Goldwell
Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professionele verzorging. Bewezen in enkele seconden".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Goldwell Dualsenses-advertentie met twee vrouwen (zwart en blond haar) tegen een blauwe achtergrond. Tekst: "GOLDWELL DUALSENSES Professionele verzorging. Bewezen in enkele seconden".

HET ONMIDDELLIJKE EFFECT

Goldwell brengt een moderne stijl in je dagelijkse routine: krachtige formules met onmiddellijk effect voor zichtbaar zachter, glanzender en gezonder haar. Geïnspireerd door zijn professionele erfgoed combineert het merk innovatie met intuïtieve producten voor moeiteloze styling.

Haar dat 20 keer sterker is. 99 % minder haarbreuk

Dualsenses Bond Pro geeft je haar onmiddellijk nieuwe kracht - voor merkbaar minder haarbreuk, meer souplesse en een gezond, verzorgd haargevoel. De voedende formules omhullen elke haar en versterken het van wortel tot punt.

Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 26,95
75 ml (€ 359,33 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,25
Adviesprijs€ 26,50 (-31%)
200 ml (€ 91,25 / 1 L)
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 L)

Alle producten

116 producten
116 producten
FAVES
Goldwell
Stylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax
€ 12,24
Adviesprijs€ 22,50 (-46%)
75 ml (€ 163,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Stylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion
€ 13,68
Adviesprijs€ 25,00 (-45%)
150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Power Gel • Haargel
€ 11,77
Adviesprijs€ 23,00 (-49%)
150 ml (€ 78,47 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Conditioner
€ 12,80
Adviesprijs€ 25,00 (-49%)
200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 13,58
Adviesprijs€ 26,50 (-49%)
200 ml (€ 67,90 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder
€ 18,80
Adviesprijs€ 32,50 (-42%)
3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner
€ 11,26
Adviesprijs€ 22,00 (-49%)
200 ml (€ 56,30 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Copper • Shampoo
€ 11,15
Adviesprijs€ 19,50 (-43%)
250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment
€ 6,10
30 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion
€ 7,20
20 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo
€ 9,97
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo
€ 9,97
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo
€ 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Brilliance Shampoo • Shampoo
vanaf € 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
€ 18,86
Adviesprijs€ 26,50 (-28%)
200 ml (€ 94,30 / 1 l)
Goldwell
Stylesign Curls Definierende Crème • Stylingcrème
€ 25,00
150 ml (€ 166,67 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner
€ 4,30
30 ml (€ 143,33 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion
€ 9,70
20 ml (€ 485,00 / 1 l)
Pagina3van3