Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

INGLOT Lippen Make-up

Alle producten

11 producten
11 producten
+5 meer
+2 meer
INGLOT
Creamy Soft Lipliner • Lipliner
vanaf € 12,32
Adviesprijs€ 16,00 (-23%)
1.32 g (€ 93,33 / 10 g)
+5 meer
+2 meer
INGLOT
Lip Volume Tinted Lip Balm • Lippenbalsem
vanaf € 18,00
6 g (€ 30,00 / 10 g)
+6 meer
+3 meer
INGLOT
Velvet Define Lip Pencil • Lipliner
vanaf € 10,80
Adviesprijs€ 13,50 (-20%)
1.6 g (€ 67,50 / 10 g)
INGLOT
Juicy Lips Smoothing Lip Oil • Lipgloss
€ 18,00
4 ml (€ 45,00 / 10 ml)
+3 meer
INGLOT
Kiss Catcher • Lippenstift
vanaf € 18,00
Adviesprijs€ 20,00 (-10%)
4 g (€ 45,00 / 10 g)
+9 meer
+6 meer
INGLOT
Glazed Lips Liquid Lipstick Spf 50+ • Liquid Lipstick
vanaf € 16,17
Adviesprijs€ 22,00 (-27%)
3.5 ml (€ 46,20 / 10 ml)
+1 meer
INGLOT
Soft Precision Lipliner • Lipliner
vanaf € 10,71
Adviesprijs€ 15,50 (-31%)
1.13 g (€ 94,78 / 10 g)
+2 meer
INGLOT
HD Lip Tint Matte • Lippenstift
vanaf € 14,17
Adviesprijs€ 20,50 (-31%)
5.5 ml (€ 25,76 / 10 ml)
+1 meer
INGLOT
Me Like Volumizing Lip Gloss • Lipgloss
vanaf € 13,13
Adviesprijs€ 19,00 (-31%)
4.8 ml (€ 27,35 / 10 ml)
+5 meer
+2 meer
INGLOT
Creamy Soft Lipstick • Lippenstift
vanaf € 13,82
Adviesprijs€ 20,00 (-31%)
4.4 g (€ 31,41 / 10 g)
INGLOT
Lab Lip Repair Mask • Lipmasker
€ 12,00
4 g (€ 30,00 / 10 g)