Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME Gezichtsreiniging

Alle producten

11 producten
11 producten
LANCÔME
Tonique Confort • Toner
vanaf € 27,30
Adviesprijs€ 35,00 (-22%)
200 ml (€ 136,50 / 1 l)
LANCÔME
Rose Sugar Scrub • Gezichtsscrub
€ 25,50
Adviesprijs€ 29,00 (-12%)
100 ml (€ 255,00 / 1 l)
LANCÔME
Eau Micellaire Douceur • Toner
€ 34,30
Adviesprijs€ 48,00 (-28%)
400 ml (€ 85,75 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Balm to Foam • Reinigingsschuim
€ 87,75
Adviesprijs€ 100,00 (-12%)
150 ml (€ 585,00 / 1 l)
LANCÔME
Lait Galatée Confort • Reinigingsmelk
vanaf € 27,00
200 ml (€ 135,00 / 1 l)
LANCÔME
Tonique Douceur • Toner
€ 38,50
Adviesprijs€ 49,00 (-21%)
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
LANCÔME
Advanced Clarifique • Toner
€ 45,30
Adviesprijs€ 80,00 (-43%)
150 ml (€ 302,00 / 1 l)
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Cleanser • Reinigingsgel
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 l)
LANCÔME
Galatéis Douceur • Reinigingsmelk
€ 43,70
Adviesprijs€ 48,00 (-9%)
400 ml (€ 109,25 / 1 l)
LANCÔME
Mousse Éclat • Reinigingsschuim
€ 26,50
Adviesprijs€ 40,00 (-34%)
200 ml (€ 132,50 / 1 l)
LANCÔME
Gel Éclat • Reinigingsschuim
€ 31,50
Adviesprijs€ 40,00 (-21%)
125 ml (€ 252,00 / 1 l)