Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME Huidverzorging

HUIDVERSTEVIGENDE CRÈMES & SERUMS VAN LANCÔME

Door intensief onderzoek en ontwikkeling heeft LANCÔME een gamma haarverzorgingsproducten gecreëerd die perfect aangepast zijn aan uw huid en die zich onderscheiden door hun gepatenteerde, actieve ingrediënten - een Franse variëteit die een revolutie teweegbrengt in de haarverzorging van de toekomst.

Alle producten

85 producten
85 producten
LANCÔME
Hydra Zen Crème Riche for dry Skin • Gezichtscrème
€ 42,90
Adviesprijs€ 60,00 (-28%)
50 ml (€ 858,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie • Gezichtscrème
€ 65,00
Adviesprijs€ 100,00 (-35%)
50 ml (€ 1.300,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Nutrix FACE + BODY SET • Gezichtsverzorgingsset
€ 45,95
Adviesprijs€ 55,00 (-16%)
1 st (€ 45,95 / 1 pcs)
LANCÔME
Absolue Le Serum Refill • Serum
€ 166,30
Adviesprijs€ 265,00 (-37%)
30 ml (€ 5.543,33 / 1 l)
LANCÔME
Tonique Douceur • Toner
€ 38,50
Adviesprijs€ 49,00 (-21%)
400 ml (€ 96,25 / 1 l)
LANCÔME
Confort Creme Mains • Handcrème
€ 15,00
75 ml (€ 200,00 / 1 l)
LANCÔME
Advanced Génifique • Serum
€ 100,00
Adviesprijs€ 177,00 (-44%)
100 ml (€ 1.000,00 / 1 l)
Beperkt
LANCÔME
Génifique Day Routine Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 53,72
Adviesprijs€ 93,00 (-42%)
1 st (€ 53,72 / 1 pcs)
LANCÔME
Rénergie H.C.F. Triple Serum • Oogserum
€ 66,75
Adviesprijs€ 89,00 (-25%)
20 ml (€ 3.337,50 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie Multi-Lift • Gezichtscrème
€ 102,00
Adviesprijs€ 120,00 (-15%)
50 ml (€ 2.040,00 / 1 l)
LANCÔME
Hydra Zen Anti-Stress Glow • Face Fluid
€ 44,81
Adviesprijs€ 55,00 (-19%)
50 ml (€ 896,20 / 1 l)
LANCÔME
Nutrix Moisturizing Face Cream • Gezichtscrème
€ 29,99
Adviesprijs€ 34,00 (-12%)
50 ml (€ 599,80 / 1 l)
LANCÔME
Nutrix Royal • Bodylotion
vanaf € 33,63
400 ml (€ 84,08 / 1 l)
LANCÔME
Advanced Clarifique • Toner
€ 45,30
Adviesprijs€ 80,00 (-43%)
150 ml (€ 302,00 / 1 l)
LANCÔME
Cils Booster Lash Activating Serum • Wimperserum
€ 37,05
Adviesprijs€ 57,00 (-35%)
4 ml (€ 92,63 / 10 ml)
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Cleanser • Reinigingsgel
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 l)
LANCÔME
Lip Idôle Butterglow Glowy Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 33,75
Adviesprijs€ 42,00 (-20%)
3 g (€ 112,50 / 10 g)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Rénergie C.R.X. Triple Serum Retinol Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 106,01
Adviesprijs€ 158,00 (-33%)
1 st (€ 106,01 / 1 pcs)
Nieuw
LANCÔME
Génifique Repair Shot • Gezichtscrème
€ 85,50
Adviesprijs€ 95,00 (-10%)
20 ml (€ 4.275,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Anticipate Cream • Serum
€ 126,40
Adviesprijs€ 155,00 (-18%)
50 ml (€ 2.528,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide + Eye Cream Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 91,17
Adviesprijs€ 126,00 (-28%)
1 st (€ 91,17 / 1 pcs)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Absolue Longevity Soft Cream 60 ml Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 198,99
Adviesprijs€ 285,00 (-30%)
1 st (€ 198,99 / 1 pcs)
LANCÔME
Absolue Longevity MD Intercept Cream • Gezichtscrème
€ 93,75
Adviesprijs€ 155,00 (-40%)
50 ml (€ 1.875,00 / 1 l)
LANCÔME
Uv expert Supra Screen Stick SPF 50 • Zonnestick
€ 30,75
Adviesprijs€ 37,00 (-17%)
18 g (€ 1.708,33 / 1 kg)
LANCÔME
Galatéis Douceur • Reinigingsmelk
€ 43,70
Adviesprijs€ 48,00 (-9%)
400 ml (€ 109,25 / 1 l)
LANCÔME
Génifique Lotion • Gezichtslotion
€ 72,75
Adviesprijs€ 100,00 (-27%)
150 ml (€ 485,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue The Eye Cream • Oogcrème
€ 106,50
Adviesprijs€ 160,00 (-33%)
20 ml (€ 5.325,00 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Micro-Essence Emulsion • Gezichtsemulsie
€ 183,00
100 ml (€ 1.830,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
LANCÔME
Hydra Zen Day Set • Gezichtsverzorgingsset
€ 60,00
1 st (€ 60,00 / 1 pcs)
LANCÔME
Absolue Rose 80 Essence-In-Lotion • Gezichtslotion
€ 134,40
150 ml (€ 896,00 / 1 l)
LANCÔME
Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich Cream • Gezichtscrème
€ 83,85
Adviesprijs€ 123,00 (-32%)
50 ml (€ 1.677,00 / 1 l)
LANCÔME
Mousse Éclat • Reinigingsschuim
€ 26,50
Adviesprijs€ 40,00 (-34%)
200 ml (€ 132,50 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Rich Cream Nachfüllkapsel • Gezichtscrème
€ 172,00
Adviesprijs€ 240,00 (-28%)
60 ml (€ 2.866,67 / 1 l)
LANCÔME
Gel Éclat • Reinigingsschuim
€ 31,50
Adviesprijs€ 40,00 (-21%)
125 ml (€ 252,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Body Up Cream • Bodylotion
€ 55,00
200 ml (€ 275,00 / 1 l)
LANCÔME
Idôle Hands on cream • Handcrème
€ 25,00
30 ml (€ 833,33 / 1 l)
LANCÔME
Absolue Le Serum • Serum
€ 320,00
30 ml (€ 10.666,67 / 1 l)
Pagina2van2