Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LANCÔME Lip make-up

Alle producten

12 producten
12 producten
+10 meer
+7 meer
LANCÔME
Lip Idole Lip Shaper • Lipliner
vanaf € 15,74
Adviesprijs€ 29,00 (-46%)
1 g (€ 157,40 / 10 g)
+15 meer
+12 meer
LANCÔME
Lip Idôle Squalane-12 Butterglow • Lippenbalsem
vanaf € 26,42
Adviesprijs€ 42,00 (-37%)
3 g (€ 88,07 / 10 g)
+16 meer
+13 meer
LANCÔME
L'absolu rouge Romige • Lippenstift
vanaf € 28,22
Adviesprijs€ 45,00 (-37%)
3.4 g (€ 83,00 / 10 g)
+9 meer
+6 meer
LANCÔME
Juicy Tubes • Lipgloss
vanaf € 14,90
Adviesprijs€ 23,00 (-35%)
15 ml (€ 993,33 / 1 l)
+5 meer
+2 meer
LANCÔME
Lip Idôle CuddleBlur™ Inflatable Lip Velvet • Lippenstift
vanaf € 31,95
Adviesprijs€ 39,00 (-18%)
8.5 ml (€ 37,59 / 10 ml)
Exclusief
+12 meer
+9 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Intimatte • Lippenstift
vanaf € 25,84
Adviesprijs€ 45,00 (-43%)
3 g (€ 86,13 / 10 g)
+11 meer
+8 meer
LANCÔME
Lip Idôle Juicytreat • Lipgloss
vanaf € 23,65
Adviesprijs€ 39,00 (-39%)
8.5 ml (€ 27,82 / 10 ml)
+13 meer
+10 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Matte • Lippenstift
vanaf € 28,70
Adviesprijs€ 45,00 (-36%)
4 g (€ 71,75 / 10 g)
Nieuw
+8 meer
+5 meer
LANCÔME
L'Absolu Rouge Glaze Tintation • Lippenstift
vanaf € 37,50
Adviesprijs€ 42,00 (-11%)
4.5 ml (€ 83,33 / 10 ml)
LANCÔME
Lip Idôle Butterglow Glowy Color Balm • Lippenbalsem
vanaf € 33,75
Adviesprijs€ 42,00 (-20%)
3 g (€ 112,50 / 10 g)
LANCÔME
Absolue The Lip Balm • Lippenbalsem
€ 87,00
9 g (€ 96,67 / 10 g)
LANCÔME
L'Absolu Rouge Drama Ink • Liquid Lipstick
€ 47,00
6 ml (€ 78,33 / 10 ml)