Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

LAURA MERCIER Lippen Make-up

Alle producten

7 producten
7 producten
+6 meer
+3 meer
LAURA MERCIER
Caviar Perfecting Lip Liner • Lipliner
vanaf € 22,28
Adviesprijs€ 30,00 (-26%)
1.1 g (€ 202,55 / 10 g)
+9 meer
+6 meer
LAURA MERCIER
Caviar Hydra-Crème Lipstick • Lippenstift
vanaf € 33,24
Adviesprijs€ 48,88 (-32%)
3 g (€ 110,80 / 10 g)
+12 meer
+9 meer
LAURA MERCIER
Caviar Smoothing Matte Lipstick • Lippenstift
vanaf € 31,75
Adviesprijs€ 47,00 (-32%)
3.8 g (€ 83,55 / 10 g)
+10 meer
+7 meer
LAURA MERCIER
High Vibe Lip Color • Lippenstift
vanaf € 25,90
Adviesprijs€ 37,00 (-30%)
2 g (€ 129,50 / 10 g)
+2 meer
LAURA MERCIER
Petal Soft Lipstick Crayon • Lippenstift
vanaf € 25,20
Adviesprijs€ 36,00 (-30%)
1.6 g (€ 157,50 / 10 g)
LAURA MERCIER
Caviar Hydra-Crème Lipstick Refill • Lippenstift
€ 29,95
3 g (€ 99,83 / 10 g)
LAURA MERCIER
Lip Glacé • Lipgloss
€ 23,85
Adviesprijs€ 34,00 (-30%)
4.5 g (€ 53,00 / 10 g)