Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Shu Uemura Haarolie

Alle producten

4 producten
4 producten
FAVES
Shu Uemura
Essence Absolue nourishing protective hair oil • Haarolie
€ 59,19
Adviesprijs€ 83,60 (-28%)
150 ml (€ 394,60 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Essence Absolue nourishing protective hair oil Mini • Haarolie
€ 32,72
Adviesprijs€ 43,80 (-25%)
50 ml (€ 654,40 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Izumi Tonic Strengthening Gloss • Haartoner
€ 55,50
Adviesprijs€ 72,00 (-23%)
200 ml (€ 277,50 / 1 l)
FAVES
Shu Uemura
Ultimate Reset Extreme Repair Oil Concentrate • Haarolie
€ 43,56
Adviesprijs€ 55,80 (-22%)
50 ml (€ 871,20 / 1 l)