Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Foundation

Alle producten

13 producten
13 producten
MYSTERY
+15 meer
+12 meer
bareMinerals
Complexion Rescue SPF 30 • Vloeibare foundation
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Matte SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 27,59
Adviesprijs€ 41,60 (-34%)
6 g (€ 45,98 / 10 g)
MYSTERY
+21 meer
+18 meer
bareMinerals
Original Foundation SPF 15 • Minerale make-up
vanaf € 25,42
Adviesprijs€ 40,00 (-36%)
8 g (€ 31,78 / 10 g)
MYSTERY
+32 meer
+29 meer
bareMinerals
BarePro 24H Skin Perfecting Powder Foundation • Compact Foundation
vanaf € 21,50
Adviesprijs€ 43,00 (-50%)
8 g (€ 26,88 / 10 g)
MYSTERY
+37 meer
+34 meer
bareMinerals
BarePro 24H Matte Comfort Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 22,00
Adviesprijs€ 45,76 (-52%)
30 ml (€ 733,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Original Beautiful Finish • Foundationkwast
€ 25,52
Adviesprijs€ 37,44 (-32%)
1 st (€ 25,52 / 1 pcs)
MYSTERY
+16 meer
+13 meer
bareMinerals
TEINT REDDING Natuurlijke Matte Getinte Moisturiser Mineraal SPF 30 • Getinte gezichtscrème
vanaf € 19,00
Adviesprijs€ 39,52 (-52%)
35 ml (€ 542,86 / 1 l)
MYSTERY
+17 meer
+14 meer
bareMinerals
Complexion Rescue Luminous Skin Tint Stick • Foundationstick
vanaf € 26,60
Adviesprijs€ 38,00 (-30%)
9 g (€ 29,56 / 10 g)
MYSTERY
+2 meer
bareMinerals
Original Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 16,43
Adviesprijs€ 39,00 (-57%)
30 ml (€ 547,67 / 1 l)
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Original Pure Serum Radiant Natural Liquid Foundation • Vloeibare foundation
vanaf € 19,94
Adviesprijs€ 44,00 (-55%)
30 ml (€ 664,67 / 1 l)
MYSTERY
Beperkt
bareMinerals
The Original Get Started Kit • Gezichtsmake-up set
vanaf € 34,40
Adviesprijs€ 43,00 (-20%)
1 st (€ 34,40 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Luxe Performance Brush • Foundationkwast
€ 25,74
Adviesprijs€ 34,32 (-25%)
1 st (€ 25,74 / 1 pcs)
MYSTERY
bareMinerals
Smoothing Face • Foundationkwast
€ 24,15
Adviesprijs€ 33,28 (-27%)
1 st (€ 24,15 / 1 pcs)