Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Primer

Alle producten

6 producten
6 producten
MYSTERY
bareMinerals
Mineral Veil • Fixeerpoeder
vanaf € 27,99
Adviesprijs€ 37,96 (-26%)
9 g (€ 31,10 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Original Foundation Primer • Primer
vanaf € 16,82
Adviesprijs€ 21,84 (-23%)
15 ml (€ 1.121,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Eyeshadow Extender • Eyeshadow Base
€ 17,48
Adviesprijs€ 22,88 (-24%)
3 ml (€ 58,27 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Daily Protector • Primer
€ 26,99
Adviesprijs€ 36,40 (-26%)
30 ml (€ 899,67 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Redness Reducing • Primer
€ 26,89
Adviesprijs€ 36,40 (-26%)
30 ml (€ 896,33 / 1 l)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Hydrate & Glow • Primer
€ 26,99
Adviesprijs€ 36,40 (-26%)
30 ml (€ 899,67 / 1 l)