MYSTERYlike product+5 meer+2 meerbareMineralsMineralist Dewy Lip Gloss-Balm • Lipglossvanaf € 21,56Adviesprijs€ 30,16 (-28%)2.3 ml (€ 93,74 / 10 ml)
MYSTERYlike product+3 meerbareMineralsMineralist Matte • Liplinervanaf € 15,40Adviesprijs€ 22,88 (-33%)1.5 g (€ 102,67 / 10 g)
MYSTERYlike product+2 meerbareMineralsNourishing Lip Oil • Lipolievanaf € 16,25Adviesprijs€ 24,96 (-35%)3.8 ml (€ 42,76 / 10 ml)
MYSTERYlike product+10 meer+7 meerbareMineralsMineralist Lip Gloss Balm • Lipglossvanaf € 20,15Adviesprijs€ 29,12 (-31%)4 ml (€ 50,38 / 10 ml)