Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

bareMinerals Augen Make-up

Alle producten

9 producten
9 producten
MYSTERY
+3 meer
bareMinerals
Mineralist • Eyeliner
vanaf € 19,50
Adviesprijs€ 26,00 (-25%)
0.35 g (€ 557,14 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Lashtopia Mega Volume Mineral-Based • Mascara
€ 18,26
Adviesprijs€ 24,96 (-27%)
12 ml (€ 1.521,67 / 1 l)
MYSTERY
Nieuw
+3 meer
bareMinerals
Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow • Oogschaduw
vanaf € 21,95
2 ml (€ 109,75 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Maximist Volumizing Phyto-Fiber Mascara • Mascara
€ 18,89
Adviesprijs€ 28,08 (-33%)
9 ml (€ 20,99 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Prime Time Eyeshadow Extender • Eyeshadow Base
€ 17,48
Adviesprijs€ 22,88 (-24%)
3 ml (€ 58,27 / 10 ml)
MYSTERY
bareMinerals
Matte • Oogschaduw
vanaf € 17,65
Adviesprijs€ 22,36 (-21%)
0.57 g (€ 309,65 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Loose Mineral • Oogschaduw
€ 17,69
Adviesprijs€ 22,36 (-21%)
0.57 g (€ 310,35 / 10 g)
MYSTERY
+1 meer
bareMinerals
Shimmer • Oogschaduw
vanaf € 16,55
Adviesprijs€ 22,36 (-26%)
0.57 g (€ 290,35 / 10 g)
MYSTERY
bareMinerals
Strength & Length • Mascara
€ 17,83
Adviesprijs€ 28,08 (-37%)
8 ml (€ 22,29 / 10 ml)