Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Chloé Huidverzorging Lichaam

Alle producten

6 producten
6 producten
FAVES
Chloé
Chloé • Deodorantspray
€ 30,25
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 302,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodylotion
€ 35,49
Adviesprijs€ 59,00 (-40%)
200 ml (€ 177,45 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Douchegel
€ 29,69
Adviesprijs€ 53,00 (-44%)
200 ml (€ 148,45 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Deodorantspray
€ 29,85
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 298,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodycrème
€ 50,53
Adviesprijs€ 76,00 (-34%)
150 ml (€ 336,87 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Bodylotion
€ 29,81
Adviesprijs€ 59,00 (-49%)
200 ml (€ 149,05 / 1 l)