Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Populaire Productlijnen van Chloé

Alle producten

22 producten
22 producten
FAVES
Chloé
Chloé • Eau de Parfum
vanaf € 39,59
Adviesprijs€ 78,00 (-49%)
30 ml (€ 1.319,67 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé Le Parfum • Parfum
vanaf € 51,45
Adviesprijs€ 116,00 (-56%)
50 ml (€ 1.029,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Chloé
Signature • Eau de Parfum
vanaf € 55,76
Adviesprijs€ 83,00 (-33%)
30 ml (€ 1.858,67 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé Refill • Eau de Parfum
€ 71,17
Adviesprijs€ 157,00 (-55%)
150 ml (€ 474,47 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Eau de Parfum
vanaf € 39,01
Adviesprijs€ 78,00 (-50%)
30 ml (€ 1.300,33 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Deodorantspray
€ 30,25
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 302,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé Lumineuse • Eau de Parfum
vanaf € 38,16
Adviesprijs€ 79,00 (-52%)
30 ml (€ 1.272,00 / 1 l)
FAVES
Chloé
Love Story • Eau de Parfum
vanaf € 45,52
Adviesprijs€ 78,00 (-42%)
30 ml (€ 1.517,33 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodylotion
€ 35,49
Adviesprijs€ 59,00 (-40%)
200 ml (€ 177,45 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade Nuit d'Égypt • Eau de Parfum
vanaf € 42,07
Adviesprijs€ 79,00 (-47%)
30 ml (€ 1.402,33 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade Jasmin Naturel • Eau de Parfum
vanaf € 36,98
Adviesprijs€ 79,00 (-53%)
30 ml (€ 1.232,67 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Douchegel
€ 29,69
Adviesprijs€ 53,00 (-44%)
200 ml (€ 148,45 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloe Nomade Jardin d'Egypte • Eau de Parfum
vanaf € 36,91
Adviesprijs€ 79,00 (-53%)
30 ml (€ 1.230,33 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé Intense EdP 50 ml Edition • Geurset
€ 60,89
Adviesprijs€ 122,00 (-50%)
1 st (€ 60,89 / 1 pcs)
FAVES
Chloé
Nomade • Deodorantspray
€ 29,85
Adviesprijs€ 50,00 (-40%)
100 ml (€ 298,50 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade Lumière d'Egypte • Eau de Parfum
vanaf € 45,52
Adviesprijs€ 79,00 (-42%)
30 ml (€ 1.517,33 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé • Bodycrème
€ 50,53
Adviesprijs€ 76,00 (-34%)
150 ml (€ 336,87 / 1 l)
FAVES
Chloé
Nomade • Bodylotion
€ 29,81
Adviesprijs€ 59,00 (-49%)
200 ml (€ 149,05 / 1 l)
FAVES
Chloé
Rose Naturelle N/A • Eau de Parfum
vanaf € 49,85
Adviesprijs€ 79,00 (-37%)
30 ml (€ 1.661,67 / 1 l)
FAVES
Chloé
Chloé Rose Naturelle Intense • Eau de Parfum
vanaf € 39,36
Adviesprijs€ 83,00 (-53%)
30 ml (€ 1.312,00 / 1 l)
Beperkt
Nieuw
Chloé
Signature Holiday Set • Geurset
€ 113,00
1 st (€ 113,00 / 1 pcs)
FAVES
Beperkt
Chloé
Nomade Holiday Set • Geurset
€ 113,00
1 st (€ 113,00 / 1 pcs)