FAVESlike productGoldwellStylesign texture Definiërende haarwax • Haarwax€ 12,24Adviesprijs€ 22,50 (-46%)75 ml (€ 163,20 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign curls Gewichtloos Fluid • Haarlotion€ 13,68Adviesprijs€ 25,00 (-45%)150 ml (€ 91,20 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Haargel€ 11,77Adviesprijs€ 23,00 (-49%)150 ml (€ 78,47 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Conditioner€ 12,80Adviesprijs€ 25,00 (-49%)200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmaskervanaf € 13,58Adviesprijs€ 26,50 (-49%)200 ml (€ 67,90 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder€ 18,80Adviesprijs€ 32,50 (-42%)3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner€ 11,26Adviesprijs€ 22,00 (-49%)200 ml (€ 56,30 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Shampoo€ 11,15Adviesprijs€ 19,50 (-43%)250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion€ 7,2020 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo€ 9,97Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo€ 9,97Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo€ 10,07Adviesprijs€ 19,50 (-48%)250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment€ 18,86Adviesprijs€ 26,50 (-28%)200 ml (€ 94,30 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion€ 9,7020 ml (€ 485,00 / 1 l)