Gratis verzending vanaf € 29,-
Tot 2 gratis samples
Veilig betalen
Gratis retourneren binnen 120 dagen

Goldwell Dualsenses

Alle producten

84 producten
84 producten
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 18,25
Adviesprijs€ 26,50 (-31%)
200 ml (€ 91,25 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 6 effecten serum - nieuwe formule • Haarserum
€ 18,95
Adviesprijs€ 27,50 (-31%)
100 ml (€ 189,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Leave-in-Treatment
€ 19,39
Adviesprijs€ 23,50 (-17%)
150 ml (€ 129,27 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo
€ 10,43
Adviesprijs€ 19,50 (-47%)
250 ml (€ 41,72 / 1 l)
FAVES
Beperkt
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects • Haarverzorgingsset
€ 13,17
Adviesprijs€ 18,60 (-28%)
1 st (€ 13,17 / 1 pcs)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampoo
vanaf € 5,17
Adviesprijs€ 10,10 (-49%)
100 ml (€ 51,70 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,23
Adviesprijs€ 8,60 (-51%)
50 ml (€ 84,60 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo
€ 10,86
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo
€ 10,00
Adviesprijs€ 19,50 (-49%)
250 ml (€ 40,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 13,30
Adviesprijs€ 19,50 (-32%)
250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo
€ 10,98
Adviesprijs€ 21,00 (-48%)
300 ml (€ 36,60 / 1 l)
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Gelbstich Shampoo • Shampoo
vanaf € 10,07
Adviesprijs€ 19,50 (-48%)
250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Conditioner
vanaf € 11,73
Adviesprijs€ 22,00 (-47%)
200 ml (€ 58,65 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Uitgroeipoeder
€ 16,73
Adviesprijs€ 32,50 (-49%)
3.7 g (€ 45,22 / 10 g)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Silver 60 Sek Treatment • Haarmasker
vanaf € 12,80
Adviesprijs€ 26,50 (-52%)
200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Blondes & Highlights 60 Sek Treatment • Haarmasker
€ 13,99
Adviesprijs€ 26,50 (-47%)
200 ml (€ 69,95 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Haarmasker
vanaf € 4,30
25 ml (€ 172,00 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses ultra volume Versterkende Shampoo • Shampoo
€ 1,75
30 ml (€ 58,33 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende haarshampoo • Shampoo
vanaf € 5,18
Adviesprijs€ 10,10 (-49%)
100 ml (€ 51,80 / 1 l)
FAVES
Goldwell
Dualsenses rich repair Herstellende Shampoo • Shampoo
€ 1,85
30 ml (€ 61,67 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment
vanaf € 7,50
50 ml (€ 150,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights kleurshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist diepreinigende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves bundelende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist verdichtende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 12,75
Adviesprijs€ 19,50 (-35%)
250 ml (€ 51,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geelgloed shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses color Extra Rich glansshampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses men Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair 60 sec. verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 3,90
20 ml (€ 195,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Repair & structuurspray - nieuwe formule • Conditioner Spray
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende Serum Spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler - nieuwe formule • Haarcrème
€ 19,93
Adviesprijs€ 28,00 (-28%)
100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair herstellende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses just smooth temmende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights anti-geel conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 9,61
Adviesprijs€ 13,50 (-28%)
100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights glansserumspray - nieuwe formule • Haarserum
vanaf € 7,05
Adviesprijs€ 9,90 (-28%)
50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist Sensitive schuimshampoo - nieuwe formule • Shampoo
€ 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Leave-in-Treatment
€ 26,95
75 ml (€ 359,33 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definiërende conditioner - nieuwe formule • Conditioner
vanaf € 15,00
Adviesprijs€ 22,00 (-32%)
200 ml (€ 75,00 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses curls & waves definitiespray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 16,73
Adviesprijs€ 23,50 (-28%)
150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses rich repair seconden treatment - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses ultra volume versterkende shampoo - nieuwe formule • Shampoo
vanaf € 13,88
Adviesprijs€ 19,50 (-28%)
250 ml (€ 55,52 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses scalp specialist anti-haaruitvalserum - nieuwe formule • Leave-in-Treatment
€ 22,78
Adviesprijs€ 32,00 (-28%)
150 ml (€ 151,87 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses blondes & highlights 60 sec. verzorgingsmasker - nieuwe formule • Treatment
vanaf € 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
FAVES
Nieuw
Goldwell
Dualsenses bond pro 60 sec. verzorgend masker - nieuwe formule • Treatment
€ 5,34
Adviesprijs€ 7,50 (-28%)
50 ml (€ 106,80 / 1 l)
Pagina1van2