FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brillanz conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 9,61Adviesprijs€ 13,50 (-28%)100 ml (€ 96,10 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brilliance Serum Spray - nieuwe formule • Haarserumvanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)50 ml (€ 141,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Brilliance shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 7,05Adviesprijs€ 9,90 (-28%)100 ml (€ 70,50 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nieuwe formule • Shampoovanaf € 9,90100 ml (€ 99,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses sun reflects UV-beschermingsspray - nieuwe formule • Leave-in-Treatmentvanaf € 9,9050 ml (€ 198,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich glansconditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist anti-roos shampoo - nieuwe formule • Shampoo€ 13,30Adviesprijs€ 19,50 (-32%)250 ml (€ 53,20 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses just smooth temmende conditioner - nieuwe formule • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses rich repair herstellende shampoo - nieuwe formule - nieuwe formule haarshampoo • Shampoo€ 12,75Adviesprijs€ 19,50 (-35%)250 ml (€ 51,00 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume Dualsenses ultra volume • Conditionervanaf € 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Repair & glansbalsem - nieuwe formule • Haarcrème€ 19,93Adviesprijs€ 28,00 (-28%)75 ml (€ 265,73 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses just smooth temmende olie - nieuwe formule • Haarolie€ 19,93Adviesprijs€ 28,00 (-28%)100 ml (€ 199,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses ultra volume versterkende spray - nieuwe formule • Leave-in-Treatment€ 16,73Adviesprijs€ 23,50 (-28%)150 ml (€ 111,53 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses scalp specialist hoofdhuidbalans en hydraterende fluid - nieuwe formule • Hoofdhuidverzorging€ 21,35Adviesprijs€ 30,00 (-28%)150 ml (€ 142,33 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Conditioner€ 15,66Adviesprijs€ 22,00 (-28%)200 ml (€ 78,30 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Treatment€ 18,86Adviesprijs€ 26,50 (-28%)200 ml (€ 94,30 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses bond pro Versterkende Conditioner • Conditionervanaf € 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Conditioner€ 13,95Adviesprijs€ 25,00 (-44%)200 ml (€ 69,75 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Haargel€ 11,77Adviesprijs€ 23,00 (-49%)150 ml (€ 78,47 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Conditioner€ 12,80Adviesprijs€ 25,00 (-49%)200 ml (€ 64,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Haarmaskervanaf € 13,58Adviesprijs€ 26,50 (-49%)200 ml (€ 67,90 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Uitgroeipoeder€ 18,80Adviesprijs€ 32,50 (-42%)3.7 g (€ 50,81 / 10 g)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Conditioner€ 11,26Adviesprijs€ 22,00 (-49%)200 ml (€ 56,30 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Shampoo€ 11,15Adviesprijs€ 19,50 (-43%)250 ml (€ 44,60 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Leave-in-Treatment€ 6,1030 ml (€ 203,33 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Haarlotion€ 7,2020 ml (€ 360,00 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo€ 9,97Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses color extra rich Glans haarshampoo • Shampoo€ 9,97Adviesprijs€ 19,50 (-49%)250 ml (€ 39,88 / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo€ 10,07Adviesprijs€ 19,50 (-48%)250 ml (€ 40,28 / 1 l)
FAVESNieuwlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich 60 seconden verzorgingskuur - nieuwe formule • Treatment€ 18,86Adviesprijs€ 26,50 (-28%)200 ml (€ 94,30 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Conditioner€ 4,3030 ml (€ 143,33 / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Haarlotion€ 9,7020 ml (€ 485,00 / 1 l)