like productKérastaseGloss Absolu Glaze Drops • Haarolie€ 32,22Adviesprijs€ 52,00 (-38%)45 ml (€ 716,00 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk • Leave-in-Treatmentvanaf € 13,58Adviesprijs€ 21,20 (-36%)45 ml (€ 301,78 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Fondant Insta Glaze • Conditionervanaf € 14,23Adviesprijs€ 22,20 (-36%)75 ml (€ 189,73 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze • Shampoovanaf € 12,80Adviesprijs€ 17,80 (-28%)80 ml (€ 160,00 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze • Haarmaskervanaf € 16,40Adviesprijs€ 24,40 (-33%)75 ml (€ 218,67 / 1 l)
Beperktlike productKérastaseGloss Absolu Anti-Frizz Glossy Hair Set • Haarverzorgingsset€ 33,12Adviesprijs€ 52,00 (-36%)1 st (€ 33,12 / 1 pcs)
like productKérastaseGloss Absolu Le Parfum • Haarparfum€ 31,28Adviesprijs€ 44,20 (-28%)30 ml (€ 1.042,67 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze • Shampoovanaf € 11,30Adviesprijs€ 17,80 (-37%)80 ml (€ 141,25 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Frizz-Glaze Cream • Leave-in-Treatment€ 34,08Adviesprijs€ 55,00 (-38%)240 ml (€ 142,00 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Crème Hydra-Glaze Refill • Shampoo€ 33,95Adviesprijs€ 54,80 (-38%)500 ml (€ 67,90 / 1 l)
like productKérastaseGloss Absolu Bain Hydra-Glaze Refill • Shampoo€ 33,28Adviesprijs€ 54,80 (-39%)500 ml (€ 66,56 / 1 l)